همه چیز شما در مورد مای Tais اشتباه است. در اینجا نحوه ایجاد یک راه راست.

در سراسر کلاسیک کوکتل, جهان, بدون, نوشیدن رنج می برد بیشتر هتک ابرو—تا به حال بیشتر مایع جنایات انجام شده در ن

توسط ETELARESANKHABAR در 9 مرداد 1399

در سراسر کلاسیک کوکتل, جهان, بدون, نوشیدن رنج می برد بیشتر هتک ابرو—تا به حال بیشتر مایع جنایات انجام شده در نام خود را—از مای تای.

هیچ نوشیدنی دیگری برای نجات شاید Daiquiri شده است مجبور به تحمل و سکوت شاهد چندین نسل از آمریکایی ها نان تست با نامتعادل سطل آب آنها به این باور منجر شد "مای Tais," مجبور به تماشای برخی از 50 سال به عنوان bartenders پیوسته تلفیق شدهاست مای Tais با نوعی از boozy Hi-C بهترین خدمت در 36 اینچ تازگی فنجان در لاس وگاس و تلخی نفرین از پشت عینک آفتابی تیره صبح روز بعد.

آن است که تمایلی مایع طلسم ترین gallingly استثماری و تجاری ساخت و ساز از اوآهو و آمده است برای نشان دادن آنچه که مردم فکر می کنم آنها دوست ندارند در مورد نوشیدنی های گرمسیری است که به می گویند که یک شب آنها را باید چاشنی زده با یک شات از انسولین است.

هیچ یک از این مای تای گسل. این قاب برای این saccharine جنایات و من می تواند آن را اثبات کند: واقعی مای تای اصلی 1944 نسخه—تنها دارای یک آب میوه در آن آهک.

داستان می رود مثل این: ویکتور برگرون در حال اجرا بود گر Vics یک نوار ماورا در اوکلند در سال 1944 زمانی که برخی از Taihitian دوستان وارد شدند. آنها خواسته او را به یک نوشیدنی از 17 سال, بطری رم جامائیکا به طوری که او در نظر گرفته شده برای یک لحظه اضافه شده برخی از آب آهک orgeat (بادام و شربت) و نارنجی ویدیو تکان داد آن را و آن را داد به آنها. آنها در زمان یک جرعه و اعلام کرد "Maita را roa یک خاوری" که به معنی چیزی شبیه به "بهترین از همه است." او کوتاه از این به مای تای و کوکتل متولد شد.

این امر می تواند یک دهه بعد زمانی که برگرون استخدام به انطباق خود را ایجاد به فرض شیرین tooths از Waikiki گردشگران ایجاد نارنجی/آناناس/گل میخک/وانیل هیولایی شما به احتمال زیاد می دانم. خوشبختانه برای همه ما دستور اصلی هنوز هم می ایستد یک عهد که درست زائران همیشه می توانید بازگشت.

مای تای

اضافه کردن همه مواد تشکیل دهنده با هم در یک قلع با یخ خرد شده. لرزش به طور خلاصه در مورد 5 ثانیه و خالی کردن محتویات به گرمسیری به دنبال 14oz-ish شیشه ای. بسته تر با یخ خرد شده و چاشنی زدن با یک juiced آهک پوسته و یک شاخه نعناع پس از آن به نظر می رسد مانند یک درخت نخل در جزیره سبز که در آن هیچ کس به کار و یا پوشیدن ماسک یا شنیدن در مورد انتخابات برای سه ماه آینده.

در حال حاضر این دستور ممکن است به نظر می رسد به اندازه کافی ساده است اما ساده آن طبیعت نیاز به توجه ویژه برای هر عنصر. در اینجا برخی از راهنمایی برای گرفتن هر یک از راست:

رم

Appleton Estate Rum

عکس: حسن نیت ارائه میدهد Appleton و مستغلات

سوال بزرگ است. Wray و خواهرزاده 17 سال و رم وجود ندارد دیگر هیچ. بسیاری از دستور العمل های خوب سعی کنید برای از نو خلق کردن که ترکیبی از فانک و وزن با ترکیبی از برخی از سالخورده مارتینیک رم به صورت گیاهی شخصیت و سن جامائیکا رم برای سنگین funk. برخی از رفتن یک گام بیشتر و مخلوط را در برخی از سنگین Guyanese رم با آن غنی از شکر قهوه ای و ملاس یادداشت ها. و در حالی که این بسیار دلپذیر ترکیب من تصدیق می کنم که سه رم ترکیب به درد نمیخورد است که ما در حال صحبت کردن در مورد خانه خود را بار.

شما می خواهید یک رم با برخی از وزن به آن—rums که بیش از حد نور نمی تواند لنگر از این راه به آن نیاز دارد—و که بیش از حد شیرین (بدون "چاشنی" rums). توصیه من رفتن یکی از دو راه: 1. یک رم جامائیکا مانند اپلتون شهرکهای امضا ترکیبی از آنجا که آن را ارزان و نسبتا در دسترس است و غنای بدون گاهی اوقات خاموش-قرار دادن funk جامائیکا rums می آورد; و یا 2. Guyanese رم (آن را می گویند "Demerara" رم به نام رودخانه محلی) مانند ال دردو 5 یا 8 یا همیلتون Demerara رم.

آب آهک

ما گفته ایم این در اینجا قبل از, اما اگر یک چیز وجود دارد شما می توانید خود را در خانه کوکتل به سطح بعدی آن را مرکبات. این بزرگترین اسلحه در زرادخانه خود را به نگه داشتن شیرینی بنابراین هر نوع "ترش و شیرین" به سادگی کار نخواهد کرد در اینجا. مرکبات مطبوعات نسبتا ارزان است و اگر شما مناسب یک, آن را برای همیشه لطفا برای آخرین.

من برای 1 اونس آب آهک به دلیل سلیقه من اجرا کمی ترش. آن را کاملا قابل قبول برای شروع در .75 اونس و سپس اضافه کردن بیشتر اگر شما احساس شیرینی هنوز هم نیاز به reined در.

Orgeat

Orgeat غیر الکلی شربت ساخته شده از بادام و کمی افزایش یافت - تی پرتقال-گل-آب. آن را بیش از حد سخت به خودتان آن را, اما آن را حتی کمتر برای خرید وجود دارد تن از برندها و آنها محدوده تا حدودی گسترده بین اسمی بادام با طعم (به عنوان مثال Torani, Giffard) و شدت بادام با طعم (به عنوان مثال دست های کوچک غذاهای مایع کیمیاگر). در حالی که هر دو آنها را بزرگ مای Tais من شخصا لذت بردن از عمق دومی.

نارنجی ویدیو

grand marnier

عکس: حسن نیت ارائه میدهد Grand Marnier

یک ودکا مبتنی بر سه ثانیه مانند Cointreau یا Combier فقط خوب است در اینجا, اما من ترجیح می دهم oaked وانیل یادداشت از یک brandy-بر اساس تایلند. Grand Marnier با این نسخهها کار به خوبی به عنوان نشانی Pierre فران خشک, ویدیو و یا رم مبتنی بر کلمنت Creole درختچه.

یخ

اگر شما می توانید برخی از یخ درست قبل از خدمت, لطفا. این یک boozy نوشیدنی (2 اونس رم با .5 اونس از 80 اثبات لیکور) و در حالی که یخ خرد شده نیست و صرفا لازم است راه آن است که با یک Mint Julep, آن کمک می کند. قرار دادن در یک ظرف حوله و سر و صدا آن را با گوشت کوب یا وردنه. بدون نیاز به کمی کامل cubelets شما فقط می خواهید آن را سرد و یخ و به خوبی مخلوط شده است.


هر هفته متصدی بار Jason o'bryan مخلوط خود را تا نوشیدنی های مورد علاقه خود را برای شما. اتمام گذشته خود دستور العمل های کوکتل.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im