این گلوله به شکل Hyperyacht مفهوم روشنایی سریع و همراه با خود بوگاتی

اولین گلوله ، در حال حاضر گلوله قایق ؟ رادیکال های جدید hyperyacht مفهوم نه تنها نشانه های طراحی خود را از آی

توسط ETELARESANKHABAR در 23 تیر 1399

اولین گلوله ، در حال حاضر گلوله قایق ؟

رادیکال های جدید hyperyacht مفهوم نه تنها نشانه های طراحی خود را از آیرودینامیک مهمات آن soars مانند یکی بیش از حد. این Xenos بلند پروازانه جدید طراحی قایق که با توجه خالق آن رسیدن به سرعت های تا 90 گره و او سریعترین 130-پاورقی در جهان است.

Xenos بود گذراند توسط طراح ایتالیایی Pierpaolo Lazzarini از Lazzarini استودیو طراحی و سرعت است که فقط یکی از ویژگی های حذفی. این hyperyacht نیز اتفاق می افتد برای آمدن با یک تطبیق بوگاتی سوپراسپرت پرتاب برای چشم ظاهر مجموع $32.8 میلیون.

گردد از کربن و آلومینیوم براق hyperyacht طراحی شده است برای مردم و نه ممکن است در یک کرجی در ذهن است. و او می تواند متناسب با صاحب خود را نیاز دارد. قایق بادبانی در دسترس است با هر دو معمولی بدنه یا فویل راه اندازی می شود و می تواند مجهز به یک دوقلو سه گانه یا چهارگانه موتور راه اندازی. این به او می دهد شجاع اسب بخار محدوده بین 7,300 bhp و 15000 اسب بخار است.

Xenos Hyperyacht Concept

این Xenos را تنظیم پل اجازه می دهد تا شما را به درایو خود را از بوگاتی به طور مستقیم بر روی حوض. Lazzarini استودیو طراحی

به لطف یکپارچه پانل های خورشیدی سیستم طراحی شده توسط انرژی های تجدید پذیر کارشناسان در Architaly هیبرید تندرو خواهد بود قادر به گشت زنی مستقل تا هشت ساعت بدون سر و صدا تولید گازهای گلخانه ای و یا دود. آن را نیز نصب می شود با موجی از Covid-19 ویژگی های ایمنی از جمله هوا بهداشت سیستم بازیافت حرارتی اسکنر برای نظارت بر درجه حرارت از یک فاصله امن و UV-C و UV-V میکروب کشی لامپ.

فراتر از پانل های خورشیدی Xenos ورزشی بزرگ photochromic ویندوز است که تغییر شفافیت بسته به شدت نور است. فکر می کنم آنها را به عنوان نور-تنظیم عینک آفتابی اما برای کل قایق.

Xenos Hyperyacht Concept

Xenos شیشه ای بیرونی به طور خودکار تنظیم برای نور. Lazzarini استودیو طراحی

او در دهانه 26 فوت در سراسر و این طرح می تواند به طور کامل سفارشی ، این مثال خاص ویژه قابل تنظیم پل و عقبی است که اجازه می دهد تا شما را به درایو خود را مطابق با بوگاتی به طور مستقیم بر روی حوض. نیز وجود دارد گسترده سالن در طبقه بالا به علاوه سه سوئیت بزرگ و یک آشپزخانه و یک اتاق نشیمن در طبقه پایین تر. Watertoys و مناقصات در ضمن می توان ذخیره شده در یک محصور تنه در استرن.

سرعت و سبک و یک بوگاتی چه بیشتر نیاز دارید ؟

بررسی بیشتر ارائه Xenos زیر:

Xenos Hyperyacht Concept

Lazzarini استودیو طراحی

Xenos Hyperyacht Concept

Lazzarini استودیو طراحی

Xenos Hyperyacht Concept

Lazzarini استودیو طراحی

Xenos Hyperyacht Concept

Lazzarini استودیو طراحی

Xenos Hyperyacht Concept

Lazzarini استودیو طراحی

Xenos Hyperyacht Concept

Lazzarini استودیو طراحیtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن