کاخ ورسای بازگشایی این آخر هفته. هر کسی که در واقع رفتن ؟

کاخ ورسای یکی از فرانسه گنجینه های فرهنگی نه به ذکر است یک جاذبه توریستی. اما این آخر هفته آن را به عنوان آماد

توسط ETELARESANKHABAR در 17 خرداد 1399

کاخ ورسای یکی از فرانسه گنجینه های فرهنگی نه به ذکر است یک جاذبه توریستی. اما این آخر هفته آن را به عنوان آماده به بازگشایی درهای خود را برای اولین بار پس از coronavirus مستند آغاز شد و هنوز معلوم نیست که چقدر از ترافیک پا آن را به احتمال زیاد برای دیدن.

در سال گذشته فروش بلیط برای هشت میلیون بازدید کننده ای که گذشت از طریق 2,300-اتاق های سلطنتی خانه اختصاص 75 درصد از درآمد خود را با توجه به سلامت. به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر موسسه-همراه با بسیاری دیگر در سراسر جهان--گرفته شده فوق العاده ای ضربه مالی.

"این مدل مالی را ویران شده است. ما باید برای شروع دوباره" کاترین Pegard که عمل قصر و گفتگو کرد. "ما تنها نیستیم."

آنچه را recouping ضرر و زیان خود را از همه مشکل تر است این واقعیت است که فرانسه از مرز باقی می ماند بسته به اکثر خارجی ها--یک عنصر حیاتی با توجه به این که چهار پنج نفر از آن بازدید کنندگان تگرگ از کشورهای مختلف. در حال حاضر این کاخ تنها انتظار دارد که حدود یک پنجم از 20,000 بازدید روزانه آن به طور معمول در روز اوج. بدون در نظر گرفتن این تیم مشغول آماده فضا فقط به عنوان آن را تحت شرایط عادی ("ما تمیز آینه داستد لوستر و مشعل. شرایط استثنایی هستند" Pegard گفت: اخبار خدمات سیم.)

برای کسانی که به دنبال سفر, ماسک مورد نیاز خواهد بود و بلیط باید در پیشبرد خریداری شده. بازدید کنندگان نیز خواسته می شود به دنبال یک راه مسیر از طریق کاخ پیچیده است.

آنچه در آغاز به عنوان یک نخست شکار تسلیم دستور به واقعیت توسط Louis XIII در سال 1623 شد و در نهایت تبدیل به یک شاهوار قلعه توسط پادشاه در سال 1631. این ملک واقعا به خود آمد در دوران سلطنت پسرش لویی چهاردهم--همچنین به عنوان شناخته شده خورشید شاه پس از او برداشت جسم آسمانی خود را به عنوان شخصی نماد--که در نقش معمار و به طور رسمی منتقل دادگاه فرانسه از پاریس به حومه شهر و مستغلات. آن باقی مانده اصلی صندلی قدرت سلطنتی در فرانسه از 1682 تا زمانی که انقلاب در 1789.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب