در اوایل این هفته یک صدای جیر جیر توسط Jon Prosser از FrontpageTech پیشنهاد شده است که اپل می تواند راه اندازی یک جفت جدید از AirPods هفته آینده. اما به خوبی متصل شده اپل تحلیلگر Ming-Chi Kuo به نظر نمی کنم و در یک سرمایه گذار جدید است توجه داشته باشید Kuo ادعا می کند که اپل AirPods صف ممکن است یک بازخوانی در این سال و در همه.

تبلیغات

با توجه به Kuo او معتقد است که اپل ممکن است تنها به راه اندازی خود را third-gen AirPods در سال 2021 که در آن تولید گوشی ممکن است تنها آغاز و در نیمه اول سال جدید. او در ادامه ادعا می کنند که این تغییرات تا حد زیادی خواهد شد و داخلی است که اپل نمی خواهد دست زدن به طراحی گوشی در همه.

ما مطمئن نیستیم که چه نوع از تغییرات ممکن است وجود دارد بنابراین ما باید برای نگه داشتن چشم را برای آن. عنوان دوم-gen AirPods Pro که دستگاه ممکن است حتی بعد از آن که در آن تولید می تواند شروع در سه ماهه چهارم سال 2021 یا اوایل سال 2022 به این معنی که می تواند مشتریان می تواند به صورت کاملا صبر کنید.

در حال حاضر آنچه در مورد شایعه AirPods X/AirPods Pro Lite? با توجه به Kuo او معتقد است که برخی از آنها اشتباه گرفتن این که این دستگاه است AirPods دستگاه بلکه یک ضربه مارک گوشی. همه از این است که مسلما گیج کننده و نه به عنوان گزارش به نظر می رسد در تناقض با یکدیگر پس از آن را احتمالا بهترین به آن را با یک دانه نمک ،

در زمینه اپل >صوتی >تبادل نظر. بیشتر بخوانید درباره AirPods و هدفون. منبع: appleinsider

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de