سکوت رنج می برند از طلاق مادر با سمی سابق

مامان ترسناک و Witthaya Prasongsin/گتی هر روز من دروغ است. من دروغ به دوستان من به فرزندان من به خیلی از خا

توسط ETELARESANKHABAR در 8 تیر 1399
Silent-Suffering-divorced-mom
مامان ترسناک و Witthaya Prasongsin/گتی

هر روز من دروغ است. من دروغ به دوستان من به فرزندان من به خیلی از خانواده من به پسران من', معلمان, به, لیگ, مربیان, به غریبه ها در اینترنت است.

این همان دروغ روز پس از روز است که طلاق من دوستانه بود و که من سابق و من هنوز هم عشق و احترام به یکدیگر است. ما قرار داده و ما تفاوت را کنار گذاشته به طوری که ما می تواند واقعا قرار دادن فرزندان ما و اگر همه چیز کامل نیست بین من و سابق من آنها را به عنوان خوب به عنوان احتمالا می تواند با توجه به شرایط. سابق من است و من هنوز هم دوستان ما در کنار ما خوب به هر یک از دیگر.

نهفته است.

من به سختی می تواند تحمل شوهر سابق من. ما طلاق بود نه لذت بخش. نبود دلپذیر سه سال پیش و آن را امروز. سابق من یک مثال کلاسیک از نهفته سمی مردانگی — مرد است که کاملا خوب تا قدرت خود را و یا نفس تهدید است و پس از آن او می شود کسی که فکر می کند اقامت در خانه مادران تنها با استفاده از سخت کوش شوهران.

در طول طلاق او بی رحمانه نفرت و عشق من برای کودکان در مقابل من در هر فرصتی به او کردم. که منظور من او را تهدید به طور مداوم به روند سخت تر است — به کشیدن طلاق به تقاضای حضانت از بچه ها به صورت هدفمند غیر منطقی در هر راه ممکن در جهت حفظ عنوان پول زیادی که ممکن است. او می دانست که من می خواهم انجام هر کاری برای جلوگیری از قرار دادن کودکان و نوجوانان ما از طریق یک دادگاه طولانی نبرد و او در زمان بهره برداری کامل از آن است. او به من گفت که من هرگز آن را بدون او که من می خواهم بهتر یاد بگیرند و به زندگی می کنند زندگی یک گدا. شما نمی توانید یک پنی. من خود همه چیز را در این خانه است. رایگان خود را سوار شده است.

و حالا سه سال پس از طلاق نهایی شده است او در ادامه به ایجاد برش انفعالی تهاجمی نظرات هنگامی که او را مطمئن شوید که هیچ کس گوش دادن است. او مانع از پول در هر فرصت ممکن است. در طلاق توافق ما قرار است برای به اشتراک گذاشتن هزینه برای فعالیت های فوق برنامه برای کودکان و نوجوانان اما در ابتدا ما باید به توافق در مورد چه کسانی فعالیت هستند. بدون توجه به فعالیت های او می گوید: او موافق نیست پسران باید آن را انجام دهد. معمولا در هنگام مواجهه با فرزندان ما' ناامیدی در مورد قادر بودن به انجام یک فعالیت آنها هیجان زده برای ثبت نام او در نهایت می شود در هیئت مدیره. اما به نظر من در ابتدا پاسخ این است که همیشه همان: من اصلا موافق این پس با توجه به موافقت من لازم نیست که به پرداخت هزینه برای آن. هر زمان بدون شکست بدون توجه به آنچه در آن است که اولین پاسخ این است که هیچ. هر زمان وجود دارد باید یک آرگومان اول است. من باید خواهش و تمنا میکنم.

آیا من ذکر او با این نسخهها کار در یک حرفه ای است که مکان او را در بالا 10 درصد از حقوق بگیران? یا که من هنوز هم پدر و مادر کسی که تمام سازماندهی و مدیریت و رانندگی در اطراف برای بچه ها ؟

سوخت خشم که من جرات قسمت راه با گرفتن مانند او (من آغازگر طلاق) او هدف برای تنبیه من بود و به من ترک بی بضاعت به عنوان به عنوان امکان پذیر است. مطمئن شوید که من می توانم انجام کارهای سرگرم کننده است که هزینه پول است. من داد تا بسیاری از نظر مالی در طلاق چون من به شدت می خواستم برای جلوگیری از جنگ در دادگاه. من می توانم قرار دادن بچه ها من از طریق آن و سابق من می دانستم که و قوی تر آن را در هر مرحله از راه. خوب, من حدس می زنم ما باید برای رفتن به دادگاه بهاو می گویند اگر او نبود گرفتن راه خود را. و او را. من اقدام به تماس خود را بلوف در راه های کوچک و در هر زمان او ثابت کرد او را دنبال کنید از طریق.

من می توانم قرار دادن کودکان از طریق آن. من قضاوت نکن هر کسی که احساس می کند آنها باید به دادگاه بروید اما من فقط می توانم خودم را به آن وجود دارد. و بله من وکیل آیا فکر می کنید من دیوانه ای. من در زمان به مراتب کمتر از آنچه که من از نظر قانونی مجاز به, و من ثروتمند سابق راه دور با بخش عمده ای از پول و اموال ما انباشته شده بود در طول سال.

و من تمدید خانواده ما به اشتراک گذاشته شده دوستان هیچ نظری ندارم.

من هرگز در زمان طعمه زمانی که من ex پرتاب از نفرت کلمات و تهدید. من هرگز مطرح شده صدای من هرگز ، gossiped در مورد او گفت: هرگز یک چیز منفی در مورد او به هر کسی که می داند که فرزندان ما از آنجا که من نمی خواهم آن را به عقب بر گردیم به بچه ها. فکر آنها نیاز به صرف تقریبا نیمی از وقت خود را در خانه با پدر و مادر است که آنها می دانند که سعی کردم به لحاظ مالی خود را از بین ببرد دیگر پدر و مادر ... من فقط نمی تواند آن را انجام دهد.

بنابراین من نگه داشته در دهان من بسته و من آن را نگه دارید در حال حاضر بسته. پسران من, عشق ورزیدن پدر خود خواهد بود و گیج و دل شکسته اگر چشم انداز خود را از پدر خود خرد شده بود. آنها هیچ ایده او رفتار می کند به این ترتیب زمانی که آنها در حال تماشای نیست. چیزی که وحشی است که با وجود دشمنی نسبت به من و سابق من واقعا دوست دارد فرزندان خود را و اگر او نمی کند و همه چیز را در راه من خواهد او به طور کلی خوب و توجه پدر و مادر است. پسران پرستش زمین او راه می رود. خشم خود را کارگردانی شده است تنها در من.

اما من اعتراف می کنم این باعث می شود من بیمار برای تماشای شوهر سابق من به نوبه خود جذابیت و عمل مانند یک پسر خوب برای دیگران. او را نگه می دارد در تماس با خانواده گسترده می خندد و می خندد و می گوید همه چیز درست برای حفظ این تصویر از پسر خوب. همین کار را با دوستان متقابل است. آنها به ما و تعجب می کنم که گاهی اوقات حتی با صدای بلند چگونه در جهان ما موفق به باقی می ماند به طوری مدنی از طریق ما طلاق است. ما یک مدل زن و شوهر طلاق. بیشتر مردم باید با قرار دادن کودکان در اول راه شما را بهآنها بگویید و من می خواهم به استفراغ.

من نمی تواند تنها مادر مصرف جاده بالا و تماشای سابق من جلب همدردی و حسن نیت از افرادی که هیچ ایده چه شکننده-egoed shithead او تمام است چون من به معنای واقعی کلمه انجام هر کاری برای محافظت از بچه ها از درد نکنه از کشف پدر و مادر آنها فکر خوب و مهربان بود که هیچ یک از کسانی که همه چیز حداقل نه به مادر خود. من نمی تواند تنها مادری است که ارزش چند نفر با آنها من می تواند صادق باشد. من نمی تواند تنها مادر بیمار در داخل از مردم شنیدن تعریف من "دوستانه," "مادر" طلاق است.

بنابراین به مادران دیگر وجود دارد خارج وجود دارد با قرار دادن در صورت شجاع و دروغ هر روز برای محافظت از کودکان خود را, من می خواهم به می گویند: من نمی توانم از شما اما من می دانم که شما وجود دارد. من می دانم که طول می رفته برای محافظت از تصویر از کسی که سزاوار نیست آن است که گاهی اوقات آن را می سازد شما احساس می کنید مانند شما رفته ام مجنون و مانند شما طوری به تنهایی. اما شما به تنهایی نیست. من اینجا هستم اگر فقط به صورت ناشناس و من می دانم آنچه شما در حال رفتن را از طریق. من می دانم که شما انجام آنچه شما احساس شما تا به حال به منظور محافظت از کودکان خود را, و من از شما حمایت, حتی اگر من — ما — را مجبور به رفتن را از طریق این ها با هم راز است.

آخرین مطالب