این 351-پا هیبرید Gigayacht سفر می 5,500 مایل دریایی در یک مخزن گاز

با هر اندازه ای عظیم است. عضو سوم از Benetti 100 متر باشگاه اجرا می شود به 351 با 50 پا پرتو و بدنه فولاد و آل

توسط ETELARESANKHABAR در 4 تیر 1399

با هر اندازه ای عظیم است. عضو سوم از Benetti 100 متر باشگاه اجرا می شود به 351 با 50 پا پرتو و بدنه فولاد و آلومینیوم روبنا وزن در 3,900 ناخالص تن است. اما شاید هیچ تنظیمات مجموعه دورتر از نمونه ترجمه شده از ارتفاع سقف که برخی از افزایش نزدیک به نه پا. که حجم داخلی فراهم می کند یک حس فضا و شادی که تأکید او نادر عظمت است.

برای مطمئن وجود دارد دیگر اعداد است که کمیت آخرین ترجمه شده از محترم ایتالیایی سازنده. لانا's دیزل-الکتریکی ترکیبی نیروگاه دارای دو 2.8-kW رولز رویس موتورز که ارائه سرعت بالای 18.5 گره کروز با سرعت 16 گره و طیف وسیعی از 5,500 مایل دریایی در 12 گره. این بدان معناست که او می تواند خارج از شبکه برای کنترل از راه دور-مقصد اکتشاف با مقدار کمتر تاثیر بر محیط زیست و خانه در یک مخزن سوخت.

"لانا" اتحاد لازم, استخر, هوای آزاد, سالن, اما او همچنین دارای ترکیبی دیزل-موتورهای الکتریکی که به او طیف وسیعی از 5,500 مایل است. امپریال قایق بادبانی

یک مجموعه کارشناسی ارشد و هفت VIP staterooms ارائه گذشت تا 12 مهمان در حالی که وجود اضافی اقامت تا 34 خدمه. که کارکنان ممکن است شامل مربیان تناسب اندام کاملا مجهز بدنسازی و تکنسین های آبگرم با درمان فرد اتاق و یک حمام. ساحل, باشگاه عقبی شامل یک مجموعه کامل از بازی های معمول و, وجود, یک, اندازه, استخر گرم در عرشه خورشید. داخل یک سالن نمایش فیلم می آید مواجه نگردند با یک آرایه گسترده ای از فیلم است.

آنچه که کمتر به راحتی اندازه گیری است لانا's طراحی بیرونی با آلو بنیادی, جریان, خطوط موازی یک افزایش تدریجی در انبار می دهد که او یک سبک نگاه در حالی که تاکید بر او ظهر.

ساخت سومین 100-متر-به همراه gigayacht توسط Benetti شد نظارت موناکو-بر اساس شاهنشاهی قایق بادبانی. خبر خوب برای بقیه از ما است که او بلافاصله وارد منشور خدمات در $1.9 میلیون نفر در هر هفته.

سالن انتظار است دو طبقه با هر طبقه مباهات 9-پا بلند سقف. که غیر معمول ارتفاع مسابقات قایق بادبانی زیادی برای استفاده از طول و 50 پا پرتو. امپریال قایق بادبانی

"لانا است که جسورانه و منحصر به فرد براق و تهاجمی می گوید:" جولیا استوارت شاهی مدیر. "او خواهید مخلوط یک تجربه کامل در دریا با فراموش نشدنی منشور لحظات."

اتمام لانا's تصاویر دیگر.

Benetti و امپریال قایق بادبانی

Benetti و امپریال

Benetti و امپریال

امپریالtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de