این پاندمی فاز بیشتر استرس زا از مستند

استفان Maturen/گتی پس از آن همه گیر فاز... 2? 3? 103? چه کسی می داند. هر "مرحله" ما در برای من که آشنایی با

توسط ETELARESANKHABAR در 31 خرداد 1399
reopening-most-stressful-part
استفان Maturen/گتی

پس از آن همه گیر فاز... 2? 3? 103? چه کسی می داند. هر "مرحله" ما در برای من که آشنایی با خستگی است. شما می دانید که یکی از. آن را مانند "پلاستیک-خسته" — آن را خسته-به-این-استخوان خستگی. من احساس آن را در ماه مارس به عنوان جهان سقوط کرد. به عنوان بچه های من در مدارس قفل کردن درهای خود را به طور نامحدود و من ناگهان شد 1st, 3rd and 5th grade, معلم و ما دیوانه وار تلاش برای پیدا کردن ماسک و کاغذ توالت و یاد بگیرند که چگونه به حرکت مواد غذایی تحویل (خانواده ما می خورد بسیاری از غلات و حبوبات و ما به سرعت یاد گرفتم)... این همه ترسناک و جدید و هر روز به ارمغان آورد یکی دیگر از چالش به شکل.

من به یاد داشته باشید که در آن برای اولین بار چند هفته من احساس ذهنی و جسمی تهی تا پایان روز است. پس از مرور هر کودک "Google Hangout" و "زوم چت" برنامه بدانند چه TF یک "مقایسه نوار" است و نحوه ارسال 1 من کلاس ریاضی کاربرگ در بالا و پایین رفتن کمک من 5th grader را انتخاب کنید خاطرات موضوع آموزش "گوگل اسلاید" برای اولین بار پس من 3 گریدر می تواند یک ارائه در مورد گوسفند آبی... در حالی که همچنین شما می دانید انجام خود من واقعی کار که من پرداخت می شود و همچنین مطمئن شوید که همه از خوردن یک سبزی, شسته بدن و دندان های خود را مسواک مناسبت نگه داشته و آنها را آرام هنگامی که شوهر من تا به حال کار تماس نگه داشته و آنها را آرام هنگامی که من تا به حال کار تماس جاروب کف بنابراین ما نمی مورچه ها, بررسی بر سلامت روانی کودکان به عنوان هفته علامت های بدون فرد در تماس با جهان خارج اعمال و نوشیدن آب (مراقبت از خود!), به نام پدر و مادرم و خواهر و تضمین همه سالم بود...

آره. خسته.

اما با گذشت زمان ما حل و فصل به ما طبیعی است. بچه ها می دانستند که این برنامه به طور کلی از روز و استفاده کردم به ساخت خود را صبحانه و اکثر روزها ناهار را به عنوان به خوبی. من نمیفهمد بالا و پایین رفتن و گوگل درس و زوم (من هنوز هم نمی تواند ضعیف راه آنها فراموش ریاضی در حال حاضر, اما هر چه) و انرژی من به آرامی آمد. همه ما ساخته شده صلح با واقعیت ما—که ما نمی قادر به دیدن دوستان است. که اسب سواری لغو شد. بنابراین بیس بال بود. و تنیس. وجود دارد هیچ تاریخ بازی و یا رفتن به رستوران و یا بازدید از پدربزرگ و مادربزرگ. در طول زمان بچه ها من متوقف درخواست. ما همه نوع از متوقف فکر کردن در مورد آن است. و زندگی رفت. مه از افسردگی برداشته کمی که ما واقعا احساس می کنم مثل ما از دست رفته را در یک کل بسیاری از آنجا که همه ما می دانستند که در ماندم, به مانند ما بودند. ما در بر داشت بیت از شادی در یادگیری به کوره خود ما, پیتزا, بازی, خانواده, بازی تخته, بازی, را, آتش, اجازه دهید بچه ها در خواب خود را در زیرزمین قلعه ها و ماندن تا دیر وقت ،

مارس رفت و پس از آن ممکن است. اما در حال حاضر ژوئن به نظر می رسد متفاوت است. ژوئن به معنای واقعی گرم تابستان آب و هوا (برای شمال غرب میانه که در آن من زندگی می کنند) و به نظر می رسد بازگشایی جهان است.

و من متوجه می شوند که ظهور مردم از خانه های خود را به جامعه به ارمغان آورده است که پیر و خسته احساس من مبارزه در شروع این بیماری همه گیر. دوباره من سرگردان در اطراف در یک انسان زنده مانند بیهوشی در تلاش برای انطباق با شیوه جدید چیزهایی شبیه به چگونه من در ماه مارس است. من پیدا کردن خودم به سختی قادر به آن را از طریق شام پرش من تمرینات روزانه و توزیع خواب به شوهرم, در حالی که من پاس را در یک پشته سرازیر شدن آب دهان بر روی نیمکت.

خسته نیست حتی کلمه حق. خستگی به نظر نمی رسد به انجام آن عدالت است. آنچه را من از این ؟ و به همین دلیل به آن بازگشت ؟

راستش من فکر می کنم این یک نوع جدید از خستگی در آورده با این جهان ظاهری به "همه" با COVID-19 زمانی که COVID-19 ابدا بودن "همه" با ما.

من فکر می کنم با توجه به این واقعیت است که طی چند روز گذشته ما دعوت شده به استخر BBQs بازی تاریخ و ساعات خوش با دوستان. ما اطلاع داده شد که اسب طویله باز شد دوباره برای درس و تنیس را به بالا و در حال اجرا بیش از حد. رستوران ها و کافه ها و سالن های سینما در حال گرد کردن شمارنده خود را و باز کردن درهای خود را. و ما سالانه 4 جولای در جشنواره شهر—یکی از مورد علاقه ما سنت—داده شده است چراغ سبز برای حرکت رو به جلو است.

و من پیدا کردن خودم و گفت: "صبر کنید. چه ؟ ما در حال حاضر انجام این کار ؟ بنابراین سرعت ؟ چگونه ؟ " عنوان من تماشا COVID-19 اعداد همچنان به صعود.

به نظر می رسد مثل من گیر کرده در یک پیچ و خم آوردن دست از فرزندان من به عنوان درب پس از درب پس از درب باز می شود اشاره من را وارد کنید—درب پارک, استخر, کتابخانه, خانه دوست, جشنواره ها و کنسرت و... و ما در حفظ و گفت: اما یکی دیگر از درب بلافاصله باز می شود در پاسخ.

من احساس بسیار خوش شانس در طول کل این فرایند که بچه های جوان هستند به اندازه کافی به راحتی پریشان آنلاین فیلم و یا بستنی و مغز گردو یا حیاط خلوت campout. ما از دست رفته بدون نقاط عطف مهمی مانند فارغ التحصیلی دبیرستان و یا مدل. مطمئن, ما تا به حال به لغو برخی از تعطیلات و دیدن بستگان ما, اما ما تا به حال آن را به مراتب بهتر از بسیاری از.

و من هم تا ابد سپاسگزار است که دوستان ما در حال رسیدن و ما را از دست ندهید و می خواهید برای دریافت با هم. هیچ بهتر وجود دارد احساس و من امیدوارم که آنها همچنان به فکر می کنم از ما.

اما ما آماده نیست به می گویند بله و آن را سخت تر و سخت تر برای گفتن ندارد. بچه ها من با وجود جوان بودن به اندازه کافی برای عبور از این قرنطینه ماه با دوچرخه سواری در ما cul-de-sac و سرقت بستنی یخی و Oreos زمانی که مادر به دنبال ندارد نیز به اندازه کافی می دانیم که جهان شروع به دوباره باز کردن. آنها به اندازه کافی برای شنیدن این که دوستان خود را در حال گرفتن با هم, بازی های ورزشی, رفتن به اردوگاه و در نظر گرفتن تعطیلات تابستان.

و ما نه.

زیرا آنچه به نظر می رسد مانند پنج دقیقه پیش همه ما در مستند. چرا که مردم در هر گوشه و مخفیگاه از ایالات متحده هنوز هم بیمار است. چرا که حتی اگر آن را احساس می کند مانند ما در سن 10 سال و از ماه فوریه coronavirus است که هنوز هم بسیار جدید است و ما نمی دانم زیادی در مورد آن. چون من شماره یک شغل است که برای محافظت از خانواده من است.

اما این "تصمیم خستگی" که جدید خسته. قبل از آن مقدس-تلخه-what-is-اتفاق-is-it-safe-to-get-the-ایمیل های روزانه ترس ساخته شده است که ما تصادف با 9 بعد از ظهر و هر شب. در حال حاضر آن را به هر کس دیگری-is-going-کردن-و-زندگی-دوباره-اما-چه-اگر-آن-نه-امن-و-there-is-a-new-سنبله-بعدی-هفته ترس که من آوردن پایین.

این غم و اندوه در کودکان و نوجوانان' چشم که باد از من کاهش دیگری را دعوت به دیدن دوستان است.

آن را قریب به اتفاق بار چگونه به تصویب این روز تابستان با هیچ اردوگاه و یا واقعا هر چیزی برنامه ریزی شده که من از خانه کار می کنند و سه مجموعه از چشم خیره در من هر روز صبح تعجب آنچه که ما ممکن است آن روز.

آن را ثابت دوم حدس زدن است—آن را بیشتر مخل به بچه های من' سلامت اگر من آنها را در معرض جهان خارج و یا نگه داشتن آنها را در خانه و در انزوا از همسالان خود? یک کارشناس می گوید آن را به عنوان امن به عنوان زمانی که ما فاصله اجتماعی و پوشیدن ماسک. خواهد بچه ها و حتی فاصله اجتماعی و پوشیدن ماسک? یکی دیگر از کارشناس می گوید: به هیچ وجه. در خانه بمانند. همه من می دانم این است که بچه ها از جان گذشته برای تعامل با جهان خارج از دیوار خانه ما. اما من می ترسم AF آوردن COVID-19 به خانه ما. از آنها گرفتن آن است. شوهر من آن را گرفتن. از من گرفتن آن است.

آن را به عقب و جلو از یک جدول گفت: "ما مسطح منحنی!" در حالی که دیگری می گوید: "اعداد هنوز نوردی!" و مرضی داستان از بچه ها گرفتن MIS-C و افراد سالم مثل من در 40s خود را متصل به هواکش و یا هرگز از آمدن به خانه.

این rollercoaster بودن در صلح با خود تصمیم به کاهش خود را دعوت و در خانه بمانند اما پس از آن داشتن FOMO (یا FOMO برای بچه های خود را) به شما به عنوان رسانه های اجتماعی فیلم از دوستان و خانواده در خارج وجود دارد, زندگی و داشتن یک kick-ass تابستان در حالی که شما شراب خواری Netflix و خوردن چیپس در نیمکت برای نه bajillionth روز در یک ردیف.

آن را به سختی داشتن یک دقیقه برای گرفتن نفس خود را پس از غیر منتظره مجبور مدرسه در منزل به پایان می رسد قبل از هر کس در حال حاضر شروع به صحبت کردن در مورد اینکه آیا آنها می فرستادن بچه های خود را در پاییز.

آن را نمی دانستند اگر شما در حال انجام کار درست اما انجام بهترین شما می توانید با اطلاعات شما و دعا آن را حق.

آن گفت: "من متاسفم" به عنوان بچه های خود را اجرا کنید از سلاح های خود را و فریاد چه ناعادلانه شما زمانی که همه شما در حال تلاش برای نگه داشتن هر کس در خانواده خود را زنده.

بنابراین آره. من لعنتی خسته.

و آن را تنها در ماه ژوئن.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب