این Infinite ‘Dadosaur’ است قرنطینه مطالب ما سزاوار


dadosaur-tik-tok
oliviemannella/Infinite

بنگر ‘Dadosaur,’ در حال حاضر ویروسی که تبدیل به یک بسیار واقع گرایانه دایناسور در اشاره ای به نام او

در حال حاضر که ما همه در خانه کاملا به معنای واقعی کلمه هیچ جایی برای رفتن ما رو به سرگرمی ما در هر راه ما می توانیم آن را پیدا کنید. به همین دلیل است که این شرکت ویروسی ویدئوها از ‘Dadosaur’ دقیقا همان چیزی است که همه ما باید در حال حاضر. در آنها معمولی حومه پدر را بسیار دقیق به تصویر از یک دایناسور (این رفتار به تنهایی ارزش یک اسکار tbh) همه به خنده بچه ها. در حال حاضر ما در حال تمام خنده با آنها — و cringing با مامان.

این تحول خنده دار دستگیر شد, در ویدئو و به اشتراک گذاشته شده در Infinite توسط کاربر @olivemannella دختر Dadosaur خود فرانکی Mannella.

در این ویدئو ویروسی پدر است یک برش کیک عید پاک که دختر خود را معمولی می پرسد: “آیا شما فکر می کنم Dadosaur می خواهد برخی از کیک؟” را وارد کنید: این DADOSAUR.

@olivemannellaDadosaur خوردند کیک عید پاک 😂 @frankiemannella ##fyp ##foryoupage ##happyeaster ##dadosaur ##petlife♬ صدای اصلی – olivemannella

دوم بهترین بخش واقعی دایناسور تقلید خود را چگونه خسته و محاصره همسر/مادر است که در اینجا. چرا که او همه ما واقعا…. مطمئن شوید که آن را خنده دار اولین بار در. اما پس از آن چقدر کیک و شیر (نگاه کنید به زیر تصویری را دریافت خواهیم که در یک ثانیه) را می توان در امان ماند به نام شوهر خود را کمدی عملکرد قبل از اینکه شما فوق العاده اذیت? LOL.

معلوم وجود دارد مقدار زیادی از Dadosaur ویدئوها به نگه داشتن ما را سرگرم در حال حاضر که همه ما بشدت نیاز دارید. یکی از طرفداران بزرگ جمع آوری و چند posted on Facebook, جایی که آنها به اشتراک گذاشته شد متناوب 461,000 بار. می گویند جهان است دوست داشتن Dadosaur کتمان حقیقت است.

در یکی از آنها یک کل گالن شیر می شود قربانی به نام Dadosaur. تصور کنید هدر رفتن شیر در حال حاضر! در این اقتصاد! من بچه من بچه (بیشتر).

@olivemannellaNo کارن آسیب دیده اند در ساخت این فیلم… حماسه همچنان 🦖 @frankiemannella @clmannella @elliemannella ##keepingbusy ##dadosaur ##fyp♬ صدای اصلی – olivemannella

پس از آن وجود دارد یکی از آن دو دختر او را گرفتن در جلوی خانه آماده را به زباله. Pterodactyl مانند دقت در اینجا است که واقعا چیزی است. لوح به مادر “نه! آن را متوقف کند!” در پس زمینه.

@olivemannellaDadosaur طول می کشد سطل زباله… تقریبا 🥴🦖 ##dadosaur ##stayhomestaystrong ##keepingbusy ##fyp ##foryoupage @frankiemannella @clmannella @elliemannella♬ صدای اصلی – olivemannella

او احساس اینترنت وجود دارد هیچ انکار آن است.

ما نمی توانیم متوقف نمی خواهد متوقف stanning Dadosaur و شادی خالص انجام این shenanigans به ارمغان می آورد او و خانواده اش. این خانواده سالم محتوای همه ما سزاوار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر