این خلاق, یک-از-نوع موتور سیکلت کلاه طراحی شده بودند توسط هنرمندان برای یک علت خوب

اتر آخرین خط از موتور سیکلت helmets خواهد شد که شما ایستاده در خارج از این بسته برای دلایل درست. نه تنها در حال یکی-از-یک-نوع پوسته تزئین شده با چشم نواز آثار سفارشی است اما آنها باید یک انسانی لبه بیش از حد.

فضای پوشاک برچسب همکاری با لوکس کلاه سازندگان در علفزار برای راه اندازی رنگارنگ 13 قطعه مجموعه ای است که طراحی شده است برای کمک به جوامع آفریقایی در نیاز.

هر کلاه ویترین کار یکی از 13 هنرمندان مستقل و به پایان رسید به علفزار را به استانداردهای سخت. پوسته دست تولیدات از فیبر کربن و پخته شده در ویژه اتوکلاو دستگاه. این زحمت کش فرایند طول می کشد حدود شش ساعت برای تکمیل و انجام شده است در علفزار کارگاه در انگلستان چین است.

Aether x Veldt helmet

کلاه ایمنی توسط هنرمند سوزان والش کایل مورنو

سطل نصب شده است با ابتکاری پرچ شده بنابراین شما می توانید اتصال لوازم جانبی با پیچ در حالی که تهویه شیار و Coolmax پارچه نگه می دارد سواران راحت و سرد است. در داخل خود را با خربزه خواهد بود گهواره توسط نرم, از پرتغال برگزار شد و امن با دو حلقه های d و chinstrap. این لایه داخلی نیز می تواند برداشته شود برای سفارشی مناسب و آسان شستشو.

تمام درآمد حاصل از اهدا خواهد شد به طور مستقیم به سواران برای سلامت, یک سازمان غیر انتفاعی است که فراهم می کند موتورسیکلت به سلامت کارگران در آفریقا به طوری که آنها می تواند به بیماران در مناطق دور افتاده. اتر نیز تجهیز پزشکان بر روی دو چرخ با نام تجاری آخرین موتور دنده.

“هنگامی که ما برای اولین بار آموخته از سواران برای سلامت ما دمیده شد و دور تا ببینید که چگونه یک موتور سیکلت—که ما به طور معمول فکر می کنم برای تفریح می تواند یک نجات بخش پزشکی تحویل دستگاه به صورت روستایی آفریقایی می گوید:” اتر از بنیانگذاران پالمر غرب است.

Aether x Veldt helmet

کلاه ایمنی توسط هنرمند رودی چوپان کایل مورنو

در واقع فروتن دو چرخ می تواند کمک به پزشکان در رسیدن به تقریبا پنج برابر بیشتر بیماران از آنها معمولا در پا. و بیش از سه دهه گذشته سواران برای سلامت بسیج سلامت کارگران در سراسر هفت کشور آفریقایی برای افزایش دسترسی به واکسن خدمات اورژانس و پزشکی است. این گروه نیز اجرا می شود آموزش دقیق تعمیر و نگهداری و تعمیر به طوری که ماشین آلات اقامت در نوک شکل بالا و این کار مهم را می توانید در ادامه.

“این همیشه خوب است که شما می توانید ترکیب های شخصی شور با علت ارزش است که کمک می کند تا کسانی که در نیاز” می افزاید: اتر از بنیانگذاران یونس اسمیت.

ما نمی تواند بیشتر موافقم.

اتر x علفزار کلاه در قیمت $2,500 پاپ. شما می توانید مطالعه طیف گسترده ای از اینجا و یا بررسی برخی از ما favs زیر.

Aether x Veldt helmet

کلاه ایمنی توسط هنرمند تامارا Gayer کایل مورنو

Aether x Veldt helmet

کلاه ایمنی توسط هنرمند راب کارتر کایل مورنو

Aether x Veldt helmet

کلاه ایمنی توسط هنرمند Ori Carino کایل مورنو

Aether x Veldt helmet

کلاه ایمنی توسط هنرمند لی Tinari کایل مورنو

Aether x Veldt helmet

کلاه ایمنی توسط هنرمند کارن Heagle کایل مورنو

Aether x Veldt helmet

کلاه ایمنی توسط هنرمند Jean-Claude گلدبرگ کایل مورنو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>