این قرنطینه همسر به طور کامل بر شوهرش این است که همه ما

PappaJohnnyDukes/Infinite اين کمربند از 'Golden Girls' تم آهنگ برای مخاطب از یک: خود را خراب همسر حالا که م

توسط ETELARESANKHABAR در 26 اردیبهشت 1399
annoying-husband-tik-tok
PappaJohnnyDukes/Infinite

اين کمربند از 'Golden Girls' تم آهنگ برای مخاطب از یک: خود را خراب همسر

حالا که ما صرف 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته با ما قابل دیگران بیشتر از ما خوب بیش از آن. رفته ایم از طریق مراحل آرام و نا امیدی و اشاره به هر یک از دیگر آزار دهنده عادات کلی بی علاقگی و تقلید آنها را پشت سر خود را پنهان در گنجه به سگ ماده در مورد آنها به ما دوستان و کوتاه اما بسیار مورد نیاز درب کوبیدن فاز. خوب, یک مرد به نظر می رسید unfazed توسط همسر خود را علاقه نداشتن او و تصمیم به پرتاب یک کنسرت زنده از خود را بسیار خود.

Tik Tok کاربر جان Randazzo (که می رود توسط pappajohnnydukes در رسانه های اجتماعی پلت فرم) ارسال شده یک ویدیو از خودش آواز به همسر خود را در راه شما واقعا نیاز به خودتان ببینید. آن را به سرعت ویروسی رفت و پس از اینکه به اشتراک گذاشته شده بر روی Facebook و دوباره هنگامی که شما آن را ببینید شما را درک چرا.

او همسر با ارزش است و تنها در تلاش به انجام ناخن های خود را در صلح و آرامش و Randazzo است نه داشتن هر یک از آن. او تصمیم می گیرد در حال حاضر زمان مناسب برای آواز عاشقانه اش با "تشکر از شما برای بودن با یک دوست" ساخته معروف توسط دختران طلایی و من فکر می کنم من صحبت می کنند برای همه وقتی که من می گویند که او آن را به میخ.

تنها با استفاده از یک کنترل از راه دور برای یک میکروفون و شخصیت جذاب خود (هر چند او ممکن است اختلاف نظر دارند) Randazzo واقعا می شود به برخی از اشعار بیش از دیگران (knewknewknewknewkneeeeeewknew). در نهایت همسر خود را می دهد تا بر روی ناخن های خود را طول می کشد و یک جرعه طولانی نوشیدن شراب مرگ-خیره به دوربین را به ضبط خود را عملکرد است.

Facebook/کهربا Janae

در حال حاضر من نه مثبت است که همسر خود را, اما چهره او می گوید: او بوده و با او به صورت بسیار بسیار طولانی است. این نگاه از نظر زندگی خوبی با هم زندگی می کردند و آرام استعفای است که او را به ماندن با او برای مسافت های طولانی با وجود shenanigans که من تصور اتفاق می افتد به طور منظم.

این همه گیر داده است بسیاری از ما یک کل بسیاری از مجبور خانواده زمان که ما انتظار داریم. این برنامه مختل و مدارس کار و فعالیت و یک مفهوم کلی از حالت عادی بسیاری از ما از صمیم قلب از دست ندهید. ما هستند اما آنهایی که خوش شانس است که در خانه بمانند و سالم در حالی که بسیاری از به کار ادامه خواهد داد به ارائه مواد غذایی, سرپناه و بهداشت و درمان برای کسانی که در حال مرگ هستند از این ویروس وحشتناک. بسیاری از ما ادامه خواهد داد به انجام این کار حتی زمانی که محدودیت ها برداشته برای محافظت از کسانی که بیشترین آسیب پذیر در جوامع ما حتی اگر این بدان معناست که ما باید رنج می برند و از طریق عملکرد مانند Randazzo داد (خوب ما مخفیانه آن را دوست دارم).

این است که چرا آنها را با الکل Netflix را نشان می دهد و قفل بر روی درب.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب