آمریکا در پاسخ به فرانسه و تکنولوژی های جدید مالیاتی با 25% تعرفه بر کالاهای لوکس

به نظر می رسد که ایالات متحده ممکن است ورود به یک تعرفه جدید جنگ با فرانسه است. و نتایج می تواند آمار زمین خوب شکلات و Haute couture که در آن لطمه می زند بیشتر از: بخش لوکس.

با توجه به دفتر نماینده تجاری ایالات متحده (USTR) یک لیست از واردات از فرانسه به ارزش 1.3 میلیارد دلار می تواند با وضع اضافی 25 درصد تعرفه اگر این دو کشور نمی رسیدن به یک توافقنامه تجارت. این لیست وارد شده شامل همه چیز از نظافت و زیبایی محصولات به کیف های دستی با یک “سطح بیرونی از خزندگان چرم.”

مالی تقلا می آید, پس از فرانسه, دولت, رهبری, رئیس جمهور امانوئل پاکسازی اعلام کرد قصد خود را برای شروع مالیات دره سیلیکون بزرگترین غول تکنولوژی. این حرکت یکی از مهم اهمیت به زرد جلیقه معترضان بر این باورند که امثال گوگل و آمازون در حال کشتن کسب و کارهای کوچک و نشان دادن قبر نگرانی های حریم خصوصی. این GAFA مالیاتی (نام برای گوگل, Apple, Facebook و آمازون) را سه درصد کاهش و از هر گونه درآمد به دست آورده در فرانسه برای شرکت های فن آوری مستقر در خارج از کشور.

اضافی 25 درصد تعرفه بر واردات است که به طور موقت در خود نگه دارد و باقی خواهد ماند بنابراین برای 180 روز اما به اثر در ژانویه اگر یک قطعنامه نیست تاسیس شده توسط آن است. با تهدید به افزایش در ایالات متحده می تواند صدمه دیده است برخی از فرانسه بزرگترین شرکت از جمله LVMH, Loreal, Kering و هرمس. دولت ایالات متحده در نظر هر گونه مالیات بر شرکت های فن آوری به عنوان غیر منطقی اما “فرانسه را پاسخ خواهد بود بدون تغییر” در این کشور وزیر امور مالی Bruno Le Maire گفت: در بروکسل این هفته است. “اگر وجود دارد هیچ راه حل بین المللی تا پایان سال 2020 ما را به عنوان ما همیشه می گفت, درخواست ملی ما مالیات است.”

اما آیا این تنها نمونه در تاریخ اخیر که در ایالات متحده نشان داد که استفاده از تعرفه های سنگین بر واردات است. در ماه اکتبر سال گذشته تنها چند ماه قبل از coronavirus را تبدیل به یک بیماری همه گیر 25 درصد تعرفه اعمال شده در شراب فرانسوی اضافی با تعرفه های فرانسوی درخشان برنامه ریزی برای پیاده سازی در 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>