این آگهی ما یادآوری برای جلوگیری از عذرخواهی برای چه ما نگاه است بنابراین لازم RN


billie-ad-sorry
Billie/Instagram

Billie شد ما فقط خودمان

تماس های تصویری و جلسات مجازی هنجار هستند این روزها و با که می آید تا کنون چندان دوست داشتنی عوارض خیره شدن خود را در تمام طول روز طولانی است. البته برای بسیاری از زنان این به این معنی بیشتر زمان نقد ما ظاهر و اشاره به نقص (یا نه تبدیل دوربین های ما در تمام). آن را نیز به ما می دهد تا فقط یک فرصت برای عذرخواهی برای چه خسته/قدیمی/رنگ/زشت ما فکر می کنم ما نگاه کنید.

Billie یک سرویس اشتراک برای محصولات زیبایی, راه اندازی توانمند سازی کمپین به نام “ما در حال انجام،” آن را الهام گرفته شده بود بیشتر-شرکت زن پس از اینکه بر روی تماس ها و دیدن پویا برای خود و خواستار زنان برای جلوگیری از ضرب و شتم خود و جلوگیری از عذرخواهی برای آنها چگونه نگاه در تماس است.

“مقدار زیادی از زمان صرف شده در زوم = بسیاری از به دنبال در خودمان = بسیاری از زانو حرکت تند و سریع عذر خواهی برای چه ما نگاه” این شرکت گفت: در Instagram که در آن آنها را منتشر قدرتمند تصویری. “ببخشید من کیف! ریشه های من! خاکستری من! شما نام آن را ما عذرخواهی کرد برای آن است. اما هنگامی که ما می گویند متاسفم برای این مسائل نیست و ما واقعا فقط عذرخواهی به دنبال مانند… خودمان است؟”

این ویدئو نشان می دهد زنان مختلف در شرکت پریدن بر روی تماس ها و بلافاصله اشاره به معایب خاص خود را به هر کسی که گوش. آنها در مورد شکایت براق, چهره ها, آکنه, موهای خاکستری, دو چانه حتی “به دنبال مانند یک labradoodle,” همه درک نقص در صفحه نمایش کامل در حال حاضر که ما زمان زیادی صرف اتصال با دوستان و خانواده و همکاران تقریبا.

هنگامی که یکی از زنان می پیوندد یک تماس و اعلامیه هر کس دیگری دوربین ها خاموش او می پرسد: “من فکر می کردم این بود که یک تصویری تماس بگیرید؟” سوال دهید یکی دیگر از مهم تر: اگر ما را متوقف عذرخواهی به دنبال مانند خودمان است ؟

“بیلی مترادف با دفاع از زنان و حرکت سوزن به غلبه بر اجتماعی استانداردهای” با نام تجاری گفت: در یک نسخه. “با گسترش خط تولید خود را به پاک کردن زیبایی آنها در حال گسترش نگاه خود را فراتر از عادی بدن (به عنوان آنها با پروژه موهای بدن) و پرداختن به بزرگتر فشار اجتماعی به دنبال یک راه خاص است.”

آن را مانند یک پیام مهم به زنان همواره برگزار شد به دست نیافتنی استانداردهای زیبایی. اضافه کردن به که ما محیط فعلی افزایش اضطراب و افسردگی اتفاق می افتد به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر, کمبود خواب و فقط به طور کلی عدم قطعیت در مورد همه چیز و این باعث می شود آن را حتی ساده تر برای قرار دادن خودمان.

در پایان این ویدئو آنها نشان می دهد کارکنان خود را داشتن خود — زیبا نقص و تمام و داشتن آنچه مانند نگاه کنند که راستش خیلی بیشتر الهام بخش از چنان غرق در خود ما ناامنی است. احسنت Billie.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im