این مازراتی MC20 نمونه می پردازد ادای احترام به مسابقه افسانه Stirling Moss

مازراتی در حال برنامه ریزی به جلو را پوشش می دهد خود را, جدید, بسیار پیش بینی اواسط موتوره MC20 سوپراسپرت این

توسط ETELARESANKHABAR در 25 اردیبهشت 1399

مازراتی در حال برنامه ریزی به جلو را پوشش می دهد خود را, جدید, بسیار پیش بینی اواسط موتوره MC20 سوپراسپرت این ماه است. بود که قبل از COVID-19 قرار داده و قصد دارد در خود نگه دارد.

اما برای نگه داشتن 600 hp دو نفره در کانون توجه خود را دوباره نشان می دهد این سپتامبر ایتالیایی مارکی است که با استفاده از یک MC20 نمونه به پرداخت ادای احترام به یکی از معروف ترین نژاد-رانندگان ماشین های دیر سر استرلینگ ماس.

دیروز اعلام همزمان به سادگی با خزه در نظر گرفتن آثار او مازراتی 250F به پیروزی در سال 1956 جایزه بزرگ موناکو برگزار شد در 13 ماه مه آن سال—که در آن او به رهبری نژاد از آغاز تا پایان.

Clockwise from center: A Maserati MC20 prototype, the Maserati Eldorado and the Maserati 250F.

در جهت عقربه های ساعت از مرکز: MC20 نمونه مازراتی Eldorado و مازراتی 250F. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Maserati S. p.یک.

به مناسبت این پیروزی و به نم نم کمی motorsport گرد و غبار ادم بازیگوش و خطرناک در آینده MC20, Maserati است وینیل-پیچیده شده در یک نمونه و برجسته آقا Stirling نام در پنل پشتی سراسر پنجره عقب و جلو گلگیر.

حروف در یک شبیه فونت استفاده می شود که برای ماس' نام در Maserati را یاد "Eldorado" single-seater که انگلیسی که 12 آوریل در سن 90 عرضه در مونتزا آهنگ در ایتالیا در سال 1958.

The late race-car driver Sir Stirling Moss.

یک جوان Stirling Moss با مازراتی 250F. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Maserati S. p.یک.

متاسفانه سیاه و سفید مازراتی قرار دادن هوشمندانه پنهان جزئیات طراحی از آینده MC20. که گفت:, آن را هنوز هم می دهد مقدار زیادی از سرنخ که به نسبت از ماشین.

به وضوح با الهام از خطوط آلفا رومئو اواسط موتوره 4C—شایعاتی وجود دارد که مازراتی با استفاده از یک نسخه اصلاح شده از آلفا را فیبر کربن monocoque—این MC20 به نظر می رسد بسیار بزرگتر خودرو از آلفا.

Sir Stirling Moss and his Maserati 250F.

آقا Stirling Moss و مازراتی 250F پیوست سال بعد. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Maserati S. p.یک.

چه رسمی است که آن را می توان با همه جدید twin-turbo V-6 است که طراحی شده و توسعه یافته و ساخته شده است به طور کامل توسط مازراتی. خودی نشان می دهد موتور را بسته بیش از 600 اسب بخار. نیز شناخته شده است که وجود دارد در حال برنامه ریزی برای یک هیبرید نسخه—شاید با بیش از 700 hp— همراه با خالص الکتریکی نوع.

و وجود دارد شرکت قصد دارد برای مازراتی به MC20 به آهنگ. پس از همه, MC badging کوتاه برای مازراتی Corsa ("corsa" بودن ایتالیایی برای "پیگیری").

A Maserati MC20 prototype that pays tribute to racing legend Stirling Moss.

نمونه گرفتن prepped در مسیر. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Maserati S. p.یک.

بسیاری از جدید MC به عنوان جانشین معنوی به وحشیانه, Maserati MC12 سوپراسپرت بود که بر اساس فراری انزو و طراحی شده توسط یک 630 اسب بخار نسخه از آن جیغ V-12.

بین سال های 2004 و 2010, Trident-badged MC12 مبارزات انتخاباتی در GT و پیداکنید1 قهرمانی برنده 22 نژادها و 14 عنوان. در مجموع از 50 جاده متمرکز نمونه ساخته شد و امروز برای فروش بیش از 3 میلیون در موارد نادر زمانی که یکی می آید تا برای فروش.

Maserati's MC12, a model that won 22 races and 14 titles from 2004 through 2010.

Maserati را MC12 یک مدل است که برنده 22 نژادها و 14 عنوان از سال 2004 از طریق 2010. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Maserati S. p.یک.

پس از MC20 سپتامبر اولین تولید است و انتظار می رود برای شروع در Maserati را ویاله چیرو Menotti کارخانه در مودنا ایتالیا, بهار آینده. باز-نسخه بالا است به احتمال زیاد دیده می شود در سال 2022.

هیچ کلمه ای هنوز در رسمی قیمت گذاری و یا زمانی که اولین اتومبیل را در فروش در ایالات متحده است. شاید مازراتی باید در نظر ارائه Stirling Moss ویژه-نسخه MC20. آن را کامل گاراژ همسر به قیچی doored SLR McLaren Stirling Moss که مرسدس بنز ساخته شده در سال 2009 که تنها 75 نمونه ساخته شد. بحث در مورد جفت شدن کامل.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن