این چیزی است که یک ضربه پاسخ به نظر می رسد مانند

جاناتان Knowles/گتی عواقب ناشی از این بیماری همه گیر تاثیر خواهد متفاوت است از فرد به فرد و خانواده به خانو

توسط ETELARESANKHABAR در 18 اردیبهشت 1399
trauma-Response
جاناتان Knowles/گتی

عواقب ناشی از این بیماری همه گیر تاثیر خواهد متفاوت است از فرد به فرد و خانواده به خانواده ما نمی تواند انکار است که برخی از رنج می برند به طور نامتناسبی از این بیماری همه گیر. اولین پاسخ دهندگان آسیب پذیر مردمی مسکن و مواد غذایی نا امنی و ضعف سيستم ايمنی و به حاشیه رانده شده مردمی را دچار ضرر و زیان آن خواهد شد سخت تر به لحاظ مالی و عاطفی بهبود می یابند. در حالی که برخی از مردم خواهد شد و ضرر و زیان بیشتر رنج می برند و مبارزه بیش از دیگران ما تمام زندگی از طریق یک رویداد آسیب زا و دچار پریشانی در سطح برخی از, آیا روانی یا فیزیولوژیکی.

اول از همه هیچ راه درست یا غلط را احساس می کنید. من باید سازنده تر است. من باید کمتر عصبانی است. من باید کار کند ، "Shoulding" خودتان هرگز خوب است. این طبیعی است که احساس اضطراب خسته و یا حتی بی حس حال حاضر. اجازه دهید به خودتان احساس می کنید همه چیز و داشته باشیم که تروما را آشکار در هر دو روحی و جسمی راه.

COVID-19 مربوط به تروما می تواند از دست دادن یک دوست, دیدن ویرانگر از دست دادن زندگی در مقیاس جهانی از دست دادن شغل و نشان برای یک کار و قرار دادن خودتان و اعضای خانواده در خطر است. آن را همچنین می توانید از از دست دادن "عادی" انزوا و ترس از ناشناخته ها. آن را عادی و رایج — به یک ضربه پاسخ به آنچه که در جهان اتفاق می افتد در حال حاضر و واکنش های خود را به همه گیر می تواند متفاوت از روز به روز. در اینجا چیزی است که استرس پس از سانحه ممکن است مانند نگاه.

پیر صدمات مکرر

برای من جدید تروما از همه گیر باعث شده آنهایی که قدیمی. بسیاری از ما reliving تجارب گذشته است که دچار آسیب های روانی ما. پیر صدمات در حال تجلی در فلش بک رویاهای رنگی و دوباره پخش خاطرات قدیمی. برخی از افراد نیز ممکن است حملات وحشت یا کابوس. روانشناسی امروز به ما یادآوری می کند که چه گاهی اوقات احساس می کند مانند یک کابوس زندگی نیز می تواند باعث کابوس واقعی: "سیستم عصبی گرفته است شوک و حتی در خواب ما ساعت مغز همچنان به روند این رویداد است." این می افزاید: به پیش فرض الگوهای خواب است که همچنین می تواند همراه با تروما.

من زندگی با اختلال استرس پس از سانحه و لایه های جدید ناخرسندی و اضطراب و ترس و ناراحتی و غم و اندوه را هم زده تا بسیاری از این احساسات هستند که بسته به حوادث. هر چیز بدی که برای من اتفاق افتاده است احساس می کند مانند آن را تکرار و آن را درست در سطح دوباره. من تا به حال به خودم یادآوری کنم که در حالی که من ممکن است احساس همان احساسات و اتفاقات متفاوت است.

احساسات خام

من در تلاش برای در آغوش این واقعیت است که احساسات من نوسان شدید از روز به بعد گاهی اوقات ساعت به ساعت. طبیعی است که طغیان و خشم و اضطراب پر از کلمه مماس و یا خرابی از غم و اندوه است. ما می ترسند و عزاداری. این نیز طبیعی به قطع در مجموع از آنچه شما احساس; انکار و بی حسی شایع تروما پاسخ. برخی از مردمی گریه می خواهد چندین بار در روز و دیگران ممکن است احساس کنید آنچه که من اسمش "عاطفی یبوست" — وقتی که من نمی تواند احساس می کنید هر چیزی و یا احضار و حتی یک قطره اشک. برای مدت زمان طولانی من نمی فکر می کنم من قادر به گریه و فکر کردم من شکسته شد. این مورد نیست اما من خودم ضرب و شتم تا تفکر آن بود. هر و همه واکنش های معتبر هستند; آسیب پذیری می تواند منجر به احساس درماندگی و می تواند باعث افسردگی می شود. رسیدن و صحبت کردن با یک درمانگر یا دوستان و یا عزیزان در مورد آنچه شما احساس.

غلط تغییر در چشم انداز

هنگامی که ما تجربه تروما مغز ما شروع به گفتن ما نهفته است — گاهی اوقات سعی کنید برای محافظت از خود و یا برای ایجاد حس از آنچه ما احساس. اگر ما می تواند به کنترل محیط زیست ما پس شاید ما می تواند ایجاد مناسب روایت به درک بی معنی آسیب. این نوع از پاسخ می تواند شامل احساس گناه که بیشتر نیست انجام می شود برای جلوگیری از چیزی بد اتفاق می افتد. برخی از احساس گناه بازمانده یا شرم برای خوب شدن یا نه رنج می برند بیش از دیگران است. تروما می توانید برخی از مردمی احساس یک حس قریب از بی اعتمادی: هر کس و همه چیز را در مورد جهان ما است خطرناک و ناامن است. همچنین ممکن است ما خودمان را سرزنش برای ضربه و یا خودمان را به عنوان ضعیف برای دست زدن به آن را بهتر است.

واکنش های فیزیکی

گاهی اوقات آن را طول می کشد و سردرد و درد سرد یا عدم اشتها برای من به درک چگونه استرس هستم. همان درست است در حال حاضر. ما نه فقط خیره به فضا یا گریه به بالش ما نیز احساس اثرات فیزیکی از بیماری همه گیر تروما. ذهن ما مشغول هستند و مسابقه با افکار اگر چه زمانی و چگونه این همه پایان خواهد شد. ما ممکن است خوردن بیشتر یا کمتر از حد معمول است. ما خسته تر زخم و درد است. سیستم عصبی ما گیر کرده و ما متلاطم و در لبه. قلب ما ممکن است نژاد و تنفس ما ممکن است زحمت کشیده. این معمول است برای ما میل جنسی به تغییر بیش از حد. من احساس می کنم یک حس سنگینی که من غرق, با استرس است. من احساس می کنم تروما در مفاصل و آن را غیر معمول نیست برای من به تجربه انتشار احساسات زمانی که من در ورزش است.

برای برخی از تروما ما در حال تجربه خواهد آخرین برای مدت زمان طولانی; ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و دیگر کارگران ضروری بیماران و افرادی که از دست عزیزان هستند در معرض خطر ابتلا به PTSD. خبر خوب برای بسیاری از مردمی است که پس از شروع زندگی شبیه به حالت عادی همانطور که ما حرکت از حالت بحران و به بهبود بسیاری از منفی احساس ما احساس می تواند و خواهد شد را بهبود بخشد.

راه ما ضربه خواهد نگاه متفاوت از فرد به فرد و از روز به روز. اگر شما با داشتن مشکل پردازش آنچه که اتفاق می افتد در حال حاضر خوب است. این مهم به کاهش انتظارات برای خودمان. و آن را خوب به چالش کشیدن کسانی که احساسات منفی ناامیدی یا ترس با پیام های مثبت از اطمینان و یا پایه یادآوری از دوستان و اعضای خانواده.

بدون توجه به آنچه شما احساس در حال حاضر و با احترام به خودتان است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن