لی و Sonja دوک آن را در 'RHONY' — بیش از یک ترمه 2 قطعه تنظیم

براوو Sonja مد نشان می دهد پس از پارتی هاردکور میشم; مانند نوار در-آشپزخانه-و-تغییر-به-ترمه-لباس خواب وحشی

توسط ETELARESANKHABAR در 12 اردیبهشت 1399
rhony-leah-sonja-dorinda
براوو

Sonja مد نشان می دهد پس از پارتی هاردکور میشم; مانند نوار در-آشپزخانه-و-تغییر-به-ترمه-لباس خواب وحشی

این هفته مد در نیویورک! و شما می دانید آنچه در آن به معنی: درام در میان زنان خانه دار واقعی از شهر نیویورک در زنان است.

Sonja مورگان نه تنها باعث بازگشت او به باند با "Sonja با Sonja مورگان" اما RHONY بانوان نیز نشستن در ردیف جلو برای حمایت از Tinsley مورتیمر بزرگ بازگشت به باند فرودگاه برای Garo Sparo خط توسط پروژه باند آلوم گری Spampinato. البته نمی توان آن را یک NYFW قسمت از RHONY بدون زنان ساخت یک صحنه اصلی در قبل ، حین و یا بعد از یکی از نشان می دهد. (به یاد داشته باشید 10 سال پیش زمانی که Melindagates فرانکل و Luann de Lesseps رفت سر-t0-سر در Pamella Roland نشان می دهد و Melindagates به او گفت: "من شما را دوست ندارم و من فکر می کنم شما یک مار"? چگونه می تواند شما ؟ آن را یاد.) در این فصل آن Leah McSweeney در مقابل Sonja مرحله نهایی مسابقات و به جای یک ارز از توهین Sonja یورش برده و به سمت راست آشپزخانه و, خوب, تغییر لباس های خود را.

اما قبل از ما لی و Sonja عجیب و غریب پس از مد نشان می دهد مبارزه با بیش از یک ترمه دو قطعه تنظیم — دیدار ما: Ra-زاری-یک خواننده. "هفته مد است که قطعا یک رویداد بزرگ در نیویورک و اگر شما نمی رفتن به مد نشان می دهد, شما در نظر گرفته شده تقریبا مانند, مبتلا به جذام" رامونا می گوید و به دنبال آن یک بخش از ناله طریق ab workouts.

ramona rhony 2
براوو
ramona rhony
براوو

و تنها در RHONY آیا ما همزمان مادر و دختر با گریه-جشنواره بین Tinsley و مادر او دیل مرسر.

tinsley rhony
براوو

"مامان ، مامان لطفا!"

براوو

"من نمی توانم گریه در حال حاضر به دلیل آرایش" Tinsley همچنان ادامه دارد.

tinsley rhony
براوو

اما بیایید به گوشت واقعی از این قسمت: Leah بحث در مورد چگونه اخیر خود تصمیم به نوشیدن در Hamptons باعث شده است که آنچه به نظر می رسد در حال سقوط با مادر او.

پس از Pamella Roland مد نشان می دهد, آنال, دیدار با زنان برای ناهار جایی که یک همجنس رامونا هدر هیچ زمان گفتن Leah که آن را بی ادب از او را نشان می دهد. لی می گوید خانم ها که او از دست رفته نشان می دهد با توجه به آشکار در حال سقوط کردن ،

"من تا به حال نه یک mental breakdown, اما دستیابی به موفقیت" لی می گوید و اضافه کرد که او را به نام پدر خود را به اجازه دهید او را می دانم که او مادر بود برای او نگران و عصبانی با او چرا که او نوشید در رامونا Hamptons ،

"زمانی که او می شنود من نوشیدن agin, آن را فقط یک ماشه برای او" لی می گوید. "این سخت است برای او برای پذیرفتن من به عنوان یک زن 37 ساله که می گه خود را با هم."

ما همچنین اطلاعات بیشتر در مورد ریشه های لی streetwear, خط, Married to the Mob.

"من شروع به Married to the Mob هنگامی که وجود دارد هیچ streetwear برای زنان; در واقع, streetwear واقعا یک مدت زمانی که من شروع به آن. من راه را برای بسیاری از زنان علامت های تجاری که در خارج وجود دارد در حال حاضر و 15 سال بعد ما هنوز در حال انجام آن است که یک دستاورد" لی می گوید و اضافه می کند "من نوع فمینیسم همواره من می توانید انجام دهید هر آنچه پسران می تواند انجام دهد و من می توانم آن را بهتر از آنها است."

ما پس از دیدار با لی سابق و کودک, پدر, دختر, Rob Cristofaro که همچنین مراتب نگرانی خود را نوشیدن.

Rob Cristofaro
براوو

"من فکر می کنم آن را مخرب مسیر برای شما," او می گوید. "هر آنچه که شما می گویند شما خودتان را فریب دهد."

آن را در نهایت زمان برای Sonja مد نشان می دهد, ما به یاد بگیرند که او فرستاده لی "لباس خواب" برای پوشیدن دارم به او نشان می دهد.

"این است که حمله به من می گوید:" لی که شجاعانه به ارمغان آورد و تنظیم دو قطعه را نشان می دهد با او در یک کیسه پلاستیکی.

"بیا Sonja; شما می دانستم که آنچه شما انجام شد" Dorinda می خندد در صحبت کردن ،

به عنوان نشان می دهد آغاز, Leah و بقیه زنان نظر nonstop که لی می پوشیده اند تقریبا در هر لباس و گروه پایین آمدن روی باند فرودگاه.

"من در صنعت مد" لی می گوید. "من شده است به هفته مد حوادث پس از من به معنای واقعی کلمه در کلاس هشتم بودم و نگهداری از کودکان برای سردبیر Seventeen magazine, و من می دانم آنچه یک مد نشان می دهد به نظر می رسد. این یک مد نشان می دهد."

وقتی که لی و Sonja ملاقات پس از نشان دادن Sonja او می پرسد: "چه اتفاقی افتاد به ترمه دو قطعه تنظیم کنیم ؟ که امضای من — آن را در ال."

"من صادقانه احساس می کنید مانند شما در مرکز شهر یکی است. شما در حال ژان ، من فکر می کنم خود را پر از گه و من فکر می کنم شما منفعل مهاجم, و من فکر می کنم شما هنوز هم دیوانه در من از Hamptons" لی می گوید به Sonja صورت که Sonja می پرسد برای تنظیم دو قطعه را به عقب.

"آیا او واقعا فکر می کنم من باید از این زمان برای انجام کاری بسیار منفعل پرخاشگرانه با او؟" Sonja می گوید در صحبت کردن ،

لی پس از آن دست بیش از دو قطعه تنظیم در پاره پاره کردن کیسه های پلاستیکی مانند badass او است. "من در یک قهوه ای کیسه کاغذی که پاره پاره شد باز" Leah سپس می گوید: به عنوان Sonja قرار می دهد در کشمیر شلوار در وسط پس از حزب.

"اما Sonja, آیا شما واقعا می خواهید برای پوشیدن دارم که امشب؟" Tinsley او می پرسد.

Sonja همچنان به نوار و تغییر به بالا و هنگامی که او در نهایت می آید ؟

"شما شبیه گه!" رامونا فریاد از انتهای دیگر اتاق به دنبال بقیه زنان فریاد "وحشتناک است!" آن. شد. با شکوه.

tinsley pointing rhony
براوو
tinsley dorinda ramona rhony
براوو

"من هنوز هم فکر می کنم چه Sonja بود مشکوک و انفعالی تهاجمی اما این لعنتی خیلی سخت به ماندن دیوانه در Sonja زمانی که او prance در اطراف او مد نشان می دهد به دنبال مانند یک دلال محبت در خواب" لی می گوید.

RHONY پخش پنج شنبه ها در 9/8c بر براوو.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب