نوجوانی فعالان در حال آمدن است و آنها در حال انجام کارهای شگفت انگیز


Teen-Activists-Are-Coming
استفانی کیت/گتی

گوش کردن, افراد, بیشتر, پیر, سفید, مردم, بیشتر, پیر سفید مردم سرمایه گذاری در یک سیستم است که باعث تبعیض بر اساس رنگ پوست و جنسیت فرد شما سقوط در عشق با جنس شما قرار گرفتند در هنگام تولد و مهمتر از همه ترویج نگه داشتن پول شما ذخیره کردن در حالی که مشکلات بزرگ اتفاق می افتد در اطراف شما: نوجوان فعالان می آیند. شما را در فهرست خود را. و نمی توان آن را زیبا.

Zoomers (افراد متولد شده در اواخر دهه 90 و اوایل 2000s) دیگر خود را گه. آنها در حال آمدن به خود را دارند. آنها ممکن است به اندازه کافی برای رای دادن, اما آنها به اندازه کافی قدیمی به شورشی. و این شورش به این معنا نیست که stomping از پله ها بالا و گفتن پدر و مادر خود آنها چیست. این بدان معنی است که به گفته نیویورک تایمز, K-Pop ستان (superfans) و TikTokers استفاده از رسانه های اجتماعی برای گسترش اخبار: رزرو بلیط به ژوئن 20 مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در تولسا پس از آن نشان نمی دهد. مغلوب ساختن پیشی جستن bragged یک میلیون نفر در حال تلاش برای گرفتن بلیط. آنها در حال برنامه ریزی برای یک سرریز رالی.

آتش مارشال می گوید در مورد 6,200 مردم نشان داد.

من شخصا می دانم چند ساله که کشیده شوخی. یکی از سه بلیط به تنهایی. او به اندازه کافی برای رای دادن. اما او به اندازه کافی به احساسات خود را در مورد تهمت شناخته شده است. و مانند دیگر نوجوانان, فعالان, او باندهای همراه با دیگران برای تغییر.

که نبود همه K-Pop ستان کشیده…

آره همه ما می دانیم که نوجوانان فعالان کسانی که زیرک K-Pop ستان کمک خراب تولسا رالی. چه شما ممکن است بدانید با توجه به آستانه است که آنها نیز در مجموع آب گرفتگی جناح راست هشتگهای در اوایل روز از زندگی ماده تظاهرات. اگر شما می خواستم به یک نژادپرست ol’ زمان خود را با نژادپرستانه ol’ رفقا رفت و در توییتر و تایپ در #WhiteLivesMatter شما رو… K-Pop. اگر شما می خواستم برای رفتن به مهمانی با دیگر طرفداران تهمت و تایپ در #MAGA شما سرازیر شدند با… K-Pop. آنها همان به #BlueLivesMatter.

آنها سقوط کرد پلیس نکته خطوط در چندین شهر از جمله دالاس که باز یا هشتگهای توییتر و یا متن خطوط تماس ویژه.

بچه فعالان ایستادن برای فراجنسیتی حقوق

لیندسی Hecox یک دختر 19 ساله تغییر جنسیت زن است. با توجه به Sports Illustrated او می ایستد در مرکز مبارزه برای تغییر جنسیت به رقابت در ورزش از جنسیت خود را نه جنس خود اختصاص داده در هنگام تولد. آیداهو را منع آن: دختران و زنانی که رقابت در جوانی دبیرستان یا کالج ورزشی مجبور خواهد شد برای اثبات آنها بیولوژیک زن و یا به چالش با رقبای خود و “اگر یافت نمی شود ‘زن’ آنها نمی خواهد بود قادر به رقابت با دختران و زنان است.”

اما لیندسی یکی از فعالان در تلاش برای تغییر آن. صورتحساب شبیه به این به ظاهر در سراسر کشور در 16 متحده— آنها جدید “حمام لایحه”— صورتحساب خودداری کرد که به اجازه می دهد نما مردم به استفاده از حمام از جنس خود. لیندسی است تحت پیگرد همراه با یک جین سازمان حفاظت محیط زیست ACLU و شمال غربی فمینیستی حقوقی سازمان صدا برای به چالش کشیدن قانون است.

او می داند که افکار عمومی در برابر او (تنها 35.6 درصد از زنان و 23.2 درصد از مردان فکر می کنم ترانس ورزشکاران باید در رقابت با تیم های تراز وسط قرار دارد با جنسيت). اما او می گوید که او می خواهد “برای قرار دادن یک چهره انسانی در این مسئله است.” “من نمی خواهم می شود که فقط یک ترانس دختر. من می خواهم به این دونده که واقعا اختصاص داده شده به ورزش و تلاش می کند بهترین خود را هر روز.”

اجازه دهید بحث تغییر آب و هوا

شما افراد پیچ جهان ما را با کربن تولید گازهای گلخانه ای. تغییر آب و هوا Zoomers استدلال روشن است و در حال حاضر بحران و هیچ کس استدلال می کند این مطلب را با صدای بلند و articulately از مجله 2019 فرد از سال 17 ساله گرتا Thunberg. او شروع مدرسه او حملات در ماه آگوست 2018, معترضان در مقابل پارلمان سوئد با یک علامت است که خواندن ترجمه به زبان انگلیسی “مدرسه اعتصاب برای آب و هوا.” از آن پس او را سازماندهی اعتصاب, پس از اعتصاب از طریق او روزهای جمعه برای آینده سازمان است که اطمینان هر کس که “هیچ کس بیش از حد کوچک است.”

در سپتامبر 20, 2019 او و سازمان او به رهبری یک میلیون-قوی اعتصاب در سراسر جهان “از سیدنی به ورشو به لندن می گوید:” National Geographic. نگهبان نشان می دهد راه رفتن مردم در خارج از مایکروسافت, گوگل, آمازون, Facebook و توییتر در آنچه آنها می گویند ممکن است بزرگترین هماهنگ اعتصاب کارگران در تاریخ جهان است.

روزهای جمعه برای آینده شامل دستورالعمل ها برای کودکان در مورد نحوه برگزاری اعتصاب. تحت عنوان “درخواست اجازه؟,” آن را فراهم می کند راهنمایی در مورد چگونه به مقابله با پلیس و مقامات شهری— نه با سیستم مدرسه. آنها در توضیح سیاست خود را از سخت مقاومت بدون خشونت در گفتار کودکان و نوجوانان می تواند درک. این نه تنها نوجوانان و فعالان است. این preteens و بچه های کوچک است.

نوجوانان فعالان مبارزه برای ادغام در شهر نیویورک

نوجوانان و فعالان در شهر نیویورک استدلال می کنند که آنها وعده داده شده مدرسه ادغام— حذف برنامه های غربالگری برای برخی مدارس که منجر به توزیع نابرابر از دانش آموزان از رنگ همراه با تخصیص منابع. به طوری که آنها در حال گرفتن امور به دست خود با برگزاری اعتصاب تا Covid-19 رسید. همه در همه, نوجوانان فعالان در این برنامه را شارژ برگزار شد چندین اعتصاب بدست گسترده پوشش خبری صحبت به چهره های سیاسی ،

مثل این که گفت: “بچه ها اشکالی ندارد.”

اما شما نمی ممکن است. لذت بردن از حمام خود را و لوایح خود را MAGA کلاه در حالی که شما می توانید. نوجوانی فعالان می آیند. و آنها عصبانی.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>