این اسباب بازی صنعت پررونق است COVID-19

مامان ترسناک و CSA-Printstock/گتی راحتی در طول همه گیر آمده است در بسیاری از اشکال. برخی از مردمی پخت دیگرا

توسط ETELARESANKHABAR در 4 خرداد 1399
sex-toy-industry-boom
مامان ترسناک و CSA-Printstock/گتی

راحتی در طول همه گیر آمده است در بسیاری از اشکال. برخی از مردمی پخت دیگران binge-تماشای Netflix و برخی از ما ورزش است. راحتی نیز می توان در ارگاسم و بر اساس 30 درصد به 100 درصد افزایش در فروش اسباب بازی به نظر می رسد مانند بسیاری از مردمی در حال به دست آوردن وجود دارد. اجتماعی فاصله ممکن است اجازه می دهد تا ما را به رسیدن و لمس کسی, اما آن را نمی کند ما جلوگیری از رسیدن به پایین و دست زدن به خودمان است. خود ارضایی, سرگرم کننده است منتشر استرس و اجازه می دهد تا ما را به ما امن ترین شریک جنسی با توجه به, نیویورک, وزارت بهداشت و درمان. و برای برخی از ما این است که ما تنها گزینه است. مردمی و ناراحت کننده و اسباب بازی صنعت و teledildonics بازار میگردند.

روانشناس لوری مینتز یک استاد در دانشگاه فلوریدا و نویسنده شدن Cliterate: چرا, ارگاسم, برابری مسائل — و چگونه آن را دریافت کنیدکه متعجب نمی کند. در لس آنجلس تایمز او می گوید: "Orgasms مدت طولانی است که شناخته شده به سیل بدن خود را با مواد شیمیایی است که کمک به شما خواب و کاهش اضطراب است. وجود دارد بسیاری از افرادی که با استفاده از اسباب بازی های جنسی, برای مدت طولانی, اما من فکر می کنم قرنطینه در خانه واقعا مجاز [اسباب] برای تبدیل شدن به جریان اصلی بیشتر."

اسباب بازی های جنسی سایت آدم و حوا می گوید خرید و فروش شد و تا 30% در هر روز برای هفته اول اجتماعی فاصله شروع در مقایسه با سال 2019 شماره. کدبانو محصولات نیز گزارش داد 30 درصد افزایش فروش از فوریه. کدبانو نیست فقط کمک مردمی در خانه پیدا جنسی, راحتی, اما آنها همچنین اهدای 1% از فروش آن به بانک مرکزی نیویورک. در اوایل ماه مارس Emojibator به فروش می رسد خارج از اصلی بادمجان Emojibator و دوگانه خود وابسته به چوچوله-مکش ویبراتور Chickie در حالی که به طور کلی خود را آنلاین فروش های افزایش فروش 345%.

کوچکتر مغازه ها جنس نیز شاهد افزایش در فروش و درخواست برای اطلاعات در مورد اسباب بازی. Searah Deysach صاحب یک فمینیستی جنسیت فروشگاه به نام زود به رختخواب است و بهره مند از اقامت در خانه سفارشات. او می گوید: "بنابراین بسیاری از مردم برای رهایی از استرس و لذت جنسی و دیگر دلایل که چرا کسی خواهد افتاد — در حال پیدا کردن خود انجام آن را بیشتر در خود و به دنبال راه های خلاق به آن را کمی بیشتر سرگرم کننده و جالب تر و یک فشار کوچک کردن ما دست و مچ دست نیز هست."

مبادا شما فکر می کنم این فقط یک آمریکا روند, اسباب بازی های جنسی, درآمد, در, ایتالیا, اسپانیا, فرانسه و ضرب و شتم اهداف 124% و 300% و 94% بود با توجه به سنگ نورد.

انسان ها نیاز به احساس متصل می شود و برای بسیاری از ما تمایلات جنسی ما نیز شامل تمایل برای لمس و لمس توسط شخص دیگری. لمس یکی از ابتدایی ترین حواس. آن را کاهش سطوح کورتیزول باعث بهبود عملکرد شناختی آسانسور خلق و خوی ما و انتشار اکسی توسین—همچنین شناخته شده به عنوان هورمون نوازش. ما دریافت بسیاری از این مزایا در طول رضایت طرفین رابطه جنسی با یک شریک و یا به تنهایی. برای کسانی از ما در روابط از راه دور و یا کسانی که مجبور شده اند برای تبدیل شدن به از راه دور به دلیل COVID-19 یا مجبور به توقف تعامل با معمول دوستیابی/hook-up apps, خود ارضایی, لازم است برای پیدا کردن صمیمیت جنسی با شرکای ما. این teledildonic زمینه تبدیل شده است بسیار جذاب برای بسیاری از زوج ها در طول همه گیر به این دلیل است.

Teledildonics یک کلمه فانتزی برای توصیف متصل به اینترنت و سلامت جنسی. این محصولات اجازه می دهد تا شما را به شبیه سازی شریک زندگی خود را حتی زمانی که مایل از هم جدا. WeVibe یکی از محبوب تر اسباب بازی های جنسی شرکت که مبادرت به فروش نرم افزار-محصولات آماده. آنال, شاخه, الت مرد حلقه با کف لگن تحریک وابسته به چوچوله محرک و G-نقطه روان شناسی اجازه می دهد زوج به نوبه خود حرارت و ارتعاشات در حالی که از هم جدا. برخی از محصولات پوشیدنی بنابراین شما و شریک زندگی خود را می تواند در تمام طول روز اگر شما می خواهید -- و یا تا زمانی که باتری می میرند. فاصله باعث می شود قلب رشد fonder و محل انشعاب بدن انسان به معنای واقعی کلمه بیداد با برنامه فعال, اسباب بازی های جنسی.

KIIROO در یک هلندی, اسباب بازی های جنسی, شرکت, است که شناخته شده برای آن interactive, اسباب بازی, فروش عقیق+ است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد با مروارید 2 به ایجاد دو طرفه و تعاملی ، عقیق+ یک "نر" masturbator, و مروارید 2 یک ویبره کیر مصنوعی. آنها را در همان حالت و آماده-تنظیم-go! این شرکت را تضمین نمی کند, ارتباط جنسی, را به پایان برساند در همان زمان, اما فروش آنها دیده می شود یک "چشم انداز مثبت قابل توجهی در فروش بیش از دو ماه گذشته." آنها همچنین فروش Fleshlight راه اندازی تعاملی Stroker یک faux مهبل (واژن) برای یک فرد برای قرار دادن آلت تناسلی خود را برای, خود ارضایی; می توان آن را همگام سازی به واقعیت مجازی و در حال حاضر به فروش می رسد.

این تعاملی محصولات ارزان نیست اما برای برخی از مردمی است که سفر برای دیدن همکاران و یا بیرون رفتن در تاریخ, هزینه, اسباب بازی به نظر می رسد به توان توجیه کرد. من نمی گویم پیامک جنسی یا خوب قدیمی از مد افتاده, فیلم سکس برای chumps اما teledildonics طول می کشد مجازی به یک سطح کاملا جدید.

در دیگر نه خبر تعجب آور به عنوان اسباب بازی صنعت در حال حاضر در حال ساخت پول دست مشت, پورنو مصرف بیش از حد افزایش یافته. به عنوان از آوریل 28thPornhub گزارش آن در سراسر جهان بینندگان شد تا 15.4% و ترافیک بود تا 12.8 درصد نسبت به روز به طور متوسط. میلیون ها نفر از مردم برای جستجو coronavirus-, Covid-و قرنطینه با مضمون انجمن; به دنبال و شما باید پیدا کنید که هزاران بیماری همه گیر مضمون ویدئوها در دسترس هستند. Hazmat مناسب باید مورد نیاز در برخی از رابطه جنسی, به هر حال.

من درک می کنم بیشتر زمان خود را در دست و میل به سکس, اما چگونه coronavirus انجمن کمک به مردم فرار و یا احساس می کنید بهتر است از استرس coronavirus? Justin J. Lehmiller دکتری برای روانشناسی می گوید: این به خاطر آن "ما نشان دهنده نیاز مداوم برای تازگی و انسان توانایی fetishize تقریبا همه چیز است." دکتر Lehmiller همچنین نشان می دهد که این می تواند مردم eroticizing ترس است. ما همه در حال حاضر در بالا انگیختگی مبارزه یا پرواز و دولت است که می تواند افزایش انگیختگی جنسی و جاذبه است. برخی از افراد بیش از حد مضطرب برای رابطه جنسی اما برخی دیگر در حال مصرف است که لبه و تبدیل گزارش های خبری به جنسی coronavirus تصاویر.

شخصا, من چسبیده با معمول من سوالات و فایل های پیوست من متولد شد و با به کار انجام می شود. اما به نظر می رسد که ما می توانیم همه توافق دارند که پیدا کردن لذت در عشق به پزشکی خوب است و خوب برای کسب و کار.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب