این زن و شوهر #Throwback عکس فرود آمد و آنها را یک $3,000 خوب

تصویر های اعتباری – امروز نشان می دهد/Facebook

تبلیغات

در حال حاضر با همه خیلی گیر در خانه های بسیاری گرفته اند به سیستم عامل رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن رجعت عکس از زمانی که به آنها اجازه داده شد برای بیرون رفتن و راه رفتن در اطراف و سفر. این تبدیل شده است بسیار هنجار اما در استرالیا به نظر می رسد که پلیس ممکن است بدست جلوتر از خود و جریمه یک زن و شوهر برای نقض مستند سفارشات بیش از یک رجعت عکس.

زن و شوهر, Jaz و Garry مات شد در خانه هنگامی که پلیس نشان داد تا در درب خود را با یک خوب برای $3,300 بر عکس آنها ارسال شده است. این بود چرا که پلیس فکر می کردم که این عکس ها به تازگی انجام گرفته در طول مستند سفارشات و جایی که متخلفان از این دستور می توان به ملاقات با جریمه های سنگین برای دلسرد کردن مردم از رفتن مگر اینکه مطلقا لازم است.

اما آنچه پلیس نمی دانند که این عکس ها عکس های قدیمی و در واقع گرفته شده در سال گذشته قبل از این مستند سفارشات در محل. صحبت به هفت شبکه خبری پلیس به نقل گفت: “در مواردی اشتباهات ساخته خواهد شد این است که چرا روند بررسی وجود دارد برای اطمینان از موارد مانند اینها شناسایی و تصحیح شده است.”

که می شود گفت این حادثه مطرح شده است و برخی از سوالات در مورد چگونگی وضعیت به کار گرفته شد. پلیس اصرار دارند که آنها در حال نظارت بر رسانه های اجتماعی و که آنها تنها واکنش نشان داد و پس از یک گزارش عمومی ساخته شده بود. اما آن را نیز به تازگی نشان داد که پلیس با استفاده از Clearview AI سیستم تشخیص چهره که می تواند به طور بالقوه پرچم این عکس اگر چه پلیس نیز اصرار دارد که آنها را انجام نمی که.

با توجه به جاز مات او گفت: Daily Mail که پلیس به آنها گفته بود به پست دیگر عکس در حالی که این مستند نظم در جای خود بود.

در زمینه کلی. بیشتر بخوانید درباره Coronavirus Covid-19 و قانونی است. منبع: gizmodo

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر