این مرد کور کردم و چشم انداز خود را به عقب و بلافاصله خریداری یک ناوچه

وجود دارد هنگامی که تاریکی اما در حال حاضر وجود دارد با سرعت. پس از یک نابینای مرد به طور معجزه آسایی به دست آ

توسط ETELARESANKHABAR در 8 مرداد 1399

وجود دارد هنگامی که تاریکی اما در حال حاضر وجود دارد با سرعت. پس از یک نابینای مرد به طور معجزه آسایی به دست آورد خود را در چشم انداز او بلافاصله آنچه را که هر red-blooded شود: خود را خریداری شجاع V8-طراحی ماشین های ورزشی.

مایک Schickerowski از Benalto آلبرتا متولد شد و با یک چشم بیماری شناخته شده به عنوان nystagmus که ارائه شده او از نظر قانونی نابینا و قادر به رانندگی کنید. تا همین اواخر, درمان بیماری, که اساسا شامل حرکت غیر ارادی چشم در نظر گرفته شد غیر ممکن است.

هنوز هم انعطاف پذیر 44 ساله تصمیم به ثبت نام برای جراحی تجربی در یک کلینیک در کالیفرنیا و خوشبختانه این روش یک موفقیت چشمگیر. برای جشن Schickerowski پخش در اولین خودرو: رنگ زرد روشن شورلت کوروت C7 Grand Sport.

Mike Schickerowski and his Chevrolet Corvette C7 Grand Sport

مایک Schickerowski

Schickerowski خرید دستگاه رویای خود را بدون دیدن آن و قبل از او می خواهم حتی خود راننده تست. این Chevvy علاقه مندان به تصویب تست با رنگ پرواز خود را در اول سعی کنید در ماه جولای شده است و قرار دادن پدال به فلز در هفتم-نسل 'با زمان.

"قبل از من خریداری ماشین من خواسته برای نظر دوم از my brother-in-law, سفت," Schickerowski گفت: Robb Report. "او به من هشدار داد که او می تواند 'یک میله رعد و برق برای توجه هر دو خوب و بد" اما من فقط به حال به او را داشته باشد."

Schickerowski برادر برداشت تا ماشین از طرف او و به او گفت که آماده می شود به عنوان "او خواهد ضربه محکم و ناگهانی سر خود را به عقب." پس از رانندگی توجه خواستار Chevvy برای اولین بار Schickerowski دور منفجر شد با قدرت آن و دست زدن به.

Mike Schickerowski and his Chevrolet Corvette C7 Grand Sport

مایک Schickerowski

"در ابتدا من تا به حال هیچ ایده آنچه که من انجام شده بود. من گرا خودم با دریچه گاز ترمز و لین موقعیت—همه چیزهایی که احتمالا در آمد آسان به چاشنی رانندگان, اما نه من," او گفت:. "در زمانی که ما در خارج محدوده شهر و آمار و بزرگراه و من آماده برای باز او بیشتر است. همه چیز شده بود. روح. پاسخگو است. فرمان شد فوری عظیم 15-inch کالیپر برداشت بلافاصله تعلیق می تواند مجموعه ای به مخمل خواب دار و یا شرکت است. و البته او بزند سر خود را به عقب!"

به نظر می رسد این خودرو دارای بیش از حتی Schickerowski انتظارات.

"من این ماشین چون من کاملا دوست داشتنی به نظر می رسد اما به سرعت متوجه شدم که او خیلی بیشتر. من تا به حال به طور جدی بالا انجام است ،

Mike Schickerowski and his Chevrolet Corvette C7 Grand Sport

مایک Schickerowski

در واقع قوی سوار نصب شده است با 6.2 لیتری V8 موتور جفت به هشت سرعت دست و پا زدن-تغییر گیربکس اتوماتیک است که می تواند تولید 460 اسب و 465 فوت پوند گشتاور. او می تواند افزایش یابد از صفر به 60 مایل در ساعت در تنها 3.9 ثانیه و ضربه سرعت بالا 181 مایل در ساعت. که بسیاری helluva از خر خر کردن برای اولین بار مجموعه ای از چرخ.

این خودرو علاقه مندان نیز اضافه شده منحصر به فرد خود را چرخش در Chevvy بیش از حد.

"من صرف در زمستان سال گذشته ساخت بیش از دو دوجین تغییرات عمودی درب بودن قابل توجه ترین است."

Mike Schickerowski and his Chevrolet Corvette C7 Grand Sport

مایک Schickerowski

به نظر می رسد Schickerowski جامعی ماشین ورزشی فقط در زمان. در اوایل سال جاری نهایی C7 بزرگ ورزشی به حراج گذاشته شد بعد از Chevvy متوقف شد و تولید این مدل در ماه نوامبر سال 2019. قابل پیش بینی جمع در حال تقلا برای گرفتن دست خود را در سوار شدن و بدون شک قیمت ها ادامه خواهد داد به افزایش می دهد. اما این مثال خاص نمی تواند رفته اند به یک مستحق تر گنت. موفق باشید مایک.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب