این طراحی جدید-ادراک سخنران ارائه 360 درجه صدا مانند پانتئون رم

موسیقی هنر است. و با وجود الگوریتم مبتنی بر ایستگاه های رادیویی و لیست پخش است که آهنگ احساس دسترس تر از همیشه قبل از, جدید all-in-one سخنران از Pantheone است که در اینجا به مطمئن شوید که شما هرگز آن را فراموش نکنید.

چرا که استرالیا شرکت طراحی اولین سخنران این Pantheone من به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک مجسمه که متعلق به یک موزه از قطعه ای از بالا پایان تجهیزات صوتی است. با وجود آن پررنگ و نامتعارف ظاهر جدید بی سیم دستگاه هنوز هم ارائه می دهد شنوندگان درجه یک تجربه شنیداری.

این Panthone من زاییده افکار از مدیر عامل شرکت Oren Adani و سر آکوستیک مهندس آدرین Stachowicz هر دو آنها audio جانبازان صنعت. قابل توجه آن تخم مرغ-مانند شکل مستقیم مرجع از واقعی پانتئون در رم. اما نه تنها الهام بخش دستگاه تساوی از غول های گنبدی شکل و ساختار. سخنران این طراحی اجازه می دهد تا آن را به پروژه های صدا در 360 درجه است که به معنای تقلید احساس شنیدن برای تلفن های موبایل در داخل معبد باستانی.

به عنوان شیک که دستگاه ممکن است آن را با حق بیمه کیفیت صدا در ذهن است. آن را ساخته شده از سفت و سخت هنرمند درجه رزین است که کمک می کند تا تعدیل ارتعاشات در سراسر. این همراه با آن با آن منحنی زیبایی کمک می کند تا بلندگو تولید طبیعی تر آکوستیک صدا. استفاده از رزین همچنین بدان معنی است که واحد راهنمایی مقیاس در یک جامد 55 پوند است.

Pantheone I

Pantheone من Pantheone

به دلیل این است که سال 2020 یک سخنران عملکرد در نظر گرفته است بیش از فقط کیفیت صدا. خوشبختانه این شرکت مجهز ظریف سخنران با مقدار زیادی از ویژگی های با تکنولوژی بالا. می توان آن را کنترل از طریق یک برنامه تلفن هوشمند است که با این نسخهها کار بر روی هر دو سیستم عامل iOS و دستگاه های آندروید و پشتیبانی از همه مهم جریان خدمات از جمله Spotify, Amazon Music, جزر و مد TuneIn و Apple Airplay. آن را نیز ویژگی های بلوتوث و وای فای اتصال به علاوه شما می توانید پلاگین در گوشی خود و یا دستگاه پخش رسانه ای با مد افتاده aux بند ناف.

این Pantheone من در دسترس است در هر دو سیاه و سفید و یا سفید است و می تواند خریداری شده در حال حاضر از طریق وب سایت این شرکت برای $2,190. و اگر یک بلندگو نیست به اندازه کافی برای شما اخم نمی کند چرا که شما می توانید همگام سازی چند Pantheone است با هم به پروژه بکر صدا در سراسر خانه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>