زمان عقب: آن زمان تونی سوپرانو به Patek Philippe 5037/1G به پسر عموی خود را در قانون

تونی سوپرانو است که نوع شخصیت شما انتظار می رود به تصفیه حس چشایی. اما در اوج شهرت نیوجرسی رئیس اوباش برداشت ا

توسط ETELARESANKHABAR در 26 فروردین 1399

تونی سوپرانو است که نوع شخصیت شما انتظار می رود به تصفیه حس چشایی. اما در اوج شهرت نیوجرسی رئیس اوباش برداشت از یک نشان می دهد توقف Patek Philippe یکی از نخبگان جهان ترین و مورد احترام سوئیس ساعت ساز, به عنوان هدیه برای یکی از همکاران خود را در جرم و جنایت.

الماس encrusted گاه شمار به نظر می رسد در "تماشای بیش از حد تلویزیون" قسمت از The Sopranos که به پخش در سال 2002. که قبل از خواننده های رپ و hypebeasts آغاز شده flaunting Patek Philippes در آهنگ های خود را و در خیابان.

در این قسمت تونی سوپرانو بود که به تصویر کشیده شده توسط اواخر سال James Gandolfini, هدیه, همسرش, پسر عموی برایان Cammarata (Matthew Del Negro), سازمان دیده بان برای ارائه و او با صدای مشاور در رابطه با یک معامله املاک و مستغلات.

این گاه شمار در سوال این است که یک Patek Philippe Ref. 5037/1G. مباهات 18 قیراط طلای سفید مورد و دستبند سالانه تقویم ویژگی های الماس شاخص الماس گودی و همه از ساعت سازی تخصص در آن نام تجاری ساخته شده است نام خود را.

"این مثل این است که یک $15,000 تماشای تونی. من نمی توانم بیش از این" برایان می گوید: زمانی که تونی هدیه او را با Patek.

اصلی قیمت خرده فروشی به طور معنیداری بیشتر اما این مدل است نه بخشی از Patek Philippe فعلی مجموعه سوپرانو طرفداران نمی قادر خواهد بود برای انتخاب یک نام تجاری نسخه جدید از این گاه شمار اما متعلق به قبل از نسخه های این مدل به طور معمول برای فروش بیش از سه برابر این مبلغ است. یکی این است که در حال حاضر ذکر شده در 1stdibs برای عظیم $46,200 اگر چه شما می توانید پیدا کردن یکی در Chrono24 برای $29,400.

Tony Soprano and a Rolex Day-Date

تونی سوپرانو و یک روز رولکس-تاریخ باب ساعت/HBO

برای خود مچ دست که از نظر بالینی افسرده ضد قهرمان تصمیم گرفتند برای پادشاه به تماشای. در طول تمام شش فصل بسیار تحسین سری HBO تونی ورزشی کلاسیک تاریخ روز رولکس گاه شمار. به پایان رسید در 18 عیار زرد طلا, این دیده بان ویژگی های شامپاین شماره گیری و شکوه جمهور دستبند.

در حالی که سازمان دیده بان در نظر گرفته شده است مترادف با لوکس تاریخچه آن به عنوان عیدی هدیه قبل از تاریخ آن تونی سوپرانو شهرت. رئیس جمهور جان اف کندی بود معروف داده جامد طلا روز رولکس-تاريخ مارس 29th, 1962 از بدنام خود را عاشق مرلین مونرو. این ساعت مچی به فروش می رسد برای $120,000 در حراج در سال 2005.

Tony Soprano reading Robb Report in The Sopranos

تونی سوپرانو خواندن Robb Report در 'The Sopranos' HBO

در مورد شما بدونم که در آن تونی سوپرانو در مورد آموخته ساعت سازی نخبگان این شخص مهم در میان یکدسته دیده می شود خواندن Robb Report در "Live Free or Die" قسمت از فصل 6.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن