شاهزاده قایق بادبانی رسما عرضه آن جدید X95 دوشنبه در Facebook Live, یک پلت فرم است که تبدیل به نشانه ای از این دوران—مجازی راه اندازی به جای واقعی, قایق, در قایق را نشان می دهد. اما طراحی غیر معمول از سری X’ گل سرسبد همچنین سیگنال های تغییر بار برای شاهزاده نمایش جسورانه, خلاق تر دوره برای انگلستان سازنده است که در حال حاضر ساخت طراحی جدید قوانین به جای پیروی از آنها.

این X95—”X” غیررسمی ایستاده برای اکسپلورر—نه تنها تغییر برای شاهزاده خانم, بلکه برای 100-پا بخش از جهان ترجمه شده. شاهزاده اهداف برای X95 شد “باز مفهوم” و supersized flybridge بنابراین صاحبان امر باید آزادی بیشتری برای طرح انتخاب, افزایش فضای زندگی و بیشتر امکانات در یک بدنه کوچکتر.

“ما تحت فشار قرار دادند و این زبان طراحی رو به جلو در این طراحی” آنتونی کلانتر شاهزاده خانم رئیس جمهور گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز پنج شنبه گذشته. “این هرگز به یک قایق سنتی اما ما خودمان را پرسید که چگونه ما می تواند فشار آن را به جلو به عنوان یک طراحی جدید و هنوز هم آن را تشخیص به عنوان یک شاهزاده خانم.”

Princess

X-95 همان حجم داخلی به عنوان یک 115-پا قایق بادبانی. می رسد سرعت بالا از 24 گره اما در 10 گره دارای طیف وسیعی از 2000 مایل است. شاهزاده قایق بادبانی

شاهزاده خانم, تیم, کار کردن با آن دیرین نیروی دریایی معمار برنارد Olesinski و خانه طراحی Pininfarina صرف ماه چکش از مفهوم اولیه. “ما تا به حال هر کس که در اتاق در طول طراحی بررسی و همکاری واقعا کشیده که در آن ما می خواستیم را به قایق می گوید:” کلانتر. “ما همچنین رفت و به یک سطح از جزئیات است که استاندارد در صنعت خودرو اما نه در قایقرانی جهان است.”

جزئیات هر دو بزرگ و کوچک شامل مطمئن شوید که سطوح بیرونی مانند قوس در flybridge نور منعکس شده به طور معمول در همه شرایط. “جزئیات مانند است که یک تفاوت بزرگ می گوید:” کلانتر. “اگر سطح منعکس نور عجیب در غروب آفتاب, به عنوان مثال, آن را که بخشی از قایق بادبانی نگاه کردن.”

وجود دارد حتی بزرگتر تغییرات داخلی. طراحان تصمیم به حذف یک داخلی راس و به جای آن ساخته شده راس در بالای عرشه اصلی ایستگاه برای رانندگی قایق بادبانی.

X95

آسمان سالن در قایق بادبانی ارائه می دهد بسیار عالی دید نه تنها از طریق کنار ویندوز بلکه در جلو و عقب. با داشتن این مقدار فضا بر روی عرشه فوقانی بسیار غیر معمول برای طراحی یک قایق بادبانی این اندازه.

“میدوی راس کار برای برخی اما موقعیت های بسیار زیادی کابین خلبان در عرشه اصلی اغلب ترک های کوچک ویژگی های فضا در زیر راس موقعیت” اندی لارنس, شاهزاده خانم مدیر طرح گفت: Robb Report. “با حذف پایین تر سکان صاحبان در حال حاضر می توانید با استفاده از عرشه اصلی و بدون وقفه.”

به عبارت دیگر به جای داشتن یک فرمان ایستگاه در وسط اتاق صاحبان می تواند به نوبه خود طولانی ناگسستنی فضا به یک کارشناسی ارشد مجموعه کتابخانه و یا سینما و یا هر چیز دیگری که آنها تصور است. لارنس می گوید این “باز مفهوم” فراهم می کند 80-پا-طولانی ديد از عقب قایق تمام راه را از طریق سالن به تعظیم. که حس باز بودن همان است که در یک انبار شهری که در آن دیواره های داخلی نه تحریف. ترکیب جارو فضا با یک طرح باز آشپزخانه, لارنس می گوید و طراحی می شود بسیار محبوب با آمریکا yachtsmen.

“آنها دوست دارند خود را باز آشپزخانه ترتیبات و به خدمه درگیر با کارکرد روزانه قایق,” او می گوید.

X95 Princess

Room With a View: با در نظر گرفتن سکان ایستگاه دوم عرشه شاهزاده طراحان می تواند اضافه کردن یک پرتو کارشناسی ارشد مجموعه با ساختاری موانع. شاهزاده قایق بادبانی

فراتر از فضای باز supersizing حجم داخلی نیز عمده هدف طراحی. 670-پا داخل کشور است و در واقع 40 درصد افزایش در مقایسه با اندازه قایق بادبانی. آن را حتی 200 فوت مربع بزرگتر از داخل کشور در شاهزاده خانم’ 114-مدل پا.

“از آنجا که شما لازم نیست که سکان دار زدن از طریق این وسط ما می توانید با تنظیمات مختلف و نگاه های مختلف کاربرد می گوید:” لارنس.

دیگر تغییرات بزرگ در X95 عبارتند از آسمان سالن است که نقل مکان به روی عرشه بالا برای بهینه سازی نمایش. باشگاه ساحل منطقه همچنین دارای یک سالن و آشپزخانه است که هم می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان مهمان یا فضای اضافی خدمه کابین. سفارشی مراحل است که گسترش به عقب اضافه شد به عقب به نوبه خود این منطقه را به یک ترانسفورماتور پلت فرم.

X95

طراحان پرداخت می شود توجه بسیار به جزئیات بیشتر در این قایق بادبانی از جمله چگونه نور منعکس کردن سطوح بیرونی در زمان های مختلف روز.

“این اولین بار است که ما با استفاده از این نوع مکانیزم و از آن ساخته شده بود به طور کامل قرار دادی توسط Opacmare برای ما می گوید:” لارنس. “این در مورد پنج پا گسترده تر از یکی از بزرگترین آنها را به طوری که آن را کاملا یک تکه مهندسی—و احتمالا در زمان مورد به عنوان طولانی به توسعه به عنوان بقیه از قایق.”

افزایش بازده طراحی شده بودند به X95. عرشه فضای افزايش 10 درصد به لطف “سوپر flybridge” که بر خلاف متعارف flybridge مدل یکی مستمر سطح. جدید طراحی بدنه ارائه می دهد 15 درصد افزایش بهره وری در حالی که در حال اجرا است.

X95

غیر معمول پیکربندی شامل بزرگ foredeck در سطح بالا.

معمار دریایی Olesinski را موج سوراخ کمان “مصنوعی گسترش خط آب از ظهر از قایق می گوید:” لارنس. “همراه با شکل بدنه این چیزی است که به شما می دهد بهره وری است.”

قایق بادبانی خواهد شد که طیف وسیعی از 2000 مایل در 10 گره کروز سرعت, اما آن را نیز می رسد بسیار قابل احترام بالا پایان از 24 گره.

اولین X95 تحویل داده شده است و صاحبان بهره گیری از یک تجزیه کروز در پزشکی. آنی نی از شاهزاده خانم Design Studio گفت: خیلی باز فضاهای داخلی اجازه می دهد تا صاحبان بسیاری از راه هایی برای پیکربندی قایق بادبانی. بدنه شماره یک قفسه کتاب در عرشه اصلی به طوری که مالک می تواند خود را نگه دارید باارزش کتابخانه در هیئت مدیره. در مقابل, دومین قایق را کف به سقف پنجره ها اجازه می دهد تا در نور بیشتر. “آن کسانی که نوع درخواست که شاهزاده خانم استودیو طراحی به خوبی کار می کند با,” او گفت:. “این بخشی از توانایی ما برای درک بین المللی مختلف زندگی است.”

x95

باز گلی منطقه اجازه می دهد تا خط دید روشن از عقب کابین خلبان تا به جلو بخش از عرشه اصلی. شاهزاده قایق بادبانی

کلانتر که به شاهزاده خانم پس از در حال اجرا تولید کننده خودرو مک لارن می گوید: یک X 80 خواهد بود در آن X سری. “این محصول می ایستد پای خود,” او گفت: “این واقعا قانع کننده دستور العمل—به طور قابل توجهی بیشتر حجم داخلی و تمدید دامنه. این محصول بسیار گزینه های مختلف برای مشتریان خود است.”

“همیشه خوب است برای کسی که از خارج از صنعت با چشم تازه فقط به نگاهی به آنچه شما انجام می دهند و سوال می گوید:” لارنس در مورد کلانتر. “چرا شما آن را انجام دهید ؟ چرا مردم با استفاده از flybridge در شیوه ای که? من فکر می کنم آن را یک نتیجه از این سوالات که ما تحت فشار قرار دادند به آمده تا با این مفهوم جدید است.”

با ده X95 مدل های فروخته شده به صاحبان مختلف در سراسر جهان به نظر می رسد که این نظریه در حال کار است.

اتمام تصاویر دیگر است که نشان می دهد جزئیات X95 طراحی.

x95

همه تصاویر حسن نیت ارائه میدهد از شاهزاده قایق بادبانی

X95
X95
X95
X95
X95
X95

x95

x95
X-95

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de