Michael Jordan, Jordan نام تجاری برای اهدای 100 میلیون دلار به گروه ترویج برابری نژادی

Kevork Djansezian/گتی ایماژ "ما شده اند مورد ضرب و شتم پایین برای بسیاری از سال است. آن را sucks روح خود را

توسط ETELARESANKHABAR در 17 خرداد 1399
Michael-Jordan
Kevork Djansezian/گتی ایماژ

"ما شده اند مورد ضرب و شتم پایین برای بسیاری از سال است. آن را sucks روح خود را. شما می توانید آن را قبول نمی کند دیگر' اردن می گوید:

جورج فلوید را خشونت پلیس قتل باعث یک انقلاب اجتماعی خواستار تغییر دهید. در تلاش برای مبارزه با تبعیض و ترویج عدالت اجتماعی چندین مشاهیر و چهره های عمومی شده اند majorly پله تا از فعال معترض در سراسر کشور به ساخت سخاوتمندانه کمک های مالی. این هفته NBA مایکل جردن افسانه متعهد به اطمینان فوق العاده کمک مالی سخاوتمندانه — 100 میلیون دلار در طول 10 سال آینده به مبارزه علیه نژادپرستی و بی عدالتی و نابرابری آموزشی.

"اردن با نام تجاری است که بیش از یک مرد است. همواره یک خانواده است. ما نمایندگی یک افتخار خانواده است که غلبه بر موانع و مبارزه علیه تبعیض در جوامع در سراسر جهان کار می کند که هر روز برای پاک کردن لکه از نژادپرستی و آسیب از بی عدالتی" نایک اردن تجاری و اردن گفت: در یک بیانیه مشترک منتشر شد جمعه.

این بیانیه ادامه می دهد به عنوان خوانده شده: "اراده کار تعالی دنیا آمده است می دانیم که نتیجه یک نسل پس از دیگری ریختن رویاهای خود را به آینده. این 2020 و خانواده ما در حال حاضر شامل هر کسی که مشتاق به راه ما از زندگی است. در عین حال تا آنجا که همه چیز تغییر کرده است, بدترین همان باقی می ماند.

"سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. این یک بحث برانگیز بیانیه. تا ریشه دوانده نژاد پرستی است که اجازه می دهد تا کشور ما موسسات به شکست است به طور کامل ریشه کن ما باقی خواهد ماند متعهد به حفاظت و بهبود زندگی مردم سیاه و سفید.

"امروز ما اعلام کرد که مایکل جردن و اردن نام تجاری اهدا خواهد شد $100 میلیون دلار در طول 10 سال آینده به سازمان اختصاص داده شده به حصول اطمینان از برابری نژادی عدالت اجتماعی و دسترسی بیشتر به آموزش و پرورش است."

اردن شخصا منتشر شد بیانیه ای در این هفته در Instagram ترویج همبستگی و همچنین در مورد انگیزه خود را در ساخت چنین تعهد مالی به علت در مصاحبه ای با شارلوت آبزرور.

"ما شده اند مورد ضرب و شتم پایین (به عنوان آمریکایی های آفریقایی تبار) برای سال های بسیاری از. آن را sucks روح خود را. شما نمی توانید آن را قبول کنه. این یک نقطه اوج. ما نیاز به ایجاد یک پایه. ما رو به بهتر است به عنوان یک جامعه در مورد نژاد," او گفت: انتشار.

به منظور نژادپرستی به تغییر اردن معتقد است تعدادی از چیزهایی که باید انجام شود. "چهره خود را به شیاطین. گسترش یک دست. درک نابرابری. مطمئن شوید که آن را در مورد چانه زنی برای بهتر policing اما آن را بیشتر. ما با آن مواجه نژاد پرستی می شود تا حدودی قابل قبول در برخی محافل" او گفت:.

در حالی که او هنوز مطمئن نیست دقیقا همان جایی که پول را به اردن از طرفداران بزرگ از آموزش و پرورش است.

"پدر و مادر من همیشه تاکید کرد که آموزش و پرورش به عنوان چگونه شما بهترین پیوند با افراد دیگر. آموزش و پرورش بهترین مسیر برای مردم سیاه را بهتر از خود" او ادامه داد. "به رقابت به بهترین شما می تواند شما باید به تحصیل شد. اگر شما نگاه در این کشور که دست یاری (برای به دست آوردن تحصیلات دانشگاهی) است که بهترین شانس را برای ایستادن در خود."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن