این قانون جدید-شکستن برقی ادم بددهن و ماجراجو طراحی خود را از پیانو

Liberace افتخار خواهد بود. Icona گروه طراحی توصیف خطوط فیبوناچی برقی ادم بددهن و ماجراجو به عنوان "یادآور یک پ

توسط ETELARESANKHABAR در 29 اردیبهشت 1399

Liberace افتخار خواهد بود.

Icona گروه طراحی توصیف خطوط فیبوناچی برقی ادم بددهن و ماجراجو به عنوان "یادآور یک پیانو." به نام بعد از قرون وسطی ریاضیدان که کشف کرد که هندسه در طبیعت هستند بر اساس توالی از اعداد 54-پا مفهوم قایق بادبانی نشانه طراحی خودرو استودیو اولین مسافرت با قایق تفریحی جهان. آن را نیز یک تکامل تدریجی تفکر پشت برنده جایزه Icona هسته آن مستقل مفهوم خودرو.

"ما می خواستیم به درخواست دوباره اینده چشم انداز حمل و نقل, اما این بار در آب" گفت: Samuel Chuffart معاون رئیس جمهور و جهانی طراحی مدیر Icona. این شرکت دارای دفاتر در لس آنجلس شانگهای و تورین به فیات و ایتالیایی دیگر تولید کنندگان خودرو.

Piano Yacht

فیبوناچی برقی مفهوم زیر از Icona خودرو مفاهیم. طراحان گفت: آنها می خواستند به ارائه یک "مربوط به اینده چشم انداز حمل و نقل است." Icona

"فردا قایقرانی تجربه دیگر خواهد بود فقط برای چند هنردوستان—با فن آوری تکامل و پایداری در حال حاضر ارائه شده و قایق باید طراحی متفاوت را در آغوش طیف گسترده ای از مردم و با استفاده از" گفت: Chuffart.

نقاشی بر روی فن آوری های جدید و مخل طراحی Icona توسعه فیبوناچی همراه با Hydrotec یک شرکت ایتالیایی از نیروی دریایی معماران; ترا مودنا مکاترونیکی راه اندازی شرکت است که طراحی و تولید برق نیروی محرکه سیستم برای استفاده های دریایی; و ASG قدرت سوئیس پیمانکار برق. پلت فرم آنها ایجاد کرده اند را می توان به اقتباس های مختلف قایق بادبانی طرح های مختلف استفاده می کند.

Piano Boat

بیرونی معافیت بسیاری از قوانین از قایق بادبانی طراحی اما در راه طراوت. Icona

"مسافرت با قایق تفریحی بسیار خود-ارجاعی بنابراین چه چیزی ما را به خود جذب این پروژه این بود که آن را به ارمغان آورد ما را به تماس با متخصصان در زمینه های دیگر مانند طراحی خودرو و برق حمل و نقل" سرجیو Cutolo بنیانگذار آبی Tec گفت: Robb Report. "ادم بددهن و ماجراجو پیکربندی سیستم نیروی محرکه و مفهوم کلی است که در نتیجه یک تلاش جمعی برای به حداکثر رساندن بهره وری از طراحی و به حداقل رساندن مصرف انرژی است."

در مقایسه با یک پیانو اشاره به hardtop که آسانسور بالا مانند درب یک پیانو به افشای پرواز عرشه. Parabolic عرشه اصلی ارائه می دهد گسترده منظره اقیانوس و عقبی از طریق باز کردن فضای سالن. در داخل پوسته دو و یا اگر صاحب می خواهد بیشتر از سه en-suite مهمان کابین. نامتقارن پله به آن نگاه دراماتیک در حالی که ادم بددهن و ماجراجو طراحی اجازه می دهد تا یک مناقصه به جمع بین دو پوسته در استرن.

Piano Yacht

Icona

به وضوح فیبوناچی ادم بددهن و ماجراجو است نه یک کشتی اقیانوس عبور و یا حتی تمدید کروز. به جای آن تصور می شد به عنوان یک روز قایق برای تفریح بر روی آب است. آن است که مستقیما با هدف جدید و نسل جوان از صاحبان به جای سنتی yachties.

"آن را به صورت پویا و آسان برای استفاده پایدار غیر تهاجمی و استقبال است که ویژگی های معمول متعارف قایق می گوید:" Chuffart. "من می توانید ببینید فیبوناچی به عنوان بخشی از یک ناوگان از قایق بادبانی است که شما می توانید برای آخر هفته با دوستان و یا خانواده است."

 tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im