موزه هنر مدرن در نیویورک در حال حاضر ارائه رایگان آنلاین کلاس های هنر

موزه هنر مدرن (MoMA) نیست اجازه رفتن به جهانی همه گیر در راه آن غنی سازی زندگی از دوستداران هنر. در علاوه بر ا

توسط ETELARESANKHABAR در 26 فروردین 1399

موزه هنر مدرن (MoMA) نیست اجازه رفتن به جهانی همه گیر در راه آن غنی سازی زندگی از دوستداران هنر. در علاوه بر این به تورهای مجازی از آن vaunted مجموعه نیویورک موزه در حال حاضر ارائه رایگان دوره های آنلاین نیز هست.

تحقق است که مردم ممکن است بخواهید به انجام بیش از فقط نگاه art, MoMA راه اندازی کرده است یک سری از پنج کلاس های رایگان برای کسانی که علاقه مند به درک بهتر 91 سال مجموعه موزه با توجه به i-D. پوشش هنر معاصر, مد و عکاسی, دوره های آموزشی نیست فقط جلال و ویدئو کلیپ ها و یا. آنها جامع مبتدی دوره های مربوطه با خوانش و تمرینات آن را در هر نقطه از 12 تا 38 ساعت برای تکمیل.

دسته ای از کلاس ها شامل سه به طور خاص با تمرکز بر هنر معاصر جهان است. "چه معاصر هنر ؟" ارائه یک نمای کلی از کار ایجاد شده از سال 1980 با تاکید بر دهه گذشته. "هنر مدرن و ایده ها" است که بیشتر در رابطه با نظریه و خواهد شد از ویژگی های مصاحبه با هنرمندان معاصر در مورد کار خود را. در ضمن "در استودیو: پس از جنگ نقاشی انتزاعی" تمرکز بر زندگی و کار از هفت مدرسه نیویورک, هنرمندان, Willem de Kooning, Yayoi Kusama, اگنس مارتین بارنت نیومن, جکسون پولاک, آگهی راینهارت و Mark Rothko.

دیگر دوره ها عبارتند از "مد به طراحی" است که در آن طراحان مورخان تولید کنندگان و دیگر سبک کارشناسان مورد بحث 70 لباس های مختلف و لوازم جانبی. در نهایت "دیدن از طریق عکاسی" را با استفاده از عکس ها از گذشته 180 سال به کشف تفاوت بین دیدن و درک یک تصویر.

MoMA می گوید: دوره های اجازه خواهد داد که شرکت کنندگان به "شنیدن به طور مستقیم از هنرمندان و طراحان نگاه از نزدیک در آثار ما در مجموعه ها و نمایشگاه ها و پیوستن به یک جامعه از زبان آموزان بر خلاف هر گونه دیگر است." به عنوان با دیگر دوره های آنلاین ارائه شده توسط این موزه در گذشته آنها خواهید بود توسط آموزش آنلاین پلت فرم Coursera. حتی بهتر, تنها هزینه است و وقت خود را.

MoMA است تنها یکی از بسیاری از نهادهای فرهنگی در سراسر جهان است که در حال تلاش برای پیدا کردن خارج از جعبه راه برای نگه داشتن بازدید کنندگان از آمدن در میان coronavirus بحران است. این موسسه نیز در میان تعداد انگشت شماری از موزه جهانی—از J. موزه پل گتی در لوس آنجلس به موزه اورسی در پاریس—که اجازه خواهد داد که شما را به یک تور مجازی از مجموعه های خود را از راحتی از لپ تاپ خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب