این کرگدن با مضمون برنز حمام مجموعه فقط به فروش می رسد برای $2.4 میلیون

لوکس و حراج بازار ممکن است تقلا برای مقابله با خرید اینترنتی از coronavirus بحران اما جمع اشتها واقعا مسخره به

توسط ETELARESANKHABAR در 10 تیر 1399

لوکس و حراج بازار ممکن است تقلا برای مقابله با خرید اینترنتی از coronavirus بحران اما جمع اشتها واقعا مسخره به نظر می رسد برای زنده ماندن و هست. برای اثبات نگاه هیچ بیشتر از یک کرگدن با مضمون حمام مجموعه به فروش می رسد که برای یک فک انداختن 2.4 میلیون دلار در هفته گذشته.

خواب توسط مجسمه ساز فرانسوی François-Xavier Lalanne های غریب برنز سه قطعه تنظیم لقب "Famille Hippopotames," فروخته شد به عنوان بخشی از ساتبی "مهم طراحی" حراج این هفته گذشته در پاریس. در همه, هنر معاصر و طراحی فروش که شامل پنج قطعه توسط Lalanne آورده در $33.6 میلیون دلار برای خانه حراج.

تیتر بسیاری البته Lalanne مجموعه ای از سه زندگی به اندازه اسب آبی استفاده می شود که برای اقامت در unnamed فروشنده قرن 17 خانه در سواحل دریاچه ژنو در رشته کوه های آلپ. به معنای به تصویر کشیدن یک کرگدن مادر و دو فرزند او هر مجسمه سازی دو برابر به عنوان یک های مختلف, کار, حمام, ثابت است. مادر باز می شود تا برای تبدیل شدن به یک وان حمام و سینک و غرور در حالی که نوزاد اسب آبی مخفی توالت و قیمت محصولات. در اصل به سفارش توسط فروشنده در اوایل 1990s, بازیگوش برنز رسید حراج بلوک برای اولین بار در روز جمعه.

این مجموعه یکی از پنج حیوانات الهام گرفته از آثار Lalane که به فروش می رسد در حراج. همچنین چکش پایین بودند "خرگوش à Vent" (که به فروش می رسد برای $2.17 میلیون دوم بالاترین قیمت برای بسیاری) دو بره مجسمه ($620,000) آلومینیوم میمون ($266,000) یک کرگدن صفحه نمایش ($105,000) و یک طلا کپور ($70,000). قابل توجه دیگر غیر Lalane موارد شامل آلبرتو جاکومتی "در بخش اگل" گلدان (1.6 میلیون دلار) همراه با دو هنر دکو دوره جداول از آیلین خاکستری ($308,000) و اوژن Printz و ژان Dunand ($253,000).

Francois-Xavier Lalanne’s “Famille Hippopotames” bathroom suite

Francois-Xavier Lalanne را "Famille Hippopotames" حمام مجموعه ساتبی

شگفت آور این نیست Lalanne اول زندگی به اندازه کرگدن قطعه را به یک غول چلپ چلوپ در حراج در سال گذشته است. در ماه نوامبر گذشته یکی دیگر از باروک وان گردد توسط مجسمه ساز به فروش می رسد حتی بیشتر ظالمانه $4.3 میلیون دلار در حراج کریستی نیویورک به حراج. آسمان بالا قیمت فروش 25 بار $168,000 این prescient فروشنده خریداری کرده بود آن را در حراج بیش از یک دهه قبل است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب