جدید 2021 Ford Bronco است در اینجا در نهایت—و آن را به ارزش صبر کنید

"ما به صورت دیجیتالی اسکن نسل اول توسن از فورد معاون رئیس جمهور از طراحی مارماهی Callum. ما نقل مکان کرد که دا

توسط ETELARESANKHABAR در 24 تیر 1399

"ما به صورت دیجیتالی اسکن نسل اول توسن از فورد معاون رئیس جمهور از طراحی مارماهی Callum. ما نقل مکان کرد که داده ها را به نرم افزار طراحی برای سنگ تیز کردن اولیه بسته بندی برای ما توسن می گوید:" پل Wraith مرد سفارش منجر به طراحی جدید 2021 Ford Bronco دو و چهار درب off-roaders.

حتی با قرن 21 ضربه گیر مناطق—تمام وسایل نقلیه جدید به مدت طولانی snouts به ملاقات فدرال سقوط مقررات—جدید توسن است به طور قابل توجهی بزرگتر از اصلی 1960 Velveeta پنیر جعبه بر روی چهار چرخ. این 20 اینچ طولانی تر از, اصلی, اگر هشت نفر از کسانی اینچ در دو محور یک مزیت است که ارائه خواهد شد به مراتب بیشتر ثبات از اصل تا به حال. آخرین توسن باریک است مانند اصلی است. بعد از همه شدید تر آفرود آن را خوب به باریک باسن.

The 2021 Ford Bronco lineup.

این 2021 Ford Bronco صف. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از شرکت فورد موتور.

"ما هیچ مقیاس مدل می گوید:" Wraith. "ما به جای بازی با مقیاس کامل کم وفاداری مدل های ساخته شده از مواد بسته بندی." توسن طراح ارشد به تصویب رسید دیجیتالی رانده آمریکا تفسیر مجدد کلاسیک, آلمانی, باوهاوس موضوع شکل زیر تابع برای این خودرو مشروع طراحی صنعتی. Wraith تیم هدف به صورت نمادین حضور امریکایی, گرفتن دال طرفه و کم دقیق در فرم اصلی توسن بلکه رفت و دورتر برای رسیدن به درجه نظامی, قابلیت, برای ترویج و شمالی قابلیت اطمینان و بهره وری در بیابان. توسن است که هیچ یک ظاهر طراحی شده تظاهر. این یک کارابین.

The 2021 Ford Bronco next to the original model.

این 2021 Ford Bronco پیشرفت نسل اول تاکید بر فرم زیر تابع. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از شرکت فورد موتور.

Wraith تولید بی شماری کم هزینه اره منبت کاری اره مویی پازل است که قطعه با هم و به اندازه نورد, ابزار جنسی, کمک به تیم خود را درک در انسان مقیاس معماری و عملکرد خاموش roader—از جدا شدن درب و sightlines و کنترل قرار دادن و شکستن زاویه برای حمله به دامنه های شیب دار.

"ما doodled مانند تولید کنندگان فیلم ما storyboarded می گوید:" Wraith. "و آن را در اینجا ما توسعه راه حل برای کارهایی مانند بستن یک قایق رانی بدون خاراندن هود و یا اتصال GoPros. این فعالیت doodles' رفت و مستقیما به CAD."

The two-door 2021 Ford Bronco.

مانند اصلی و دو درب 2021 Ford Bronco است باریک باسن بیشتر جاده چابکی. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از شرکت فورد موتور.

این تیم همچنین با اتکا بر واقعیت مجازی (VR). "ما نوشت جدید VR کد به جای توسن به طیف وسیعی از محیط های وحشی." به عبارت دیگر توسن Holodeck برای بالا بردن تخیلی فکر کردم در حالی که نشسته در خیس, پیر, Dearborn, Mich.

درب فریم لس می توان به راحتی جدا روکش در بوم کیسه و پرتاب شده به ایران—هوشمند نسخه قابل جدا شدن تارگا تاپ از 1960s, ماشین های اسپرت و پر کردن و رفتن وانت صندلی. این جایگزین نیاز به زنجیره ای درها را به روی یک تنه درخت و یا ترک آنها را در گاراژ به عنوان اتفاق می افتد با جیپ. و به یاد داشته باشید Creamsicle رنگ توسن در کلینت ایستوود در سال 1975 دانلود فیلم The Eiger تحریم? آن رفت بالا تنه و بنابراین می تواند به این یکی. سقف می آید در بخش.

The four-door 2021 Ford Bronco.

سقف و درب فریم لس از بدن جدا برای ارائه تقریبا آزادانه 360 درجه دید. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از شرکت فورد موتور.

توسن مهندس ارشد اریک Loeffler عاقلانه اتخاذ ثابت مکانیکی و سیستم های الکترونیکی از فورد وانت و SUV قطعات بن مخلوط کردن آنها را به یک تنومند جراحی معماری مربوط به Ranger. در واقع, آن را بی خطر به این برش پایین رنجر با یک دور بیشتر قادر به سیستم تعلیق و یک متفکر بدن طراحی شده است. استاندارد 2.3 لیتری توربوشارژ چهار سیلندر موتور است که همان موجود در رنجر و بسیار کم revs, قرقره تا 310 فوت پوند گشتاور. توسن جذاب ترین مهندسی از ویژگی های جدید است "6+1" دستی هفت سرعته Getrag-مهندسی گیربکس. اول فوق العاده کم "پیرزن دنده" خزنده. همراه با محیط کم در انتقال مورد توسن باید حرکت اینچ اینچ بیش از سنگ در موآب و یا بالا در سیرا.

The 2021 Ford Bronco Sport.

این 2021 Ford Bronco ورزش است. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از شرکت فورد موتور.

بالا-تنظیمات 2.7 لیتری twin-turbo V-6 تولید خامه 400 فوت پوند گشتاور تحویل از طریق 10-سرعت خودکار و الکترونیکی shift-on-the-fly انتقال مورد. تمام الکترونیک مانند سرعت پایین "کروز کنترل" برای حرکت در چند مایل در هر ساعت بر زمین سخت هستند سازگاری فعلی فورد تکنولوژی همه به خوبی اثبات شده در فورد Suv ها و F-series. تعلیق جلو آستین سفر مستقل با یک اسلحه و یک قوی دانا جامد محور عقب با قفل الکترونیکی دیفرانسیل.

The 2021 Ford Bronco shown without doors.

درب فریم لس می توان به راحتی جدا شده و ذخیره شده در محموله نگه دارید. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از شرکت فورد موتور.

توسن ندارد کایوتی V-8 در زیر آن تخت هود به عنوان یکی ممکن است باید امیدوار بود با توجه به اصلی به پایان رسید و تولید آن زندگی با یک 302 فورد کوچک بلوک V-8. مسئله اصلی ظاهرا سقوط ساختار با وزن V-8. اما بزرگتر و بسیار قوی تر twin-turbo 3.5 لیتری V-6 بسته خواهد شد و فقط ممکن است تکامل در چند سال. ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که فورد بینی و اجتناب ناپذیر برای تقاضای بازار است.

Inside the four-door 2021 Ford Bronco.

داخل 2021 Ford Bronco چهار درب نسخه. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از شرکت فورد موتور.

به ناچار توسن باید در مقایسه با دورویی جانباز است که به عنوان معیار و رقیب 55 سال پیش, جیپ مخاصم. توسن است در عرض چند اینچ از مخاصم در هر اندازه گیری به طور قابل توجهی بزرگتر است. خواهد توسن جایگزین مخاصم و Willys جیپ به عنوان پادشاه مرزی دنباله? اما باید آن را اثبات کند به مراتب متمدن تر و به همان اندازه قادر بر هر چیزی از "jeepers-خزندگان" ماجراهای. نگه داشتن در ذهن توسن دارای حداقل سه طبقه ساخته شده است, بنابراین آن را نمی خواهد خراش آن چانه و یا کشیدن آن hindquarters. توسن نیز بهترین در کلاس ترخیص زمین و توانایی فورد جریان است. یکی انتظار می رود این حلقه تابه برای محافظت از بحرانی قطعات.

The two-door 2021 Ford Bronco.

دو درب توسن در حال اجرا بدون سقف آن. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از شرکت فورد موتور.

توسن یک تو رفتگی در دیوار محصول طراحی شده را به تناسب نسبتا محدود نرم افزار هر چند قطعات آن-بن فورد پیشرانه و الکترونیک اطمینان حاصل شود آن را به عنوان یک راننده روزانه برای کسانی که تنها اردوگاه چند هفته در سال است. فورد می تواند بازار توسن در هر نقطه در جهان: مزارع قهوه در ارتفاعات هندوراس یا نیکاراگوئه جنگل های بارانی در اندونزی و یا دور افتاده استرالیا و آفریقای جنوبی علفزار.

Inside the 2021 Ford Bronco Sport.

بیشتر شهری توسن ورزش هنوز آماده لود شده با چرخ دنده. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از شرکت فورد موتور.

فورد در حال حاضر صاحب رادیکال خارج از جاده به بازار کامیون با رپتور. با reimagined توسن فورد می تواند چالش جیپ مخاصم و پهلوان از جان گذشته برای خاموش-شبکه کاوش. آن را سخت به تصور کنید که یک توسن وانت ورود در چند سال شاید زمانی که فورد ارائه می دهد که 3.5 لیتری twin-turbo V-6 به عنوان یک گزینه.

The new four-door 2021 Ford Bronco with a portion of its top detached.

جدید چهار درب توسن با بخشی از بالای آن جدا شده است. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از شرکت فورد موتور.

به عنوان فورد راه اندازی توسن این هفته ما ارائه شد اجتماعی فاصله گرفته مبتنی بر اینترنت توجیهی—ما دیده نمی توسن در گوشت است یا رانده شده از آن—اما ما قطعا می خواهید به. می رسد بهار آینده شروع در $30,000.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im