رویداد اصلی است آخرین Netflix دوستدار خانواده فیلم ما در حال تماشای

Bettina استراوس/Netflix هر کس دوست دارد یک underdog پیروزی است که دقیقا آنچه که ما در Netflix بکشد جدید خان

توسط ETELARESANKHABAR در 31 فروردین 1399
The-Main-Event-netflix
Bettina استراوس/Netflix

هر کس دوست دارد یک underdog پیروزی است که دقیقا آنچه که ما در Netflix بکشد جدید خانواده پسند تلنگر اصلی رویداد. من چهار بچه می تواند به توقف تماشای آن و با کمال تعجب من اصلا ذهن آن را یا نه. رویداد اصلی uplifts ما را با طنز و قلب گرم شدن طرح کامل برای ما جاری انزوای اجتماعی ،

یازده سال-پیر لئو, بازی های برگزار شده توسط Seth Carr در تلاش است به حرکت زندگی به عنوان یک tween از جمله برخورد با قلدر خرد کردن در یک دختر بچه و مبارزه با رابطه اش با پدرش. همه چیز تغییر زمانی که لئو کشف یک hilariously بد بو, عتیقه ، (شما ممکن است تشخیص Carr به عنوان جوان Killmonger از پلنگ سیاه. او همچنین Gabrielle Union را در تعلیق, هیجان انگیز شکستن در.) هنگامی که او آن را در نه تنها صدای او را رها چند اکتاو حصول اطمینان از بچه های خود را با نفس بریده بریده اما آن را به او می دهد قدرت فوق العاده و انعطاف پذیری. چه خواهد شد او را با خود نوظهور قدرت?

لئو مادر خانواده را ترک کرد و لئو است که مطرح شده توسط پدر و مادر بزرگ مادری خود را, بازی های برگزار شده توسط Tichina Arnold. زمانی که لئو موقعی که پدر خود را در برخی از بدهی های جدی لئو قرار می دهد و دو و دو با هم. او می تواند فکر خود را جادویی ماسک وارد محلی مبارزه با رقابت برنده جایزه بزرگ و پرداخت بدهی پدرش. اما او می تواند برنده و چگونه او این کار را بدون آشکار کردن راز خود را قدرت و هویت واقعی?

ما با چند شخصیت از جمله لئو مرسوم و هوشمند بزرگ که از آن به عنوان "TMZ" توسط Leo پدر چون او همیشه در رسانه های اجتماعی ارسال عکس و فیلم از خودش. لئو همکار مبارزه با رقبای دمدمی اما هرگز وحشتناک کامل برای بینندگان جوان. در خانه, لئو است خود انجام مشق شب, غذا خوردن با خانواده اش و حلق آویز کردن با دوستان خود. اما در حلقه لئو است بچه هرج و مرج.

مانند همه جوانان فیلم های کودکان و نوجوانان می تواند در هزاران راه. لئو خانواده چند نژادی و غیر سنتی. پدر او سفید است لئو است که احتمالا بی نظير او مادر است و مادر بزرگ را نیز سیاه و سفید است. لئو تنها فرزند است. او صمیمی گروهی از دوستان است که نژادی متنوع از جمله دختر او را دوست دارد.

لئو دوست یک جنگنده سیاه و سفید به نام صاف اپراتور است که در تلاش برای رسیدن به رویای خود را از تبدیل شدن به قهرمان. او به عنوان یک مربی برای لئو به جای دیگر دشمن. دوستی خود را که از دهانه نسل نیز طنین انداز با بینندگان که متوجه اهمیت نژادی مدل نقش. وجود دارد یک شیرین تعجب در پایان این جفت ارز بیش از حد.

لئو همچنین هدایت آنچه در آن به معنی پیروز شدن بر یک دختر و حفظ دوستی. در یک نقطه شهرت خود را به سر او و او اولویت تبلیغاتی رویداد بیش از شرکت در استعداد نشان می دهد با دوستان خود را به عنوان وعده داده شده. این منجر به یک صحنه که بر اهمیت عفو و بخشش.

درست مثل در مدرسه که در آن لئو معاملات با سه قلدر که بی وقفه او کسی را دست انداختن لئو همچنین چهره فریبکارانه اواز یا موسیقی دو نفری که مصمم به تبدیل شدن به مسابقات قفس-بازی قهرمانان. بچه ها من دوست داشتم که لئو می آموزد که چگونه به استفاده از مهارت های حل مساله به جای قدرت خود را برای شکست دادن خیانت جفت. با وجود لئو پس از مادر بزرگ مشاوره و تفکر با سر و قلب خود را هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از صحنه های اکشن برای سرگرم کردن بچه ها.

پدر و مادر لازم نیست که به نگرانی در مورد صحنه های مبارزه. وجود دارد و آنها به شدت کمدی نه خشونت. وجود دارد به مراتب بیشتر حرکت آهسته اسلاید و flips از مشت و لگد. در یک نقطه و یک شخصیت "دعوا" لئو با اجازه از صاعقه وار بو گوز. احمقانه نیست ؟ شما شرط می بندم. همانطور که همه ما می دانیم بیشتر در توالت, طنز, بهتر است برای نگه داشتن بچه ها سرگرم.

ما قدر زمان فیلم. خانواده من خسته از همان-o همان-o. من را دریافت نمی اشتباه منجمد 2 فوق العاده است اما من به مانند السا و اجازه دهید آن را قبل از من از دست دادن ذهن من است. راستش چند بار می تواند ما را تماشا عضو شورای نظارت مدت تور جهانی? ما نیاز به چیزی تازه و خنده دار به ذهن ما تمام COVID19 جنون.

پدر و مادر را به پاپ کورن و بیرون کیسه خواب, دلیل اصلی رویداد در حال رفتن به تبدیل شدن به خود را از خانواده جدید fave. چون در حال حاضر همه ما نیاز به چیزی یا کسی—برای تشویق. فقط تعجب نمی شود که بچه های خود را می خواهید به تماشای آن را تکرار کنید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de
آخرین مطالب