این شوهر و همسر تیم نمیفهمد چگونه با خیال راحت الودگی و استفاده مجدد از N95 ماسک

فولاد ماسک ها به طور معمول به معنای یک بار پوشیده و دور انداخته است. حتی زمانی که فرسوده هستند معمولا توصیه می

توسط ETELARESANKHABAR در 29 فروردین 1399

فولاد ماسک ها به طور معمول به معنای یک بار پوشیده و دور انداخته است. حتی زمانی که فرسوده هستند معمولا توصیه می شود برای چند ساعت. این نیست مسئله اگر ما به عقب بردن ساعت به عقب 2019 جایی که ماسک محافظ فراوان بودند اما با کروناویروس شیوع این ماسک را تبدیل به یک کمیاب کالا.

تبلیغات

آنها همچنین بسیار مهم است, به خصوص برای frontliners مانند پزشکان و پرستاران که برای دیدن و درمان بیماران مبتلا به بیمار, روزانه, اما به لطف یک شام مکالمه بین یک زن و شوهر کوین و لوری Hommemathey را نمیفهمد یک راه برای ایمن الودگی N95 ماسک که به نوبه خود اجازه می دهد تا آنها را دوباره مورد استفاده مجدد قرار.

کوین است که یک مهندس در حالی که لوری است که یک پزشک خانواده و در طول مکالمه خود را, آنها هر دو در زمان خود فردی و دانش و مهارت و ایجاد یک سیستم است که اجازه می دهد این ماسک به decontaminated. این انجام شده است با استفاده غلیظ هیدروژن پراکسید بخار داخل یک اتاق که در آن ماسک ها decontaminated پس از حدود 2.5 ساعت است.

با اجرای این سیستم 24/7 آن قادر به پردازش به عنوان بسیاری از 80,000 N95 ماسک در هر روز. در واقع این فرایند تکرار می شود با همان ماسک که در آن آنها برآورد شده است که می توان آن را decontaminated حدود 20 بار بدون آن اهانت آمیز. به این منظور پنتاگون اعلام کرده است که آنها خواهد شد اعطای $415 میلیون قرارداد به Battelle این شرکت که کوین با این نسخهها کار برای ایجاد سیستم های.

این اولین بار نیست که ما در حال شنیدن در مورد امکان استفاده مجدد از ماسک. قبلا تایوان FDA انتشار یک ویدئو نشان داد که چگونه کسانی که در خانه می توانید استفاده مجدد از ماسک خود را با مطابق با اصول بهداشتی آنها را با استفاده از یک اجاق گاز برنج.

در زمینه پزشکی. بیشتر بخوانید درباره Coronavirus Covid-19 و سلامت. منبع: nbcnewstinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب