Zach Braff نوشته های دلخراش ادای احترام به دوست خود نیک کردرو

والتر مک براید/گتی Zach Braff پرداخت ادای احترام به دوست نزدیک خود نیک کردرو در Instagram برادوی بازیگر نیک

توسط ETELARESANKHABAR در 17 تیر 1399
Nick-Cordero-Zach-Braff
والتر مک براید/گتی

Zach Braff پرداخت ادای احترام به دوست نزدیک خود نیک کردرو در Instagram

برادوی بازیگر نیک کردرو درگذشت بیش از آخر هفته از عوارض COVID-19 که او قراردادی در اواخر ماه مارس است. بهترین دوست, Zach Braff, نوشت دلخراش توجه داشته باشید در مورد عبور خود گفتن در جهان او هرگز شناخته شده "مهربانتر فرد است."

بازیگر کارگردان فیلمنامه نویس و تهیه کننده را به رسانه های اجتماعی برای ابراز غم و اندوه خود را بیش از کردرو را از دست دادن. "نیک کردرو گذشت در 11:40am می باشد امروز با همسر و مادر در کنار او. من صادقانه هرگز شناخته شده مهربانتر فرد," او نوشت. "اما Covid نمی مراقبت در مورد خلوص روح خود را و یا خوبی را در قلب خود را. آخرین چیزی که او تا کنون پیامک من بود به نگاه کردن برای همسر و یک پسر ساله, الویس. من قول می دهم که جهان آنها را می خواهید هرگز برای هر چیزی است."

کردرو است شناخته شده برای نقش خود را در نشان می دهد مانند پیشخدمت, داستان برانکسو Bullets Over Broadwayو او بازیگران در هالیوود تولید Rock of Ages تا همه گیر بسته برادوی است. با توجه به مردم وارد بیمارستان در مارس 30 و بعد صرف 95 روز در برخورد با مشکلاتی از جمله مینی سکته مغزی و لخته شدن خون سپتیک عفونت tracheostomy و یک ضربان ساز موقت. پای راست او قطع شد و او نیاز به یک دستگاه تنفس مصنوعی برای تنفس. در آن زمان هر دو Braff و کردرو همسر آماندا داد عمومی به روز رسانی در نبرد خود را.

"نیک کردرو بود 100% سالم و بدون هیچ شرایط از پیش موجود که COVID-19 او حمله کردند. او ناخودآگاه باقی می ماند در حمایت از زندگی در ICU برای بیش از یک ماه" Braff نوشت: اوایل این ماه. "پای او قطع شد با توجه به عوارض. لطفا به گسترش این کلمه در مورد نیک به عنوان جهان شروع به باز دوباره من از ترس به مراتب بیش از حد بسیاری از مردم فرض کنیم این می تواند اتفاق می افتد هرگز به خود و یا عزیزان خود... آن اتفاق می افتد به هر کسی."

در آوریل مصاحبه با خبرنگار هالیوود, Braff گفت کردرو همسر و پسر الویس بودند زندگی خود را در مهمان خانه در حالی که خانه شکار و پس از کردرو وارد بیمارستان. "من بسیار نزدیک به این دلیل که یکی از بهترین دوستان من در این جهان نیک کردرو و همسرش [آماندا Kloots] و نوزاد شده اند و زندگی در خانه مهمان به مدت هفت ماه به عنوان آنها در خانه-خرید در L. A. را به حرکت در اینجا" Braff به اشتراک گذاشته. او همچنین گفت: دوست خود را coronavirus مورد بود "بدتر از هر کسی که من شنیده ام از کسی که نیست در گذشت."

این مالش ستاره نیز استفاده می شود کردرو وضعیت برای یادآوری مردم به انجام بخشی خود را. "این اتفاق می تواند برای هر یک از ما," او نوشت: با استفاده از هشتگ #stayhome.

"من احساس فوق العاده سپاسگزار من به نیک کردرو وارد زندگی من" Braff به این نتیجه رسیدند خود را ارسال. "در صلح و آرامش استراحت. بقیه در قدرت است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب