کالیفرنیا معکوس دوره تعطیل تمام میله های زندان و داخل سالن ناهار خوری ایالت

کالیفرنیا انجام داده است در مورد چهره در بازگشایی اقتصاد آن است. فرماندار Newsom اعلام کرد, موثر, همه داخل سال

توسط ETELARESANKHABAR در 24 تیر 1399

کالیفرنیا انجام داده است در مورد چهره در بازگشایی اقتصاد آن است. فرماندار Newsom اعلام کرد, موثر, همه داخل سالن ناهار خوری باید متوقف و همه بارها باید دید. علاوه بر این او بسته داخلی عملیات ایالت برای wineries سینما و موزه ها و کارخانه های لبنی; و در اکثر شهرستانهای ورزشگاه کلیساها و دفاتر و مراکز سالن و آرایشگاه باید نزدیک به عنوان به خوبی. این می آید بر روی پاشنه از Newsom جولای 1 سفارش به داخل سالن ناهار خوری برای 19 کالیفرنیا 58 شهرستانهای استان است.

Newsom اعلام کرد که اقدامات جدید این بعد از ظهر در طول هفتگی خود Covid-19 روز رسانی با استناد به افزایش عفونت (در حال حاضر هفت روز به طور متوسط است 8,211 نسبت به 7,876 یک هفته پیش) و بستری شدن در بیمارستان (بوده است 28 درصد افزایش بیش از یک دوره دو هفته ای). "این فوق العاده مهم است به شما یادآوری می کنند که این ویروس است و نه دور در هر زمان به زودی" Newsom گفت. "من امیدوارم که همه ما می دانیم که اگر ما هنوز متصل به برخی تصور که به نحوی که آن را می شود گرم آن را برای رفتن به دور و یا به نحوی آن را به ماه های تابستان و یا تعطیلات آخر هفته این ویروس انجام داده نه."

این فقط بیش از یک ماه پیش هنگامی که در رستوران بودند برای اولین بار قادر به بازگشایی برای ناهار خوردن در سرویس طلایی دولت است. اما در برخی مناطق مانند شهرستان لس آنجلس است که به منظور انجام شد ضعیف. رستوران گفته شد در روز جمعه آنها می تواند بازگشایی روز بعد اگر آنها به دنبال یک مجموعه از خود اجرا نمايند. متاسفانه این دستورالعمل نمی شد آینده از شهرستان و عدم اطلاع قبلی از شهرستان سرخوردگی رستوران. "من شخصا فکر می کنم این همه فاجعه" Josiah Citrin آشپز-صاحب Melisse گفت: LA بار در ماه مه. "این همه رفت و خیلی سریع چیزی بوده هوشمندانه انجام می شود." به عنوان یک نتیجه وقتی county مقامات بهداشت بررسی می شود در پشت در چه رستوران شد مطابق یک تکان دهنده تعداد آنها در حال سقوط کوتاه از اجرای دستورالعمل های بهداشتی.

در حال حاضر به برگشت به تشدید مالی تیره و تار رستوران. پس از اعلام جیمز ریش برنده جایزه رستوران کارولین Styne از Lucques گروه در لا توضیح داد که خطر او و همسالان خود در حال حاضر. "رستوران ها با قرار دادن خود را برای اولین بار عرضه سفارشات از ماه مارس نمی تواند به نوبه خود تحویل کامیون ها در اطراف. این دوباره بسته شدن در حال ایجاد بدهی بیشتر برای کسب و کار است که فقط شروع به پیدا کردن جای پای خود و پس از جمع آوری چهار ماه از صورتحسابها" او در بیانیه ای گفت از طریق مستقل رستوران ائتلاف یک گروه لابی گری آن توسط سرآشپز تام Colicchio.

Newsom متوقف کوتاه از بسته شدن رستوران آشکار گفت: دولت به دنبال در علم چه چیزی باعث انتقال این ویروس به راهنمای آن رویکرد است. "این است که روح از امروز ارائه—به دنبال در حال حرکت تعداد زیادی از این فعالیت ها است که اتفاق می افتد در داخل مانند رستوران ها و حرکت کسانی که فعالیت های خارج از," او گفت:. "تاثیر گسترش ویروس در خارج اعتقاد ما بر این است مطلوب تر از مخلوط کردن با افراد برای یک دوره طولانی از زمان در داخل که در آن شما لازم نیست که گردش هوا."

اما از دست دادن درآمد جریان داخلی خدمات پر هزینه است با توجه به Styne. "فضای باز ناهار خوری نیست یک راه حل دراز مدت به عنوان نه همه رستوران های مستقل باید توانایی و یا منابع به صندلی مشتریان خارج است." از این رو IRC است حمایت کنگره برای تصویب بودجه اضافی برای کمک به رستوران برای زنده ماندن تا زمانی که این بیماری همه گیر عبور می کند و کسب و کار می تواند از سرگیری عملیات عادی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب