توماس Kinkade هنگامی که نقاشی یک رول کاغذ توالت. در حال حاضر چاپ به فروش می رسد برای کمک به توقیف گالری.

قبل از او لقب “نقاش نور” برای مسیحی خود را الهام گرفته از آثار هنری توماس Kinkade بود نقاش… کاغذ توالت. و در حال حاضر چاپ اولیه قبلا نهان کار اواخر مسیحی دوباره متولد هنرمند فروخته خواهد شد برای کمک به جمع آوری پول برای گالری نهفته Covid-19 بحران است.

این Kinkade بنیاد خانواده با همکاری هنر جدید نمایندگی داد (ندا) به انتشار چاپ از هرگز قبل دیده می شود بدون عنوان (کاغذ توالت) برای کمک به پشتیبانی از گالری های هنری در سراسر کشور, گزارش, artnet, اخبار. از هم اکنون تا پایان سال 100 درصد از درآمد حاصل از کپی خواهد شد به کسانی که بیشتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر با برنامه ها و دستورالعمل ها برای دریافت کمک های مالی منتشر شد در هفته های آینده.

Kinkade که در سال 2012 در سن 54 به دست آورد شهرت و ثروت در پشت ظاهر بی پایان جریان مسیحی-آغشته روستایی مناظر و saccharine صحنه از زندگی خانوادگی. نقاشی های جذب خریداران اما دفع منتقدان. بر خلاف کار او بهترین و شناخته شده برای Untitled (کاغذ توالت) به سادگی به تصویر می کشد یک رول کاغذ توالت در برابر خاموش قهوه ای پس زمینه. در زمانی که کاغذ توالت هرگز در تقاضا بیشتر این هنرمند را به خانواده احساس نقاشی بود راه مناسب برای نشان دادن چنین بی سابقه لحظه.

“قفل و دور از دید عموم در دهه های و ذخیره شده در توماس Kinkade مخفی طاق این نقاشی نشان دهنده یکی از نمادین ترین موارد از COVID-19: بحران کاغذ توالت رول” این بنیاد در بیانیه ای گفت.

در حالی که Kinkade حال مملو ارتباط با دنیای هنر مشارکت متولد شد و از یک هدف مشترک است. هر دو Kinkade بنیاد خانواده و ندا باید لابی مقامات دولتی برای آمدن به کمک از گالری ها و هنرمندان که از دست داده ایم امرار معاش خود و یا تا به حال آن را به شدت محدود توسط coronavirus.

“ما سپاسگزار برای ندا سخاوت نسبت به ظهور گالری ها و هنرمندان که ضربان قلب از دنیای هنر و کسانی که در مواجهه با چالش های اقتصادی بی سابقه ای در طول این دوره” بنیاد گفت. “این چیزی است که پدر ما را می خواستم و از این طریق ما امیدواریم که برای ریختن یک نور مثبت در طول این زمان از عدم قطعیت است.”

Untiltled (کاغذ توالت) در دسترس خواهد بود در سه فرمت با توجه به Kinkade بنیاد خانواده. وجود دارد یک نسخه محدود چاپ شده بر روی بوم کشیده شده است که دست هایلایت شده توسط Kinkade دختر (که به فروش می رساند برای $750) و یک نسخه چاپ (150 دلار) و یک نسخه باز پازل (45 دلار). هر می تواند خریداری شده از طریق وب سایت بنیاد در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardMobil Ödeme Bozdurmamobil ödeme bozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themesMobil Ödeme Bozdurma 1xbet