این براق جدید 108-پا ترکیبی کافه مسابقه هدف را پایدار لوکس به آب

بالتیک قایق بادبانی به ثمر رساند تا یک کلاه ترفند با آن فقط اعلام کرد 68 کافه مسابقه. 68-ft. کوتاه دست, روز,-ق

توسط ETELARESANKHABAR در 27 فروردین 1399

بالتیک قایق بادبانی به ثمر رساند تا یک کلاه ترفند با آن فقط اعلام کرد 68 کافه مسابقه. 68-ft. کوتاه دست, روز,-قایق بادبانی پذیرای پایداری ارائه می دهد دستیابی به موفقیت فن آوری و ورود به نیمه سری تولید با اولین قایق, برنامه ریزی برای تحویل در 2021.

بالتیک 68 طراحی شده است که توسط خاویر Jaudenes بهترین و شناخته شده برای بالتیک را 108-پا WinWinو خود را طول می کشد با الهام از کافه مسابقه عصر 1960s. این مختصری بود که صاحبان در آب سریع و در حالی که به حداقل رساندن انتشار گازهای گلخانه ای نیز یک هدف کلیدی برای فنلاندی کشتی سازی.

68 کم تولید گازهای گلخانه ای نیروگاه شامل 30 کیلو وات برق موتور توانایی آبی تولید از طریق free wheeling پروانه در حالی که قایقرانی. که فقط یکی از قایق بادبانی بسیاری از سازگار با محیط زیست از ویژگی های است که توسعه یافته اند پس بازخورد مشتری.

"ما دریافت کرده اند درخواست برای پانل های خورشیدی هیبرید درایو و آبی-بازسازی موتور الکتریکی و همچنین کتانی مواد گنجانیده شده به قطعات داخلی مانند floorboards و سقف پانل های" هنری Hawkings, کشورهای بالتیک است معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: Robb Report.

Baltic 68 Cafe Racer

فنلاندی حیاط متمرکز بر استفاده از مواد سازگار با محیط زیست در سراسر کشور از جمله کتان مرکب ترکه یا چوب کوتاه, مقاله, بند ناف و نور-بلوط چوب. بالتیک قایق بادبانی

بالتیک شده است کامل در مورد ساختمان پایداری به کافه مسابقه. همه کف سازی اطلاعات عمومی ساخته شده است از Lignia قایق بادبانی اکو دوستانه با دوام کاج به جای سنتی چوب ساج و بیش از 50 درصد از قایق بادبانی بدنه ساختار تقویت شده با استفاده از Bcomp ampliTex کتان به طور طبیعی رشد کرده کتان. این عالی را فراهم می کند مانع نفوذ صدا و موجب صرفه جویی در فضا در مقایسه با سنتی عایق. نور بلوط چوب کتان مرکب ترکه یا چوب کوتاه و کاغذ بند ناف نیز از ویژگی های در داخل کشور است.

کاهش کلی مصرف انرژی از طریق کارآمد تر, فن آوری باتری نیز در صاحبان لیست آرزو می افزاید: Hawkings. "بسیار شبیه به یک ماشین هیبریدی بالتیک 68 کافه مسابقه همراه با یک range extender است که می تواند مورد استفاده برای شارژ باتری لیتیوم یون بانک به عنوان یک 'شما به خانه' مکمل های غذایی به ظرفیت باتری," او می گوید. "The range extender استفاده بسیار کارآمد میکرو توربین, تکنولوژی است که قابلیت اجرا بر روی هیدروژن است."

تنها علامت سوال بیش از استفاده از سوخت هیدروژن است که در دسترس بودن آن در اسکله ها و بنادر.

Baltic 68 Cafe Racer

طراح خاویر Jaudenes حداکثر از فضای داخلی در دسترس در 68-ft. هال در حالی که همچنین ساخت آن آسان به بادبان با یک گروه کوچک. بالتیک قایق بادبانی

دستگاه های تهویه هوا یکی از مهمترین و انرژی خواستار عناصر بر روی یک قایق بادبانی هتل بار اما بالتیک به کاهش این با مخلوط کردن recirculated هوا با هوای تازه به منظور کاهش مقدار از قدرت است. فیلترها همچنین اطمینان از هوا است که باکتری ها-رایگان. پانل های خورشیدی با برآورد 1-کیلو وات ظرفیت شارژ می توان به قدرت این سیستم در حالت سازگار با محیط زیست تسکین بار در بانک باتری.

"مفهوم کلی بالتیک 68 کافه مسابقه است که ساده و آسان برای استفاده با کنترل ساده و سهولت بادبان دست زدن می گوید:" Hawkings. "ما در بحث با چند مشتریان بالقوه که درک رویکرد زیست محیطی این پروژه روز post مفهوم کارایی و نگاه کلی قایق."

اولین هال شروع خواهد شد در بهار امسال با تحویل انتظار می رود برای تابستان 2021.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن