این کلاسیک جگوار XK120 داده شد 375 اسب بخار موتور الکتریکی. در اینجا آنچه در آن مانند به درایو در حال حاضر.

هنگامی که دیوید لورنز تماشا شاهزاده هری و Meghan Markle راندن از خود پذیرایی عروسی در برقی جگوار E-Type را برا

توسط ETELARESANKHABAR در 5 تیر 1399

هنگامی که دیوید لورنز تماشا شاهزاده هری و Meghan Markle راندن از خود پذیرایی عروسی در برقی جگوار E-Type را برانگیخته یک ایده است که می تواند تبدیل به یک وسواس است.

34 ساله صاحب کلوپ شبانه از لندن دیدم بالقوه برای آینده اثبات کسب و کار. ایده خود را? تبدیل به یکی از Lunaz و تبدیل برخی از جهان بهترین اتومبیل های کلاسیک به اجرا در قدرت باتری.

"این قطعا یک تجلی. من می خواهم به تازگی ازدواج کرده بود و یک دختر. من می خواستم برای انجام کاری که تفاوت خواهد بود اما او نیز در لبه برش از فن آوری" او توضیح داد.

او تجلی است که چرا من برخورد در امتداد جاده های کشور در نزدیکی Silverstone در یاد جگوار XK120 بدون معمولی موتور. این باران ضرب المثلی گربه ها و سگ ها و من هیچ کنترل کشش اما من نمی گم موسیقی متن فیلم از یک اگزوز یک بیت.

An electric Jaguar XK120 converted by Lunaz.

یک جگوار XK120, هیجانی, توسط Lunaz. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Lunaz.

این اولین بار است که هر کسی اجازه داده شده به درایو ماشین جدا از لورنز و کسب و کار خود را, شریک زندگی, جان هیلتون سابق مدیر فنی رنو F1.

"من می دانستم که آنچه من می خواستم برای انجام, اما من تا به حال هیچ ایده چگونه به آن را انجام دهد می گوید:" لورنز از صندلی مسافر. "من شرمنده هستم به من می گویند من کاین جان تا زمانی که او در نهایت به توافق درگیر کنید. آن را نمی خواهد اتفاق افتاده اند بدون خودرو تخصص."

انگلیسی, خطوط کشور در حال اب اشباع به من فشار XK بین عظیم گودال کوچک آب. قیمت شروع در $435,000 برای Lunaz XK تبدیل و پتانسیل برای شرم آور اسلاید در این سطح بسیار زیاد است.

An electric Jaguar XK120 converted by Lunaz.

قیمت شروع در $435,000 برای Lunaz XK تبدیل. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Lunaz.

یک 80kWh باتری و دوقلو-موتور—تولید معادل 375 اسب بخار—به XK فوری به نوبه خود از سرعت. جگوار قدرت به 60 مایل در ساعت از وقفه در 5 ثانیه یا تقریبا 2 ثانیه سریع تر از اصل. و شما می توانید انتظار طیف وسیعی از 250 مایل بین اتهامات عنوان شده علیه.

وجود دارد هیچ انکار که من لذت بردن از گله کلاسیک جگوار موتور اما صدای سکوت نیز می تواند به همان اندازه قانع کننده است. باد سوت زدن در سراسر خودرو را یاد بدنه که ما whir در سراسر Northamptonshire روستای عجیب رضایت بخش است.

An electric Jaguar XK120 converted by Lunaz.

با آن دوقلو-موتور پیکربندی Lunaz تبدیل شتاب از صفر به 60 مایل در ساعت در 5 ثانیه. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Lunaz.

با چنین قدرت بسیار زیاد فورا در دسترس از باتری این واقعیت است که وجود دارد بدون کلاچ یا کون به دهن به نبرد با است به زودی فراموش می شود. مطمئن Lunaz است که انقباض و یک تعداد انگشت شماری در مرطوب, اما بیشتر از اصلی است.

بسیار فکر از بین بردن اصلی 3.4 لیتری شش سیلندر از Sir William Lyons' کاملا شکل گرفته XK120 خواهد شد که سنت گریه خود را چرب دستمال. اما لورنز و تیم خود را حفظ کرده اند بسیاری از شخصیت های دیگر.

An electric Jaguar XK120 converted by Lunaz.

خودرو 80kWh باتری اجازه می دهد تا برای طیف وسیعی از 250 مایل است. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Lunaz.

داخلی خود است که ترکیبی ظریف از قدیمی و جدید با اصلی Smiths صفحة بالا با احتیاط ماهواره ای ناوبری صفحه نمایش و بلوتوث تلفن. آن را مانند بوی مدرسه Jag اما در حال حاضر راننده می تواند گوش دادن به اپل CarPlay.

از purists نفرت از آن به خصوص به عنوان یک concours XK با یک موتور احتراق بطور قابل توجهی ارزان تر است. برای دیگران, شارژ بی پروا بازگشت به آینده در یک ماشین مثل این خواهد بود که جذاب و منحصر به فرد چشم انداز.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن