این بیماری مقاوم در برابر' ژاکت طراحی شده برای کشتن باکتری ها و ویروس ها بر اثر

آن را تنها یک ماده از زمان قبل از "بیماری مقاوم در برابر" پوشاک ضربه زدن به جریان اصلی. مایل به غیر از hazmat

توسط ETELARESANKHABAR در 29 اردیبهشت 1399

آن را تنها یک ماده از زمان قبل از "بیماری مقاوم در برابر" پوشاک ضربه زدن به جریان اصلی. مایل به غیر از hazmat شما کت و شلوار احتمالا تصویر با شنیدن این عبارت Vollebak را هوشمندانه Full Metal Jacket قدرت برای کشتن ویروس های مضر و باکتری ها بدون اینکه به شما نگاه مثل شما در راس بازگشت به آینده.

پیشگام فناوری-بر اساس برچسب شده است در حال توسعه مخل "هوشمند" لباس برای بیش از چهار سال و این خود پاستوریزه قنتد, ژاکت در پاسخ به Covid-19. این ویژگی های منحصر به فرد مس ساخت و ساز است که به طور موثر قوت میکروب های مضر است که آن را ضربه.

"مس biostatic که بدان معنی است که باکتری ها و دیگر اشکال زندگی نمی خواهد رشد در آن" Vollebak گفت: در آزادی مطبوعات. "آن نیز استثنایی خواص ضد میکروبی با باکتری ها و ویروس ها در حال مرگ به عنوان آنها را در تماس با آن است."

Vollebak Full Metal Jacket

حسن نیت ارائه میدهد از Vollebak

پوشاک ساخته شده از 65 درصد مس و شامل حدود 7 مایل از الیاف فلزی در طراحی آن است. پس دقیقا چگونه کار می کند ؟ با توجه به لایحه Keevil یک میکروب شناسی محقق در دانشگاه ساوتهمپتون مس منتشر الکتریکی یون که zap بد میکروب و باعث می شود آن را دشوار است برای آنها را به نفس کشیدن. سپس آن را مشت سوراخ در میکروب بیرونی غشاء قبل از حرکت و پاک کردن DNA است. این نه تنها آن جان اما آن مانع از هر گونه توسعه آینده مقاومت است.

البته کار با مس آمد با مجموعه خود را از چالش است. نه تنها آن است که بسیار گران قیمت مواد, اما, نیز وجود دارد هیچ تاسیس زنجیره تامین به عنوان مواد است که به طور معمول مورد استفاده برای ساخت وسایل آشپزی و قطعات نمی wearables. آن را تبدیل به قابل استفاده, پارچه, Vollebak روکش مس موضوع با یک تنفس و غشای ضد آب به نام c_change.

Vollebak Full Metal Jacket

حسن نیت ارائه میدهد از Vollebak

"در حالی که این ممکن است مانند آن آمده از سیاره ای دیگر آن را طراحی شده به توان مانند یک نرمال باد" گفت: Vollebak بنیانگذاران استیو Tidball. "و آن را احساس نمی کند مانند شما در حال پوشیدن فلز مس بافته شده است به یک انعطاف پذیر نخ و ژاکت پشم گوسفند وجانوران دیگر اندود شده پس از آن به اندازه کافی راحت و قابل استفاده در هر روز است."

در علاوه بر این به بیماری مقاوم در برابر ژاکت همچنین ضد آب windproof و خوب و تنفس. بهترین بخش ؟ Vollebak می گوید ژاکت تنها اولین گام در توسعه آن از ضد میکروبی, لباس, بنابراین وجود دارد می تواند بیشتر محافظ قطعات آمده است.

کامل ژاکت فلزی موجود در سیاه و سفید و یا نقره ای و قیمت دلار در 1,095.

خرید در حال حاضر: $1,095tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب