این حماسه هیبرید 352-پا Gigayacht ممکن است سبزترین کشتی تا کنون ضربه آب است. در حال حاضر آن را برای فروش.

فرصت های شبیه به این را در امتداد یک بار در یک ماه آبی. در اینجا یک فرصت به خرید جدید 352-پا Benetti-ساخته شده

توسط ETELARESANKHABAR در 3 اردیبهشت 1399

فرصت های شبیه به این را در امتداد یک بار در یک ماه آبی. در اینجا یک فرصت به خرید جدید 352-پا Benetti-ساخته شده ترجمه شده بدون معمول پنج سال صبر کنید. همه شما نیاز دارید این است که یک چهارم از یک میلیارد دلار است.

راه اندازی به هیاهو در Benetti را لیورنو حیاط در ایتالیا در ماه فوریه 2019, درخشش است و در حال حاضر با داشتن نکات تکمیلی ساخته شده به او. او را باید تکمیل شود در این تابستان. درخشندگی است که به طور مشترک ذکر شده با شرکت های کارگزاری فریزر و بورگس.

"این واقعا یک فرصت نادر برای یک خریدار برای به دست آوردن یک اصل با نام تجاری جدید قایق بادبانی بدون طولانی ساخت و تمام برنامه ریزی و مهندسی می گوید:" استوارت لارسن از فریزر قایق بادبانی. "به علاوه درخشش همراه با دو سال گارانتی."

Luminosity for Sale

یکی از سبزترین gigayachts ساخته شده است به تاریخ 352-بالا و پایین صفحه نیز تمام تعارفات انتظار می رود از جمله این جریان ضد استخر شنا در باشگاه ساحل. فریزر قایق بادبانی

هیچ کلمه ای به عنوان به همین دلیل مالک است که فروش هر چند لارسن می گوید آن را غیر معمول نیست برای یک مالک برای قرار دادن یک قایق بادبانی جدید در بازار به زودی پس از راه اندازی.

طراحی شده به عنوان یکی از "سبزترین" superyachts در اقیانوس بزرگ-پنجره Benetti امکانات پیشرفته دیزل-الکتریکی هیبرید قدرت. خود را با تکنولوژی بالا, فن آوری باتری شامل 35 تن از باتری لیتیوم پلیمر است که ارائه آب تا 12 ساعت خاموش در لنگر صفر تولید گازهای گلخانه ای و هیچ ژنراتور سر و صدا.

قایق بادبانی پیشگامانه داخلی تقریبا از 9000 فوت مربع از کف به سقف پنجره ها در چهار سطح و طول می کشد "سبز" به معنای واقعی کلمه. پنج داستان شیشه ای پله ایجاد یک جنگل مجازی که در آن شما می توانید به تماشای "e-گل" باز کردن و بستن آنها به عنوان تشخیص حرکت در اطاق ناهار خوری.

درون قایق بادبانی را 352-پا طول و 56 پا پرتو سرسام آور حجم 5,844 GT. ساخته شده به مسافر قایق بادبانی, کد, او می تواند به جای 26 مهمان در 12 سوئیت از جمله بزرگ اختصاص داده شده صاحب عرشه با تراس بزرگ کف به سقف پنجره و آسانسور است که خدمات هر عرشه سطح.

Luminosity for Sale

قایق بادبانی دارای 35 تن از باتری های لیتیوم یون که قدرت خانه سیستم با صفر تولید گازهای گلخانه ای برای 12 ساعت. فریزر قایق بادبانی

"درخشش همه چیز در مورد نوآوری است. در پاسخ به افزایش آگاهی عمومی Benetti سرمایه گذاری زمان و منابع را به راه حل های سبز. موتور اتاق فقط یک مثال قابل توجه از قایق بادبانی بهره وری و دولت از هنر و مهندسی می گوید:" لارسن.

شش 1,334-hp Caterpillar C32 دیزل ژنراتور درایو دو تا 2200 کیلو وات ABB Azipods به بالا با سرعت 16 گره. دریچه گاز-بازگشت به قایق بادبانی 10-گره کروز سرعت و او را اجرا 8000 مایل دریایی با سطوح بسیار پایین از سر و صدا و لرزش.

ساخته شده با بدنه فولاد و آلومینیوم روبنا های بیرونی طراحی شده توسط یک کنسرسیوم که شامل لاجوردی نیروی دریایی معماران Reymond Liss طراحی Zaniz داخلی و جورجو Cassetta. براق, حداقلی, داخلی است و کار مستقر در لندن Zaniz Jakubowski از Zaniz داخلی.

Luminosity For Sale

بسیاری از اتاق خواب مهمان را به همان سطح از تجملات و امکانات رفاهی به عنوان استاد سوئیت از دیگر superyachts. فریزر قایق بادبانی

یکی از قایق بادبانی بسیاری از فک انداختن امکانات شامل دولت از هنر بهداشت و درمان باشگاه با کشویی درب هال که باز کردن آن به دریا و سه طرف. آن را ویژگی های یک اتاق بخار, سالن بدنسازی, سرد و شیرجه رفتن در استخر نگهداری نیرو 4degC.

نیاز به شنا در دور? در ساحل باشگاه 323-sq-ft جریان ضد استخر که در لمس یک دکمه می توانید تبدیل به یک طبقه رقص.

دیگر ویژگی های standout شامل یک اتاق کنفرانس بیمارستان, ماه, سالن, ستاره زل زده سیگار و تجاری درجه helipad برای زنگ 429 یا مشابه با خود را سوخت گیری و فوم آتش نشانی ایستگاه. و برای راه اندازی بسیاری از مناقصات, جت اسکی, قایق های نجات و دریایی وجود دارد کمتر از 12 جرثقیل در هیئت مدیره.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im