این فضانورد ناسا شد اولین زن به شیرجه رفتن به اقیانوس عمیق ترین نقطه

ناسا فضانورد کتی سالیوان ساخته شده تاریخچه این آخر هفته با تبدیل شدن به نه تنها اولین زن برای رسیدن به عمیق تر

توسط ETELARESANKHABAR در 19 خرداد 1399

ناسا فضانورد کتی سالیوان ساخته شده تاریخچه این آخر هفته با تبدیل شدن به نه تنها اولین زن برای رسیدن به عمیق ترین نقطه در اقیانوس های جهان, اما همچنین اولین انسانی که در فضا بوده است و در اقیانوس عمق حدود 7 کیلومتر. سالیوان مشخص مناسبت با ساخت یک تماس تلفنی از شناور را mothership, DSSV افت فشار به صحبت با ناسا فضانوردان در ایستگاه فضایی بین المللی (ISS).

"به عنوان یک هیبرید اقیانوس شناس و فضانورد, این یک روز فوق العاده ای–یک بار-در-یک-عمر بعد از دیدن این moonscape از چلنجر (challenger) و سپس برقراری تماس بین ISS و DSSV افت فشار گفت:" سالیوان.

در سال 1983 دکتر سالیوان جانباز از سه شاتل فضایی پرواز شد اولین زن آمریکایی به راه رفتن در فضا است.

Trench Dive

ناسا فضانورد دکتر کتی و ویکتور سالیوان Vescovo زیر دیروز شیرجه رفتن به جهان عمیق ترین نقطه در چلنجر ،

سالیوان در حال حاضر هشتمین فرد برای رسیدن به پایین از رقیب عمیق است که در 36,200 زیر سطح. دو مورد اول که انجام feat دان والش و ژاک پیکارد رسیده آن را در سال 1960 در حالی که هالیوود کارگردان جیمز کامرون تبار در سال 2012.

در سال گذشته ویکتور Vescovo چهارم فرد برای رسیدن به رقیب عمیق به عنوان بخشی از خود را پنج میباشد اعزامی. Vescovo که صاحب DSSV افت فشار و زیردریایی عامل محدود کننده در سال گذشته ساخته شده پنج غواصی در درازگودال ماریانا را به سه نفر دیگر از غواصان به کسانی که افراطی اعماق.

LF می تواند در اعماق آن محل معادل آن از 2200 تن از فشار بر روی شناور را قاب. ساخته شده توسط Triton زیردریایی در فلوریدا عامل محدود کننده است اولین شناور به بارها و بارها فرود به عمیق ترین نقاط اقیانوس. ISS در مقابل این است که چرخش زمین در ارتفاع حدود 254 مایل است. دو فضانورد به تازگی تحویل به ایستگاه فضایی سرنشین قابل بازیافت Falcon 9 rocket.

Challenger Deep

این تریتون شناور عامل محدود کننده (مرکز) ساخته شده متوالی غواصی به پنج عمیق ترین نقطه در اقیانوس های جهان.

"ما ساخته شده است برخی از تاریخ امروز" اضافه شده Vescovo. "سپس ما رو به اشتراک گذاشتن این تجربه با ارواح قوم و خویشی در ISS است. این لذت به کتی به همراه هر دو به عنوان یک اقیانوس شناس در طول شیرجه و پس از آن به عنوان یک فضانورد به صحبت کردن با ISS."

Vescovo را Caladan اقیانوسی است که اختصاص داده شده به اعماق اقیانوس پژوهش ، سال گذشته پنج اعماق سفر Vescovo است که منجر فعلی حلقه آتش اعزامی. آن را به سابق فضانوردان مانند سالیوان به عنوان به خوبی به عنوان پرداخت "غیرنظامیان" به برخی از عمیق ترین نقاط اقیانوس.

"سه ماموریت متخصصان در سفر هستند و در خط مقدم تحقیقات علمی به اقیانوس تقریبا ناشناخته Hadal Zone گفت:" راب مک کالوم از EYOS اعزامی که راه اندازی پنج میباشد و در حلقه آتش بزنند.

Challenger Deep

سالیوان اولین زن آمریکایی به راه رفتن در فضا و در حال حاضر به شیرجه رقیب ، در سال گذشته ویکتور Vescovo بود و چهارمین نفر تا کنون به رکورد شیرجه رفتن. انریکه Alvarez

وجود خواهد داشت بیشتر غواصی به محل هرگز بازدید شده توسط انسان گفت: مک کالوم از جمله Nero, عمیق, Rota, عمیق, Tinian عمیق سایپان عمیق و امدن عمیق است. سفر خواهد نتیجه گیری با تلاش برای ایجاد عمیق ترین سربه سر شیرجه در تاریخ خاموش جنگ جهانی دوم نیروی دریایی میدان جنگ در نزدیکی سمر جزیره فیلیپین تقریبا 20 ، 000 فوت زیر سطح.

برای سالیوان, عمیق-شیرجه فراموش نشدنی بود اما او نیز لذت می برد "مقایسه یادداشت ها با همکاران من در ISS در مورد ما قابل توجه و قابل استفاده مجدد داخلی-فضای بیرونی-فضاپیما است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب