بزرگترین مجازی قایق نشان می دهد در اینجا به شما تور $100 میلیون ترجمه شده از نیمکت خود را

همیشه تعجب آنچه در داخل $100 میلیون قایق بادبانی واقعا به نظر می رسد مانند ؟ فقط نگاهی به گوشی خود را. بزرگتری

توسط ETELARESANKHABAR در 25 اردیبهشت 1399

همیشه تعجب آنچه در داخل $100 میلیون قایق بادبانی واقعا به نظر می رسد مانند ؟ فقط نگاهی به گوشی خود را.

بزرگترین قایق آنلاین نشان می دهد امروز آغاز شده با یک رشته از قایق بادبانی راهپیمایی از طریق آبراه پالم بیچ وافغان قایق خود شاخ. این "صدایی از شاخ" برای اولین بار مجازی پالم بیچ بین المللی قایق نمایش بود و نمادین castoff برای نشان می دهد که تاثیر اقتصادی سالانه حدود 683 میلیون دلار برای ایالت فلوریدا است.

این سال را نشان می دهد در اصل برنامه ریزی شده برای اجرا در ماه مارس به تعویق افتاد به دلیل Covid-19 همه گیر و موکول رویداد تا به حال به مجازی تبدیل شده است زمانی که آن را روشن است که این حوادث را جدید ممکن است تاریخ.

Palm Beach Show

از 103 میلیون دلاری PLVS VLTRA خواهد بود که بزرگترین و گران قیمت ترین ترجمه شده در مجازی نشان می دهد. مورن قایق بادبانی

بیش از دو ماه گذشته سازمان boatbuilders و فروشندگان درهم برای قرار دادن با هم یک قرار ملاقات تورهای مجازی و لینک به قایق خاص مدل برای 171 قایق بادبانی بیش از 78 پا (طول که در آن superyachts شروع).

در حالی که قایق نشان می دهد هنردوستان ممکن است از دست بوی پشم شیشه و بنر زدن در باد هیچ کس را مجبور به پرداخت هزینه ورود منتظر در صف های طولانی و یا تبدیل دور اگر آنها به نظر نمی آید مانند خریداران واجد شرایط. برخی از سازندگان لینک های که قرار دادن خریداران بالقوه در تماس با کارگزاران و دیگران غرفه مجازی که ارائه تورهای ویدئو و یا برای مشتریان تصویری زنده خرید.

Palm Beach Show

یکی از بزرگترین قایق بادبانی در نمایش Quantum of Solace است در پالم بیچ و میزبانی یک کنفرانس مطبوعاتی در روز افتتاحیه. چارلی کلارک

مجازی showgoers می توانید با تورهای مجازی از سه نفر از بزرگترین قایق بادبانی در نشان دادن Amel را 242-ft. PLVS VLTRA ($103 میلیون) Tankoa را 235-ft. انفرادی ($73.5 میلیون) و Lurssen را 196-ft. Huntress (53 میلیون دلار).

دیگر ترجمه شده و سازندگان اقیانوس الکساندر اعلیحضرت قایق بادبانی و آپولو قایق بادبانی نیز ارائه تورهای مجازی از خطوط خود را.

مانند جسمی پالم بیچ نشان می دهد تعدادی از مدل های جدید در حال راه اندازی می شود, از جمله Grand Banks 54 اقیانوس الکساندر واگرایی شاهزاده Y78 و Vicem 67 رزمناو.

Palm Beach Show

فیزیکی نخل, ساحل, قایق نشان می دهد که قرار است در ماه مارس اجرا اما لغو شد به دلیل Covid-19. آن را موکول به صورت ممکن است اما مجازی تبدیل شد هنگامی که آن را روشن است که این حوادث هنوز هم ممنوع است. Informa

در اینجا یک لیست کامل از قایق های مجازی صفحه نمایش. آنلاین نشان می دهد را از 14 به 17.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن