این مجنون Hydrofoiling تاکسی آبی با هدف به ساکنان شهرستان یک تمیز کننده سریع تر رفت و آمد

برق برخاست و فرود عمودی (eVTOL) هواپیما هستند تمام خشم در زمینه حمل و نقل هوایی, اما, قایق رانی, زمینه شده است بسیار آهسته تر برای انطباق با وسایل نقلیه الکتریکی به خصوص با e-تاکسی آب. یک شرکت فرانسوی به نام SeaBubbles شده است به یک رهبر در این زمینه با ابتکاری و سرد به دنبال قایق برقی اجرا می شود که در از hydrofoils. طراحی به معنی صفر امواج تولید گازهای گلخانه ای و سر و صدا در حالی که آن می نشیند و در سراسر آب انداختن مسافران آن از حوض به حوض.

آلن Thébault که تصور این پروژه گفت: Robb Report که او می خواهد برای باز کردن آبراه ها در سراسر جهان به برق تاکسی. به عنوان بارگذاری آسانسور را شناسایی کرده هوا فضا بالاتر از شهرستانها به عنوان راهی برای از بین بردن زمین, ترافیک Thébault می بیند آبراه به عنوان یکی دیگر از راه برای حرکت ساکنان شهری.

این SeaBubbles خدمات را برای اولین بار شروع به در پاریس که در آن شرکت فقط یک نسخه ی نمایشی زنده توسط لیون فرانسه و سپس ژنو و زوریخ در کشور سوئیس است. ایالات متحده در آینده است.

SeaBubbles

در حال اجرا بر روی روکش پنج مسافر تاکسی آبی دارای 40 مایل محدوده یا حدود چهار ساعت از زمان در حال اجرا قبل از لیتیوم-یون باتری نیاز به شارژ می شود. SeaBubbles

“رویای من آب خط بین ایست پالو آلتو و در مرکز شهر سان فرانسیسکو” Thébault گفت. “من هرگز می خواهم به دوباره گیر در بزرگراه 101.” لس آنجلس نیز می تواند یک SeaBubbles سیستم که متصل مالیبو به سانتا مونیکا و اجرای تمام راه را به نیوپورت بیچ. او همچنین با توجه به خدمات در شهر نیویورک میامی, سیاتل و واشنگتن است.

این SeaBubbles استخدام های تخصصی اسکله. این پرتاب با سرعت 8 مایل در ساعت فقط در آن هال و آن را به عنوان افزایش در از hydrofoils های کروز با سرعت جهش به 16 مایل در ساعت می رسد و سرعت بالا از 20 مایل در ساعت. صنایع دستی خواهد شد توسط دو 18-kW موتور الکتریکی تغذیه 41 کیلو وات ساعت لیتیوم-یون باتری بسته است. آن را حمل پنج مسافر و طیف وسیعی از بیش از 40 مایل است. واحد وزن 2,755 پوند است. و می توانید یک 1,100-lb. حمل بار. طول می کشد تا 35 دقیقه به شارژ.

آب تاکسی را Fly-by-Wire سیستم و فرمان است که با جوی استیک. Thébault می گوید: از hydrofoils نگه داشتن بدنه از نورد, جلوگیری از دریازدگی یا خشونت تاب قایق در امواج بزرگ.

SeaBubbles

این شرکت قصد دارد برای شروع اولیه آن خدمات در پاریس و سپس به دیگر شهرهای فرانسه و در نهایت به آمریکا و آسیا است.

ویژه اسکله را با استفاده از انرژی های تجدید پذیر از آب و برق خورشیدی و در زمان باد به کمک شارژ قایق بسته باتری. در اینجا یک ویدیو از این عملیات.

با نگاه به آینده Thébault می بیند حتی بزرگتر تاکسی آبی. آن HiBus یک نسخه از SeaBubbles را حمل 48 مسافر با یک هیدروژن سیستم برای خودمختاری بیشتر. این پروژه بلند پروازانه را با استفاده از یک “موج-piercer” طراحی است که یک آبزی سیستم ویژه طراحی شده برای مکان های که در آن مقررات را نمی خواهد اجازه می دهد hydrofoil عملیات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر