این دوزیست مناقصه می تواند در آینده اوراق قرضه فیلم

جیمز باند به زودی می تواند فرار از خائنانی فوق العاده در یکی از این دوزیست هنر و صنعت است. تبدیل از یک قایق به

توسط ETELARESANKHABAR در 17 خرداد 1399

جیمز باند به زودی می تواند فرار از خائنانی فوق العاده در یکی از این دوزیست هنر و صنعت است. تبدیل از یک قایق به یک خودرو لوکس با آج با تلنگر از یک سوئیچ ایگوانا روز Limo به عنوان سرد به عنوان هر ابزار از Q lab. جاسوسی به کنار بعد Limo باید به زودی شروع به ساخت راه خود را روی superyachts تمایل معتبر لوکس landing craft.

روز Limo می آید از آغاز فروتن. نه سال پیش ایگوانا دریایی شروع به ساخت قایق برای بيشماري مالکان بودند که دوزیست معنی که جمع شدن مجموعه ای از چرخ ها اجازه می دهد آنها را به درایو سمت راست بر روی ساحل است. قبل از اینکه طولانی, ترجمه شده صاحبان — به خصوص کسانی که آباد از مناطق دور افتاده با پر از لکه dockage — آغاز خوراکی Iguanas به عنوان مناقصه ها و مزایده.

"این یک بازار خاص با نیازهای خاص, بنابراین ما تصمیم به ساخت یک قایق است که برای هدف خاص" استیو Huppert مدیر فروش گفت: Robb Report. "ما به صحبت کاپیتان و مردم در صنعت به طراحی نهایی ترجمه شده مناقصه."

Iguana

زودتر ایگوانا مدل مانند یک بالا به عنوان شاتل بین قایق بادبانی و ساحل. ایگوانا روز Limo آن طول می کشد تا یک شکاف در آسایش مسافر.

روز Limo طراحی شده است که با چندین نوآوری. برای شروع وجود دارد دوزیست عامل. غلتک آج گسترش و جمع شدن در فشار یک دکمه بسیار شبیه به یک هواپیما را فرود دنده و دو جوی استیک ارائه فرمان. این دنده را فراهم می کند آسان تر و تمیز کننده راه برای دریافت از قایق به ساحل.

"ما همیشه ساخته قایق اولین بار در" یادداشت Huppert. "قابلیت رفتن در زمین بزرگ است از ویژگی های ایمنی, اما آن را یک پاداش است نه تمرکز است."

هنگامی که روز Limo slinks به آب آن را پشت در خانه. با هر یک داخل دیزل یا دوقلو 250-hp outboards, قایق می رسد سرعت بالا نزدیک به 50 مایل در ساعت. آن را حتی می توانید با کشیدن wakeboarders یا مسابقه جت اسکی. مهمانان در حال نشسته در دو نیمکت. اگر آب و هوای نامساعد به طور ناگهانی به نظر می رسد جمع سایبان بالا میآید به طور کامل محصور منطقه نگه داشتن مسافران گرم و خشک است. هر طرف از این "طفره زن" به عنوان ایگوانا تماس آن به صورت مستقل و اعزام در چهار موقعیت, ارائه طیف گسترده ای از حفاظت.

Iguana Yacht

متوجه تسلی ساخته شده را به این صندلی از جمله cupholders و فردی مخازن ذخیره سازی در زیر هر صندلی.

در تمام این 30-بالا و پایین صفحه را باز طرح می تواند به جای 12 مسافران است. نیمکت صندلی در کابین خلبان را armrests و cupholders در حالی که زیر شلواری زیر میز فروشگاه کفش و وسایل شخصی. جلو در عرشه ارايه می توانید نگه شش چمدان. حتی وجود دارد یک یخچال در کنسول به نگه داشتن نوشیدنی های سرد در دست است.

تمام بسته تا روز Limo کمتر از شش فوت قد به معنی آن می تواند به اکثر پردازنده گاراژ. یکی از ویژگی های مفید اگر شما را به یک سریع دور شو حتی در حالی که با پوشیدن یک توکس.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب