اینترنت محبت Lenny Kravitz شیرین تولد ادای احترام به Jason Momoa

الکساندرا Wyman/WireImage لنی کراویتز تولد ادای احترام به Jason Momoa واقعا شیرین بزرگ Jason Momoa خود را ج

توسط ETELARESANKHABAR در 12 مرداد 1399
bonet-kravitz-momoa
الکساندرا Wyman/WireImage

لنی کراویتز تولد ادای احترام به Jason Momoa واقعا شیرین

بزرگ Jason Momoa خود را جشن گرفتند 41 تولد در تاریخ 1 اوت سال 2020 و اگر چه او جشن روز را با یک گل آلود حشره دار تلماسه سوار (بله عکس ها وجود دارد — شما در حال خوش آمدید) اینترنت تمام قلب-چشم-emojis بیش Lenny Kravitz تولد ادای احترام به Momoa. و صادقانه است که می تواند سرزنش اینترنت برای رفتن دیوانه بیش از یک زن و شوهر بسیار جذاب و عاطفی بزرگسالان مردان به یکدیگر ارسال یک تن از عشق برادرانه در اینترنت. ما واقعا باید به استن.

"تولدت مبارک [Jason Momoa]. یک خانواده است. یک عشق" Kravitz نوشت بعدی برای عکس زرق و برق دار در آغوش گرفتن همسر سابق خود Lisa Bonet است. Momoa, نظر به عقب, "love you ohana. miss u" توسط برخی به دنبال قلب چشم emojis.

سپس Bonet و Kravitz دختر Zoe Kravitz رو در روز تولد عشق های یک زن و شوهر از عکس های ناز با او گام به پدر Momoa, شرح, عکس با محبت "papabear." Momoa نظر برگشت: "من دوست دارم u zozo خرس. با تمام قلب من است. افتخار پاپا خرس." Awww.

Bonet ازدواج کرده بود به Kravitz از سال 1987 تا 1993 و سپس ازدواج Momoa در سال 2017, و هر کس به نظر می رسد یکی از بزرگ خانواده مبارک در اینجا. بدیهی است که در همه مسائل و مشکلات خود را پشت درهای بسته و من نمی گویم که این خانواده کامل است اما Bonet/Kravitz/Momoa-نوزادان است که واقعا مبارزه برای خانواده مخلوط از سال را در اینجا و بقیه از اینترنت به نظر می رسد به توافق برسند.

این دو مرد به معنای واقعی کلمه پوستر کودکان به هر مخالف سمی مردانگی و شما باید آن را دوست دارم. ما از عادی سازی این ایده را از دوش گرفتن سابق خود-همسر شوهر جدید با عشق افلاطونی! با توجه به Lenny Momoa واقعا مانند یک "برادر" را به او, اما آن را در زمان برخی از کار را برای رسیدن به آن نقطه است.

"شما را از طریق ازدواج با کسی, شما, شکستن, و آن را بسیار دشوار است" Kravitz گفت: انگلیس, انتشار, این بار (از طریق اپرا mag) در سال 2019 در حالی که اضافه کردن که او و Bonet "کار قرار دهید و ما در زمان به طوری که ما می تواند تبدیل به بهترین دوستان است دوباره. ما خانواده های مخلوط هستند. من عاشق شوهرش — او مثل یک برادر برای من — و من دوست دارم بچه ها. آن را زیبا اما این کار طول می کشد."

ما دوست دارم به آن را ببینید!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن