'به Willoughbys' جدید Netflix کودکان و نوجوانان فیلم که خواهید بود بازی بدون توقف در خانه خود

Netflix وجود دارد مقدار زیادی از راه هایی برای جشن والاتر از "Willoughbys' با بچه های خود را بالا بردن دست

توسط ETELARESANKHABAR در 3 اردیبهشت 1399
The-Willoughbys
Netflix

وجود دارد مقدار زیادی از راه هایی برای جشن والاتر از "Willoughbys' با بچه های خود را

بالا بردن دست خود را اگر شما احساس می کنید مانند شما در جریان هر چیزی که ممکن است شما می توانید جریان برای بچه های خود را در این نقطه در دوره ما از خود انزوا (من می بینم کسانی که دست!). Welp Netflix بکشد فقط درمان ما راکد جریان موضوع توسط رها شایان ستایش, خانوادگی, دانلود فیلم The Willoughbys امروز. شما حتی نمی باید صبر کنید تا آخر هفته به یک فیلم بعد — چه در حال حاضر ،

این فیلم بر اساس Lois Lowry رمان به همین نام است. آن را در مورد (تعجب) این Willoughbys که یک بار افتخار خود را در مورد عجیب و غریب, غریب, طبیعت, اما خوشحال نیست با خود ندارد. پدر و مادر وحشتناک پدر و مادر و بچه ها خوب کودکان و نوجوانان که نیاز به عشق.

متقاعد شده آنها بهتر است بالا بردن خود Willoughby کودکان تخم اب زیر کاه برای ارسال طرح خود را خودخواه پدر و مادر در تعطیلات. خواهر و برادر, سپس سوار خود به خود بالا پرواز ماجراجویی برای پیدا کردن معنای واقعی خانواده است.

مشهور صدا شامل جین Krawkowski, Martin Short, Will Forte, Alessia کارا مایا Rudloph, Ricky Gervais و شان کالن.

به منظور نو را جشن می گیرند یقین آمار فیلم Netflix بکشد ساخت انواع فعالیت های موجود برای کودکان و نوجوانان و خانواده ها به انجام با هم. وجود دارد در حال رنگ آمیزی صفحات بازی ها, فعالیت, ورق, how-tos برای طراحی تصاویر از فیلم, و بیشتر.

Netflix
Netflix

و بسیار شبیه با عضو شورای نظارت مدت تور جهانیوجود دارد willl یک #TheWilloughbys سازمان دیده بان حزب در توییتر امشب در 7 p. m. EST. اگر شما در حال برنامه ریزی در پیوستن به حزب (و واقعا چه چیز دیگری هستند و همه ما انجام می دهند؟), سعی کنید این مقام Willoughbys شرلی تمپل دستور به sip و لذت بردن از خود را با پاپ کورن امشب!

Netflix

شما می توانید پیدا کردن مقدار زیادی از موضوع دستور العمل های خود را برای شب فیلم در اینجا.

در حال حاضر ما برنامه ای برای امشب (و اگر بچه ها عاشق این فیلم به همان اندازه به عنوان آنها باید, بعدی, شب, شب بعد و شب بعد از آن). اجازه دهید آنها را رنگ رسم نوشیدن فانتزی خود را می نوشند و شاید پدر و مادر می توانید چند لحظه آرامش به این فیلم لذت ببرید بیش از حد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن