این کار مامان وضعیت: جهانی همه گیر Edition

مامان ترسناک و اردن زیمنس/گتی روز دیگر در حالی که من در تلاش بود برای گوش دادن به یک تماس کار من دو سال کاه

توسط ETELARESANKHABAR در 3 تیر 1399
working-mom-guilt-pandemic-1
مامان ترسناک و اردن زیمنس/گتی

روز دیگر در حالی که من در تلاش بود برای گوش دادن به یک تماس کار من دو سال کاهش یافت و گران لب او را. وجود دارد یک لقمه از خون و بسیاری از اشک اما او خوب است. من که دیگر نیستم.

"من نمی توانم این کار را انجام نمی" من به شوهرم گفت.

این که کار تمام وقت در حالی که همچنین مراقبت از دختر من. این که حقه بازی و مبارزه روزمره است که تعریف COVID-19 pandemic برای بسیاری از پدر و مادر است.

یک روز پس از گران لب من کاهش یافته شیشه ای در حالی که پریشان, در کار دیگری تماس بگیرید. سفال کردم در چشم من و قضاوت درد آن هنوز هم ممکن است وجود دارد. من شده اند به یک چشم پزشک, چون هنگامی که من برای که ؟

روز بعد از سفال, من در کار دیگری تماس بگیرید (شما متوجه یک موضوع؟) وقتی که دختر من کشیده روی بازوی من و من به طور تصادفی گذاشت. هنگامی که تماس گرفتم پشت در, من را فراموش کرده به نوبه خودم و سپس 30-چیزی است که مردم در تماس شنیده دخترم آواز "Rain rain go away, دوباره یک روز دیگر."

دوست من گفت: من می توانم این کار را نمی کنه.

***

من رفت و برگشت به کار تمام وقت من پنج ماه—سخاوتمندانه مرخصی زایمان با استانداردهای آمریکایی. حتی با او در مهد کودک در طول ساعات کار من غرق شد با همه که مورد نیاز بود از من در یک روز عادی. من می توانم فقط یک کارمند در طول ساعت کار; من تا به حال بسیاری از نقش های دیگر—پرداخت قبوض در من ناهار (خانواده CFO) در پاسخ به متون مورد playdates (هماهنگ کننده رویداد) سفارش پوشک آنلاین (inventory manager) و نشانه ی دستور غذاها برای شام (سر آشپز) به نام چند.

به گفته گوگل رویای یک دو سر مار بدان معنی است که شما احساس کشیده در دو جهت مختلف. وقتی که من یک مادر کار من شروع به داشتن رویاهای چهار سر مار. در طول این همه گیر زمانی که دختر من مهد کودک بسته بود و من مجبور به کار از خانه در حالی که همچنین مراقبت از خود من شروع به داشتن مار رویای دوباره. به جز در یکی از این مار به سر بیشتر از من می توانید تعداد دفعات مشاهده. این جای تعجب نیست که من تا به حال بی خوابی است.

دو گزینه وجود دارد. یک: استعفا از کار تمام وقت من (من یک نویسنده در یک آژانس تبلیغاتی) و تکیه بر غیر قابل پیش بینی کار آزاد درآمد. دو: ارسال دخترم به مهد کودک.

نه از این گزینه فوق العاده است.

در جنوب کالیفرنیا (که در آن من زندگی می کنند) تعداد COVID-19 موارد همچنان به صعود. در حالی که ما به طور متوسط حدود 100 مورد جدید در هر روز در من county; به تازگی به ما نزدیک 300 در یک روز. با توجه به CDCکودکان به نظر می رسد کاهش خطر برای COVID-19 به طوری که برخی از راحتی. و دختر من در مدرسه به ما این اطمینان آنها پروتکل های ایمنی در محل—متوسط چک در درب مطابق با اصول بهداشتی در طول روز معلمان با پوشیدن ماسک های تمام وقت. اما چگونه می توانم به شما در حفظ و کودکان نوپا از قرار دادن دست خود را در سراسر هر یک از دیگر و سرفه در هر یک از دیگر چهره ؟ شما لازم نیست. شما نمی توانید. دختر من خواهد شد این ویروس در برخی از نقطه. در حالی که او به احتمال زیاد به علائم خفیف (یا بدون علائم در همه) نگرانی خود را گسترش ویروس به دیگران—و نه فقط در خانواده بلکه در جهان است.

اخیرا نیویورک تایمز خواسته 511 اپیدیولوژی و متخصصان بیماری های عفونی زمانی که آنها در انتظار به سر 20 فعالیت های زندگی روزانه و تنها 30 درصد از آنها گفتند که فرستادن فرزندان خود به مدرسه اردوگاه و یا مراقبت از تابستان امسال است. اکثریت (55%) گفت: آنها را انجام دهد تا در آینده 3 تا 12 ماه.

من می خواهم به درخواست یک سوال پیگیری برای کسانی که 55 درصد: چگونه شما قصد دارید به کار و پول برای خانواده خود را در آینده 3 تا 12 ماه در حالی که کودکان خود را در خانه با شما ؟ (من همچنین می خواهم به بحث به 1 ٪ از پاسخ دهندگان گفت که آنها نمی خواهد ارسال فرزند خود را در یک playdate هرگز دوباره).

شاید کسانی که 55 درصد اعضای خانواده که در حال ارائه مراقبت از کودکان. شاید کسانی که 55 درصد باید یک درآمد خانواده ها پس از یک پدر و مادر در دسترس است به صورت تمام وقت در مهد کودک. من نمی دانم جزئیات, اما من نمی دانم این کسی را برای مراقبت از کودکان.

The Working Mom's Plight: Mother working remotely with children in the background
OsakaWayne Studios/گتی

در مورد من این است که وسوسه انگیز به استعفا از شغل من و فرض کنیم که مسئولیت. پس از همه, آن را آسان تر است برای من روان برای برچسب زدن کار من به عنوان اصلی زای از آن است که به برچسب دختر من. من فقط نمی توانید ببینید دختر من به عنوان "یک زای." او نه در راه من کار; کار من است در راه او.

اما استعفا از کار من دارای تعداد زیادی از معایب. واضح ترین: از دست دادن درآمد. بسیاری از ما نیاز به کار به پرداخت صورتحساب خود را. شوهر من و من می تواند بدون درآمد من اگر ما از نقل مکان به منطقه دیگر با یک هزینه زندگی پایین تر اما این است که جواب بده ؟ Upending کل زندگی ما, بنابراین من می تواند کار من را ترک و مراقبت از دختر من تا زمانی که یک واکسن های موجود برای این لبخند virus

پس از آن وجود دارد این است: من می خواهم به کار. من مشغول به کار تمام وقت برای نزدیک به بیست سال است. کار به من می دهد احساس هدف و شایستگی و اعتماد به نفس است. من خوب در کار من. این احساس خوب را به خوبی در چیزی که بر یک پایه منسجم ، این احساس خوبی به احترام و اعتبار. هر مادر می داند که مراقبت از یک کودک کوچک نمی آید با بسیاری از pats در پشت (و آن را قطعا نمی آیند با ناهار...و یا هر شکستن که برای ماده).

من نیز مقاوم به گام از نیروی کار از آنجا که من می دانم که بسیاری از زنان نیاز به این تصمیم و آن را احساس می کند مانند یک ضربه خرد کردن به فمینیسم. من می شنوم Freddie Mercury در سر من "Another one bites the dust."

این بیماری همه گیر شده است فوق العاده سخت در زنان. همانطور که در نیویورک تایمز مقاله: "...زنان انجام است outsized سهم بار بیشتر احتمال دارد به از دست دادن شغل و بیشتر احتمال دارد به شانه بار از بسته مدارس و مراقبت از. برای بسیاری از مادران شاغل تدریجی بازگشایی نمی خواهد مشکلات خود را حل کند اما ترکیب آنها را—وادار کردن آنها از نیروی کار و یا به مشاغل پاره وقت در حالی که افزایش مسئولیت های خود را در خانه."

در همان مقاله Betsey استیونسون, یک استاد اقتصاد و سیاست عمومی است و نقل است گفت: "ما می توانست کل یک نسل از زنانی که صدمه دیده است...ممکن است آنها صرف مقدار قابل توجهی از زمان را از نیروی کار و یا حرفه خود فقط می تواند پیتر از نظر تبلیغات." این یک معامله بزرگ مانند به رسمیت شناخته شده توسط سازمان ملل متحد اظهار داشت که "حتی محدود سود ساخته شده در دهه های گذشته را در معرض خطر از نورد."

جنبش آزادی زن از 1960s و 1970s است که تا حد زیادی به خاطر بودن در مورد حقوق باروری. در حالی که بخشی از آن نیز در مورد گسترش دسترسی به مهد کودک تا زنان را آزادی بیشتری به کار و کمک در خارج از خانه اگر آنها می خواستند به انجام این کار.

در آنچه به من گفت: دختر من: درسهایی از رهبران در بالا بردن نسل بعدی از قدرت زناننانسی پلوسی می نویسد: در مقاله "امروز زنان باید از فرصت های بی پایان, اما هنوز هم وجود دارد یک حلقه مفقوده در تکامل ما در جامعه و در اقتصاد است." که از دست رفته? مراقبت از کودکان. او در ادامه: "تغییر در راه است. آن را اجتناب ناپذیر است که زنان را به جایگاه بر حق خود را, چرا این حق برای ما این حق را برای خانواده ما است و این حق را برای کشور است. ما موفق نمی به عنوان یک کشور مگر اینکه ما این تشخیص و مطمئن شوید که هر خانواده دارای دسترسی به کیفیت و مقرون به صرفه مراقبت از کودکان."

مهد کودک بود یک مسئله مشکل ساز قبل از همه گیر که در ایالات متحده ارائه نمی دهد آن را به عنوان یک جهانی بهره مند شوند (بر خلاف بسیاری دیگر از پیشرفته کشورهای صنعتی). به عنوان اعلام شده توسط جنسیتی, سیاست, گزارش, "با توجه به این که زنان هنوز هم اغلب در درجه اول مسئول خانه و مراقبت از کودکان تعهدات مشارکت کامل در حوزه های عمومی کار آموزش و پرورش و سیاست های بلند دور در جامد اجتماعی کمک و حمایت نسبتا 'خصوصی' عوالم از خانواده ها و خانواده ها است."

مهد کودک در میان این همه گیر تبدیل شده است نمایی پیچیده تر است. در حال حاضر خانواده ها (مثل من) ممکن است دسترسی به مهد کودک اما نگرانی های معتبر در مورد استفاده از آن. در ضمن شرکت در حال ادامه به انتظار کارکنان خود را به کار به عنوان اگر آنها لازم نیست که کودکان در حال بازی در پاهای خود را (و یا نشستن بر دور خود و یا فریاد در چهره خود را).

چه کار قرار است انجام دهید ؟

من پاسخ به این سوال اما من و همسرم هم تصمیم گیری برای خانواده ما است. دختر من رفت و برگشت به مهد کودک دیروز. او خیلی هیجان زده می شود وجود دارد که من در واقع تا به حال به مهار او برای دما را بررسی کنید. من برای اولین بار من آرام کار بعد از سه ماه و یک روز که من در آن نه تنها در زمان حال به to-do list اما زمان برای بررسی همه چیز از آن بیش از حد. من هم در زمان دوش و اصلاح پاهای من.

من نمی دانم اگر ما تصمیم درست. شوهرم فکر می کند ما می شود بیمار در کمتر از یک ماه. من امیدوارم که این مورد نیست اما اگر از آن است که حداقل ما بیمه بهداشت و درمان—از کار من است.