این تجمل تعادل دوچرخه, BMW, کافه مسابقه برای کودکان و نوجوانان

مردان از موتور سیکلت جهان, شادی! وجود دارد در حال حاضر کودکان تعادل دوچرخه است که کاملا منطبق بر beemer. طراحی شده برای فرزندان پسر (یا دختر) از هرج و مرج دو چرخ بود که با الهام از یک BMW, کافه مسابقه است و هر بیت به عنوان شیک.

آن بود گذراند توسط طراح هلندی Roel ون Heur. هیچ غریبه ای به BMWs Heur به تازگی به کمک دوست خود ساخت سفارشی K75. پس از شنیدن همان همسر بود و در انتظار یک کودک او تصمیم به ساخت یک تطبیق تعادل دوچرخه با الهام از قرار دادی کافه مسابقه. این ایده که این بچه شیطان و موذی می توانند یاد بگیرند به کارشناسی کارشناسی ارشد دوچرخه با انعکاس پدرش.

“من تا به حال یک انفجار ساختمان این دوچرخه” Heur گفت: Robb Report. “اگر این کمک نمی کند او را به رشد به یک دوچرخهسواری من نمی دانم چه خواهد شد.”

Heur آغاز شده توسط طراحی قرار دادی beemer در 3-D طراحی برنامه SolidWorks. سپس او خریداری یک دسته از لوله های فولاد ضد زنگ را ایجاد به زندگی است. قاب و چنگال خم شد برش و جوش به شکل و سپس دست خار را معتبر پایان برساند. چنگال و مخزن سوخت—که بدیهی است که فقط برای نشان می دهد—هر دو 3-D چاپ شده و مخزن به پایان رسید در همان سبز به عنوان پدر بزرگسالان به اندازه دوچرخه. طراحی svelte شبح و تمیز خطوط ساده که خالص کافه مسابقه.

BMW K75 balance bike

Roel ون Heur

همانطور که برای جبهه سه گانه درختان بودند لیزر برش از فولاد ضد زنگ و فرمان بودند و جوش در, به پایان رسید و با نوار چسب سیاه. 3-اینچ زرد شیشه چراغ جلو—همان پیچ در بخشی از خودروهای کلاسیک—چسبیده بود به جلو. آن لامپ هالوژن جایگزین شد با یک LED کوچک است که طراحی شده توسط باتری های پنهان در لوله فرمان.

در جای دیگر یک مینی Velo صندلی اضافه شد همراه با استاندارد 12 اینچ تعادل چرخ دوچرخه است که Heur در واقع پیچیده در Kendra لاستیک به دلیل کلاسیک الگوی آج و مینیمالیستی دو شش پره. اولی نشان شد اچ بر روی بدن و همچنین به عنوان Heur خود آرم به نظر می رسد که در بالا یوغ.

BMW K75 balance bike

Roel ون Heur

این سطح از جزئیات باعث می شود دوچرخه نگاه درست beemer. وجود دارد فقط یکی مشکل او فقط ساخته شده یک. انگشتان عبور BMW K75 تعادل دوچرخه را به تولید به زودی.

چک کردن عکس های بیشتر از دوچرخه های زیر:

BMW K75 balance bike

Roel ون Heur

BMW K75 balance bike

Roel ون Heur

BMW K75 balance bike

Roel ون Heur

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im