این آلاینده $24.5 میلیون کالیفرنیا کابوی در مرتع پرورش احشام اسب سوار رویایی خانه

به نظر می رسد همه بانکداران سرمایه گذاری در خارج به قتل را در بازار است. سابق گلدمن ساکس شریک زندگی فرد Steck

توسط ETELARESANKHABAR در 3 تیر 1399

به نظر می رسد همه بانکداران سرمایه گذاری در خارج به قتل را در بازار است. سابق گلدمن ساکس شریک زندگی فرد Steck فقط دوباره او ذکر شده است دیدنی 4,700 هکتار کابوی تگزاس در رولینگ هیلز کالیفرنیا Santa Ynez ولی برای $24.5 میلیون نفر است.

که $20.5 میلیون دلار یا تقریبا 50 درصد کمتر از او درخواست شد که تاریخی خود را رانچو Latigo اولین آمار از بازار در سال 2017.

اسب عاشق, رویای مزرعه می آید با 10000 فوت مربع, 11-غرفه انبار یک 23,000 فوت مربع سوارکاری, عرصه, هفت هکتار از paddocks و هشت مایل از اسب مسیرهای پیاده روی.

پس از گرد و خاکی روز بازی بیلی کریستال در شهر Slickers, شما می توانید خنک کردن داخل مزرعه را حدود 14000 فوت مربع و شش اتاق خواب اصلی خانه با آن 10,000-بطری شراب دخمه سینما و استخر شنا.

و هنگامی که دوستان و خانواده به اقامت آنها می رسند در سبک در مزرعه را helipad—وجود یک آپارتمان سه اتاق خواب مهمان کلبه نزدیک به ثبات است.

"این است که یک بار در طول عمر فرصت خود را به یک فوق العاده خصوصی جایزه اموال ارائه می دهد که استراحت و آرامش از یک رفت و آمد مکرر لوکس در عرض چند مایل از سانتا باربارا می گوید:" هارون کرمان با هارون کرمان در قطب نما . او و همکارانش Neyshia رفتن و هیلاری رایان به اشتراک گذاری این فهرست است.

Steck بود که با گلدمن ساکس برای 25 سال قبل از بازنشستگی در سال 2008 خریداری مزرعه برای گزارش 10 میلیون دلار در سال 1999. "زمانی که من پنج ساله بود من می خواستم به یک گاوچران. من هرگز می تواند بسیار بیش از این که" او گفت Architectural Digest برای 2009 ویژگی در اموال.

با کمک مشهور مستقر در سیاتل در مرتع پرورش احشام معمار دیوید Leavengood او صرف چهار سال و یک ثروت کوچک ساختمان اصلی خانه از یک طراحی با الهام از سبک مستعمراتی اسپانیایی haciendas در جنوب امریکا یافت.

Rancho Latigo

مزرعه ساخته شده بود به مانند یک ملک. عکس: Juwan Li/هارون کرمان, گروه

ساخته شده در اطراف یک سایه حیاط مرکزی با مزین چشمه دو طبقه با زیرزمین ویژگی های بشکه-کاشی سقف بسیاری از دودکش ها و مقدار زیادی از پوشش تراس.

در داخل وجود دارد شش اتاق خواب و 11 حمام و کمتر از 27 اتاق—Steck ترجیح فضاهای بودند که کوچک و دنج به جای بزرگ و باز است. برای اضافه کردن یک معتبر احساس او در آورده صنعتگران محلی برای نصب و اصلاح راه آهن trestles برای تیرها و خشن-قطع کننده سنگ برای کف و شومینه.

Rancho Latigo

باز طرح منطقه زندگی می کنند. عکس: Juwan Li/هارون کرمان, گروه

مسلما بزرگترین اتاق entryway با آن گسترده بطرف راه پله و زیبا به شکل دراورده آهن نرده. مراحل منجر به پایین تر سطح خود را با هشت صندلی سینما و چوب به صف انبار شراب و مزه ،

باز-طرح اتاق خانواده, ویژگی های کوچک اما مجهز به آشپزخانه با top-of-the-line لوازم خانگی مانند یک فرانسوی ساخته شده Lacanche پخت و پز محدوده زیر صفر, یخچال و فریزر, ماشین ظرفشویی Miele و فر پیتزا

Rancho Latigo

آشپزخانه. عکس: Juwan Li/هارون کرمان, گروه

طبقه بالا master suite مخالف "کوچک و دنج" سرود با آن بزرگ دو حمام و سرویس بهداشتی—یکی از ویژگی های بزرگ رایگان-ایستاده سنگ مرمر حک شده وان پلاس بزرگ پیاده روی در پستو مطالعه و اعمال حک شده-سنگ اتاق خواب شومینه.

Rancho Latigo

اتاق خانواده. عکس: Juwan Li/هارون کرمان, گروه

مشتاق زیست Steck نیز صرف بیش از نه سال نظارت بر بازسازی مزرعه را 4,700 هکتار است که تا به حال دچار دهه از چرای مفرط و عدم مراقبت. جریان شدند و تمیز استفاده نشده جاده ها حذف شده و دوباره کشت و گیاهان مهاجم حفر کردن.

Rancho Latigo

مهمان کلبه. عکس: Juwan Li/هارون کرمان, گروه

پدر پنج بود که معروف پس از ازدواج به زن در قرمز بازیگر و سوپر Kelly LeBrock می گوید که با خانواده اش رشد کرده و نقل مکان کرد و در آن زمان برای کسی که دیگری را به لذت بردن از مزرعه.

Rancho Latigo

نمایش اتاق. عکس: Juwan Li/هارون کرمان, گروه

به عنوان به که 46 درصد قیمت برش Steck گفت: فوربس: "ما قیمت آن را در یک سطح می گویند که ما با انگیزه به فروش برساند. ما در حال تلاش برای ارائه یک گزاره ارزش."

قطعا انتظار نداریم که هر اسب-تجارت با معامله.

Rancho Latigo

انبار شراب. عکس: Juwan Li/هارون کرمان, گروه

Rancho Latigo

یکی از اتاق خواب. عکس: Juwan Li/هارون کرمان, گروه

Rancho Latigo

یکی از خانه 11 دستشویی و حمام. عکس: Juwan Li/هارون کرمان, گروه

Rancho Latigo

یکی از شش اتاق خواب. عکس: Juwan Li/هارون کرمان, گروه

Rancho Latigo

گسترده و پایدار. عکس: Juwan Li/هارون کرمان, گروه

Rancho Latigo

یک محل برای تحقق بخشیدن به خود را کابوی رویاهای ؟ عکس: Juwan Li/هارون کرمان, گروه

Rancho Latigo

استخر. عکس: Juwan Li/هارون کرمان, گروه

Rancho Latigo

رانچو Latigo عکس: Juwan Li/هارون کرمان, گروهtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب