این عظیم جدید 357-پا هیبرید Gigayacht با استفاده از 30 درصد سوخت کمتر نسبت به رقبای او

Oceanco شناخته شده است برای ارائه فک انداختن gigayachts اما قابل توجه ترین چیز در مورد این 357-بالا و پایین صف

توسط ETELARESANKHABAR در 27 خرداد 1399

Oceanco شناخته شده است برای ارائه فک انداختن gigayachts اما قابل توجه ترین چیز در مورد این 357-بالا و پایین صفحه نیست و آن حماسه اندازه. براوو Eugenia ویژگی های رادیکال جدید هیبرید سیستم نیروی محرکه که ظاهرا با استفاده از 30 درصد سوخت کمتر از رقبا.

هلندی سازنده قایق بادبانی با همکاری مشهور نیروی دریایی معماران جانبی به ارمغان بیاورد جدید ترجمه شده به نتیجه برسد. این جفت قبلا گذراند پیشگام مروارید سیاه—او عبور می توانید از تمام اقیانوس ها بدون سوزاندن یک skerrick از سوخت های فسیلی و اعمال همان روش زندگی (طول و نوآورانه طرح سوخت کارآمد و سازگار با محیط زیست آگاه) در هنگام طراحی این کشتی است.

توسط به حداکثر رساندن او خط آب از ظهر این تیم قادر به کاهش تقاضا برای نیروی محرکه قدرت. که به آنها اجازه داد تا به کوچک شدن اندازه موتور و میزان تجهیزات مورد نیاز است. آنها همچنین تصفیه مروارید سیاه ترکیبی سیستم نیروی محرکه را به طور قابل توجهی بهره وری سوخت بهتر. این gigayacht است که هنوز هم قادر به رسیدن چشمگیر سرعت تا 19 گره و همچنین دارای یک "whisper mode" است که باعث کاهش سر و صدا و ارتعاشات را به نگه داشتن مهمانان آرام است.

گذشته از هیدرو بهره وری, او همچنین ویژگی های آخرین صرفه جویی در انرژی فن آوری از جمله اتلاف گرما بازیابی سیستم و یکپارچه سیستم باتری اجازه می دهد تا برای عملکرد بهینه در تمام زمانها.

Oceanco Bravo Eugenia

"برای براوو Eugenia ما ایجاد یک دایره با فضیلت مدل: طول و رانندگی با سرعت کمتر و قدرت کمتر و وزن کمتر—در تکرار" جانبی را, مدیر عامل, James Roy گفت: در آزادی مطبوعات.

به علاوه او فضا را به بوت. در حالی که بزرگ ترین کشتی تقاضای گسترده در سطح دو اتاق موتور براوو Eugenia's اشغال یک ردیف. این بدان معنی است که او ارائه می دهد بیش از 1 ، 000 فوت مربع از نخست املاک و مستغلات به برد توسط دریانوردان. سخاوتمندانه طرح شامل شش لوکس مهمان سوئیت خورشید خیس عرشه پایین تر, ساحل, سالن, آبگرم, بدنسازی و بیشتر.

براوو Eugenia یک مثال از آنچه که می توان در اوج از gigayacht کلاس و در حال حاضر به رسمیت شناخته شده برای او نبوغ خود را. در واقع او در زمان خانه فناوری و نوآوری جایزه در سال 2019 La Belle Classe اکسپلورر جوایز از موناکو باشگاه قایق بادبانی.

چک کردن عکس های بیشتر از براوو Eugenia زیر:

Oceanco Bravo Eugenia
Oceanco Bravo Eugenia
Oceanco Bravo Eugenia

فرانسیسکو خوزه مارتینز مندز

Oceanco Bravo Eugenia


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im