آرتروز در طب استفاده می شود به عنوان یک پتانسیل COVID-19 درمان

در حال حاضر وجود دارد در حال حاضر هیچ درمان شناخته شده برای COVID-19 ویروس. اما آنچه جالب است که در حالی که هی

توسط ETELARESANKHABAR در 27 فروردین 1399

در حال حاضر وجود دارد در حال حاضر هیچ درمان شناخته شده برای COVID-19 ویروس. اما آنچه جالب است که در حالی که هیچ درمانی وجود دارد, آنچه پزشکان و محققان کشف شده است این است که داروهای مورد استفاده برای درمان بیماری های دیگر به نظر می رسد به کار در برابر COVID-19 ویروس حداقل در برخی از موارد است.

تبلیغات

آخرین کشف می آید در قالب یک پرونده مربوط به دکتر رایان Padgett از EvergreenHealth مرکز پزشکی در سیاتل که در آن او خود را در نهایت قرارداد این ویروس که در آن او شروع به تجربه علائم حیاتی مانند ریه ها و کلیه ها شکست. همکاران او تا به حال در ابتدا او داده یک روز یا بیشتر به زندگی می کنند اما آنها تصمیم به سعی کنید از درمان تجربی بود که قبلا تست شده در چین.

این شامل استفاده از Actemra مواد مخدر است که به طور معمول استفاده می شود برای درمان آرتریت روماتوئید. اما در گذشته نشان داده شده است که این داروی خاص نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان سايتوکين طوفان پدیده که در آن سیستم ایمنی بدن می شود بیش از حد قوی و در واقع در برابر بدن میزبان خود انجام بیش از آسیب خوب.

Padgett در ابتدا قرار داده شده در حمایت از زندگی و یک دستگاه ECMO اما روز پس از درمان با استفاده از Actemra او شروع به نشان دادن نشانه هایی از بهبود و بعدها گرفته شده حمایت از زندگی و به حال خود لوله تنفس حذف شده است. او همچنین بعد از خود را تسکین یافته کما.

که گفت:, آن را باید به ذکر است که این صرفا شواهد این معنی است که برای صرفه جویی در چند گزارش و موارد به این معنا نیست که Actemra می تواند به درمان COVID-19 ویروس, بلکه آن را به نظر می رسد که پتانسیل برای کمک به بیمارانی که در مراحل بحرانی. بیشتر مطالعه و تحقیق قطعا باید انجام شود اما این اولین بار است که ما در حال شنیدن چنین گزارش.

قبلا گزارش شد که یک دارو به طور معمول مورد استفاده در درمان اختلال در نعوظ نیز داشت به کمک COVID-19 بيمار در مراحل بحرانی.

در زمینه پزشکی. بیشتر بخوانید درباره Coronavirus Covid-19 و سلامت. منبع: bgrtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن