به افرادی که حاضر به پوشیدن ماسک


those-who-dont-wear-mask-1
هایدی Freymiller/NurseKelsey/توییتر و krblokhin/گتی

این آخر هفته پس از به سختی ترک خانه برای بیش از دو ماهمن جرأت را برای پیاده روی و به خانواده من برای درمان های خاص در استارباکس محلی ما drive-thru. بخشی از دلیل من می خواهم تردید به سرمایه گذاری است که بسیار بیش از چند هفته گذشته است چرا که من زندگی می کنند در لانگ آیلند نیویورک درست در کوئینز/ناسائو مرز که در آن موارد COVID-19 انفجار در طول ماه های مارس و آوریل است.

عنوان این نوشته من به شهرستان تا به حال بیش از 36,000 موارد مثبت و بیش از 1700 مرگ و میر – که قابل مقایسه با این آمار از پنج بخش نیویورک. پس آره من شده است زندگی در کانون این بیماری همه گیر شد و در نظر گرفتن اقدامات شدید برای حفظ خانواده و همسایه ها امن است.

اما به عنوان یک نتیجه از تلاش های ما در نیویورک بوده است با دیدن یک قطره در موارد بیش از چند هفته گذشته (با تشکر از gawd) و بنابراین من تصمیم گرفت از آن زمان به دقت سرمایه گذاری در خارج از آپارتمان من تمرین سخت اجتماعی فاصله ،

نه تنها که اما دو هفته پیش ما فرماندار موظف است که تمام نیروهای جدید باید پوشیدن ماسک در زمانی که آنها نمی توانند به درستی راه دور, بنابراین من نمیفهمد که کمک خواهد کرد … درسته ؟ من می محافظت از خودم و دیگران با من و همسایه ها را انجام دهد بنابراین به عنوان به خوبی.

اشتباه است.

بله بسیاری از مردم را دیدم سرگردان خیابان ها بودند با پوشیدن ماسک. اما بسیاری از آنها به سادگی نیست. مطمئن شوید که بسیاری از شد نگه داشتن امن “فاصله اجتماعی” از دیگران است. اما بسیاری از آنها سرگردان پیاده در نزدیکی دیگران واقعا نمی هر گونه تلاش برای فاصله.

بیش از یک بار به من راه رفتن را از طریق شهر من تا به حال برای اجرای راه دیگر و یا عبور از خیابان به دور ماندن از مردمی که نمی شد با پوشیدن ماسک و به نظر نمی رسد به یک گه در مورد “شش فوت قانون است.”

WTAF? این است نیویورک یکی از بزرگترین COVID-19 نقاط بر روی سیاره زمین در حال حاضر و مردم هنوز هم نمی کنید که این ایده که انجام کارهایی مانند quarantining اجتماعی فاصله شستن دست و پوشیدن ماسک بسیار مهم برای توقف گسترش یک ویروس است که در کشتار دهها هزار نفر از همسایگان ما است.

به عنوان فرماندار خود توضیح داد در یک کنفرانس مطبوعاتی اخیر پوشیدن ماسک نشانه احترام است. بی شماری وجود دارد مردمی که به معنای واقعی کلمه به خطر زندگی خود را برای ما. پزشکان و پرستاران و دیگر کارگران ضروری که به طور بالقوه در معرض خود را به یک ویروس مرگبار هر روز به نگه داشتن بقیه از ما امن است.

حداقل ما می توانید انجام دهید این است که پوشیدن لعنت ماسک. این یک حرکت کوچک. آن را بسیار کوچک قربانی. و در واقع شما یک احمق اگر شما نمی توانید پیش بروید و می پوشند. واقعا وجود دارد هیچ راه خوب گفتن آن است.

چرا شما ممکن است بخواهید شما را مجبور به پوشیدن یک ؟ خوشحالم که از شما خواسته است. به عنوان CDC توضیح می دهدچرا که COVID-19 اغلب انتقال از طریق سرفه و عطسه و از آنجا که بسیاری از مردمی ممکن است بدون علامت برای روز قبل از نشان دادن علائم ماسک نقش حیاتی در حفاظت از ما.

ماسک نیست ادم, البته, اما آنها اطمینان حاصل شود که اگر شما سرفه یا عطسه برخی از مسائل است که می آید از شما موجود است و می توانید سفر به دیگران. ماسک ها بیشتر در مورد حفاظت از افراد دیگر از خودتان بیش از هر چیز دیگری است. مانند اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست های خود را, آنها کاهش خطر انتقال ویروس و یا آلوده شدن با آن است.

چرا بر روی زمین شما نمی خواهید برای کاهش خطر خود را?

و آن را نه فقط در ایالت نیویورک است. CDC توصیه است که هر کس پوشیدن یک زمانی که آنها در موقعیت های که در آن آنها نمی توانند به لحاظ اجتماعی فاصله (توجه مهم: در کودکان با سن کمتر از دو نباید با پوشیدن ماسک).

بنابراین چه چیزی است که نگاه مانند? پوشیدن ماسک در هر زمان شما را به فروشگاه راه رفتن در پیاده رو جایی که دیگران ممکن است راه رفتن و یا هر وضعیت دیگر که در آن شما نمی توانید حفظ شش پا فاصله از دیگران است. بدیهی است که همه ما می خواهیم برای جلوگیری از این شرایط به عنوان آنجا که ممکن است به هر حال, اما زمانی که ما در آنها این امر مستلزم همه ما لطفا-برای-این-عشق-از-خدا پوشیدن ماسک.

در حال حاضر نگاه کنید. من درک می کنم که ماسک پوشیدن یک بیت از یک درد-در-این-باسن. زمانی که من راه رفتن سریع به روز دیگر و ساختمان به عنوان یک عرق من می خواستم به rip من ماسک صورت من. و من به خودم اجازه می دهد به چند تنفس بدون ماسک زمانی که من به دور از مردم دیگر و راه رفتن بر روی یک چند به طور کامل ترک خیابان در نزدیکی خانه من.

مهم است به درک که این دستور برای پوشیدن یک ماسک به عنوان مشخص شده توسط CDCاست که ماسک توان در آن شرایط که در آن است که شش پا فاصله بین خود و دیگران امکان پذیر نیست. بله وجود دارد که برخی بسیار اندک اتاق تکان دادن اینجا.

اما اگر شما در یک محیط عمومی و شما فکر می کنم حتی یک فرصت کوچک از یک انسان دیگر گرفتن در عرض چند پا از شما آیا همه ما به نفع و فقط قرار است که لعنت ماسک بر روی صورت خود را. آیا آن را برای خودتان. آیا آن را برای آن فرد است. آیا آن را برای همه مردم هر کدام از شما می تواند به طور بالقوه آلوده اگر یکی از شما مریض شدم.

To The People Who Refuse To Wear Masks
engin akyur/Unsplash

و لطفا آن را انجام دهد حتی اگر وجود ندارد یک تن از COVID موارد در منطقه خود را به دلیل این ویروس اب زیر کاه است و اغلب پنهان در چشم ساده قبل از مردم نشان می دهد و علائم آن شروع به گسترش مانند آتش سوزی. اگر شما زندگی می کنند در منطقه ای که نبوده است سخت ضربه و در عین حال اجتماعی فاصله و با پوشیدن یک ماسک است که چگونه شما در حفظ موارد کم در منطقه شما.

در بسیاری از راه COVID-19 آوردن بهترین در مردم است. بسیاری از ما را ساخته اند فداکاری ما هرگز فکر ما می تواند. من حتی نمی تواند شروع به تشکر از قهرمانان در میان ما که در حال کار تحت استرس زا ترین و آسیب زا موقعیت های قابل تصور به انجام بخشی خود را در صرفه جویی و حفاظت از زندگی است.

در همان زمان این بحران نشان داده است فقط چند fucks در برخی از مردم در مورد همکار خود انسان است. شما ممکن است فکر می کنم که این ویروس است که قصد ندارم به شما تاثیر می گذارد. شما ممکن است فکر می کنم شما کسی است که نیازی به اجتماعی از راه دور و یا پوشیدن ماسک.

 اما علاوه بر این واقعیت که این ویروس نمی دهد گه چگونه سالم یا چگونه جوان شما به عنوان کسی که در معرض خشم خود را—انجام کارهایی مانند پوشیدن یک ماسک نیست در مورد شما. این درست نیست.

آن را در مورد سیستم بهداشت و درمان است که نمی توانیم برای مراقبت از بیماران بیشتر از آن در حال حاضر است. آن را در مورد دکتر و پرستار که هیچ چاره ای اما برای رفتن به محل کار و به طور بالقوه در معرض خود را به این ویروس است. آن را در مورد افراد مسن. آن را در مورد ضعف سيستم ايمنی در میان ما. آن را در مورد کسانی که با بیماری های زمینه ای.

آن را در مورد همه مابه این دلیل که بیشتر گسترش این ویروس دیگر آن را برای ما به زندگی ما ما شغل و سلامت عقل ما را به عقب.

آن را خوب اگر شما شده است با پوشیدن یک ماسک کردن تا حالا. اما در حال حاضر زمان برای شروع است. لعنتی در حال حاضر.

P. S. در شرایط ماسک خود را به عنوان طولانی به عنوان شما چیزی امن است که تحت پوشش بینی و دهان خود را, شما خوب به آن بروید. ماسک یکبار مصرف هستند اما N95 درجه پزشکی ماسک باید محفوظ برای کارکنان بهداشتی درمانی. شما می توانید یک ماسک پارچه از یک سایت مثل Etsy. و یا شما می توانید خودتان را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im