اکثریت مدرسه در منزل می افتد بر روی شانه های زنان و این که تلخه


homeschool-falls-on-mom-1
مامان ترسناک و جان هوارد/گتی

چند هفته پیش پست کردم یک عکس در وبلاگ من را در Facebook صفحه بحث ما خانواده جدید عادی از مدرسه در منزل در حالی که کار از خانه. نقطه ای از این پست نشان می دهد که چگونه آن را احساس به من مانند کار و خانواده و مدرسه همه رو به یک مخلوط کن. اما با توجه به نظرات جدید من عادی بود بسیار متفاوت از دیگران است.

من شگفت زده چگونه بسیاری از زنان ذکر است که شوهران خود را در حال حاضر کار از خانه اما نه کمک به مدرسه در منزل در همه. یکی به این زن می رود به اتاق خواب و قفل درب. او همچنین با این نسخهها کار تمام وقت از خانه است اما انتظار می رود به homeschool تمام پنج تن از فرزندان خود را به تنهایی در حالی که با نگه داشتن خود ، و من صادقانه خواهد بود من شوکه شده بود برخی از این نظرات.

من فرض کنید من فرض است که آن را سال 2020 و این مدرسه جدید-و-کار چیزی خواهد بود توزیع به طور مساوی در میان جنس نر و ماده. اما گمان می کنم که ساده و بی تکلف و یک نظرسنجی جدید انجام شده توسط نیویورک تایمز تنها تایید آنچه که من شاهد در بخش نظرات.

مدرسه در منزل جدید والدین سخت و طاقت فرسا آورده coronavirus مستندات است که رفتار نامتناسب با زنان است. اما پدران نیست کاملا موافقم. با توجه به بار’ نظرسنجی نزدیک به نیمی از پدران با کودکان زیر 12 گزارش صرف زمان بیشتری را بر روی آن از همسر خود — اما فقط سه درصد از زنان می گویند همسر خود را در حال انجام است ، هشتاد درصد از مادران می گویند که آنها صرف زمان بیشتری را در مدرسه در منزل از شوهر خود را.

در حال حاضر نگه داشتن در ذهن که این یک نظرسنجی نیست مطالعه است. پدر و مادر مشاهده نشد توسط دانشمندان علوم اجتماعی و نه آنها انتظار می رود برای حفظ ورود به سیستم از چه مقدار زمان آنها صرف انجام homeschool فرزندان خود. این اطلاعات جمع آوری شد و با پرسیدن یک سوال بسیار ساده به 2200 آمریکایی در مارس: “چه کسی است که صرف زمان بیشتر صفحه اصلی-تحصیل فرزندان خود و یا کمک به آنها را با آموزش از راه دور?”

The Majority Of Homeschooling Falls On Women’s Shoulders, And That’s Crap
جولیا M کامرون/Pexels

در حال حاضر زمانی که من به این نگاه مطالعه و نگاهی به نظرات من شخصا دریافت شده از من, Facebook post, من نمی تواند کمک کند اما دیدن یک اختلاف. در عین حال من نمی دانم اگر من می خواهم برای رفتن به سخنرانی دراز وشدیداللحن در برابر مردان به دلیل به دنبال در این نظرسنجی این نگرانی واقعی به نظر می رسد سوء تفاهم است که در واقع انجام این کار چه بوده است.

من می خواهم به می گویند که آن را جسورانه از 43 درصد مردان می گویند که آنها انجام می دهند بیش از همسر خود را هنگامی که آن را می آید به مدرسه در منزل. من شخصا اعتراف خواهد کرد که من و همسرم در حال انجام است ، با این حال ما موقعیت هایی مانند: من دو شغل در یک دانشگاه و دیگری نوشتن مقالات مانند یکی از شما در حال خواندن در حال حاضر. همسر من با این نسخهها کار در مدرسه فرزندان ما و او کار رفته از 40 ساعت در هفته به احتمالا 10 تا 15 ساعت در هفته است. رک و پوست کنده به او زمان بیشتری را در دسترس برای کمک به.

اما آنچه که من نیز می گویند این است که زمانی که من نقل مکان کرد به یک کار از خانه وضعیت من freaked و چیزی بسیار پیش فرض. من خودم قفل شده در یک اتاق و تلاش برای گرفتن یک دسته در حرکت من کار آنلاین در حالی که همه پارانوئید بودن که من که قرار بود به اخراج کنید. همسر من در زمان در مدرسه در منزل هر سه از فرزندان ما ، یک هفته یا بیشتر در من شنیده ام او را در مورد به کرک طبقه پایین و من او را کشیده کنار و پرسید که چه اشتباه بود. او به من نگاه کرد مثل من حال می خواهم سر من تا لب به لب من کل این زمان گفت که او نمی تواند انجام تمام این خودش است.

و آن را درست پس از آن که من متوجه شدم من می خواهم که یک jackass که پریشان شد و با تمام تغییرات و غفلت خانواده ام به خاطر من خیلی نگران کار من است. آن شب ما ساخته شده است یک بازی برنامه ریزی در مورد چگونه ما از رفتن به مدرسه در منزل کار می کنند. من مدیریت ما 13 سال است که به عنوان لازم نیست دست کمک کسی به او را نگه دارید پاسخگو باشد. مل در زمان ما دو جوان دختران که بیشتر مورد نیاز one-on-one توجه اما نیست که در آنجا کار می کنند. در اواخر بعد از ظهر یک بار همه چیز حل و فصل برای من, من می خواهم تا پایان با ما دو دختر (در صورت نیاز) در حالی که همسر من, موفق, کار مسئولیت.

من خواهد بود که برای اولین بار به می گویند که این برابر است. همسر من بیش از من, اما او نیز بیشتر در دسترس در حالی که من بیشتر ساعات کار از او می کند. و در بسیاری از خانه های آن را هرگز خواهد بود برابر است. اما آنچه من می خواهم به استرس در اینجا است که اهمیت برنامه ریزی و کار همکاری با همسر خود را به مطمئن شوید که هر کس شنیده است و فرض ساخته شده است که بیشتر برای انجام و جدید است که کارهای عادی و روزمره از مدرسه در منزل فرزندان ما در حالی که کار از خانه در تعادل است.

گوش دادن دوستان: زمان آشکارا به بحث در مورد مدرسه در منزل با همسر خود به توافق برسیم و پیدا کردن هر راه شما می توانید به زمین. این است چگونه ازدواج باید به کار بدون در نظر گرفتن COVID 19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im