دولت فقط تصویب لایحه کمک خواهد کرد که بیشتر در رستوران ها زنده ماندن

رستوران مبارزه از Covid-19 shutdown دریافت اندکی تاخیر در اواخر هفته گذشته. کنگره با تصویب اصلاح حقوق و دستمزد

توسط ETELARESANKHABAR در 19 خرداد 1399

رستوران مبارزه از Covid-19 shutdown دریافت اندکی تاخیر در اواخر هفته گذشته. کنگره با تصویب اصلاح حقوق و دستمزد Protection Program (PPP) است که به کسب و کارهای کوچک انعطاف پذیری بیشتری به خرج خود را از دولت حمایت وام در حالی که باقی مانده واجد شرایط برای بخشش بدهی.

در حال حاضر به جای داشتن هشت هفته به صرف پول در کسب و کارهای کوچک باید از طریق پایان سال; و به جای آن از 75 درصد از این وام نیاز به رفتن به سمت حقوق و دستمزد 60 درصد باید به کارگران با تعادل باقی مانده کمک به اجاره, هزینه های مواد غذایی و هزینه های دیگر.

این برنامه بخشی از محرک بزرگتر بسته به تصویب رسید در ماه مارس است. به عنوان Covid-19 زمین اقتصاد آمریکا به توقف کنگره ایجاد Coronavirus کمک های اولیه امداد و اقتصادی بهبود می یابند (مراقبت) عمل به تزریق 2 تریلیون دلار از سرمایه به طور مستقیم به بازار است. داخل که لایحه بود PPP که اختصاص داده شده $350 میلیارد دلار برای کسب و کارهای کوچک است که اگر شرکت ها به دنبال دستورالعمل وام خواهد اساسا تبدیل به یک دولت مورد حمایت و کمک مالی.

مشکلات با مدیریت کسب و کار کوچک برنامه rollout شد legion. پول در نظر گرفته شده برای کسب و کارهای کوچک بود hoovered توسط شرکت های بزرگ زنجیره ای مانند روت کریس و Shake Shack (هر یک به وام پس از خزانه توصیه آنها ممکن است واجد شرایط برای بخشش). بانک شکایت دستورالعمل برای بخشش بودند و معلوم نیست آنها را خسته در مورد برنامه. و سپس اول 350 $میلیارد دلار زد ما تقریبا بلافاصله. ایده این بود PPP خواهد قیف پول به شرکت های کوچک که اصلا دسترسی به بازارهای سرمایه و اصلی تکرار سقوط کوتاه است.

کنگره چند هفته بعد با اضافی $310 میلیارد بیشتر از پول خود را کنار بگذارند برای جامعه بانک ها. در که اصلی tranche از PPP, جامعه, بانک ها, ثابت خود را بیشتر ماهر در ارائه خدمات کسب و کارهای کوچک از بانک های بزرگ مانند چیس که علاقه زیادی مشتریان سازمانی در اوایل روز از PPP.

رستوران استدلال ساختار اصلی از این برنامه برای آنها کار نمی کند چرا که Covid-19 آتن را تحت تاثیر قرار کسب و کار خود را برای سال آمده است, نه فقط هشت هفته. هنگامی که آنها صرف تمام پول وام آنها می خواهم که به مردم غیر روحانی دوباره برای عدم فروش. در حال حاضر آنها می توانند صرف آن پول در راه است که اجازه می دهد تا آنها را به سطح شیب دار تا بیشتر به آرامی و سرمایه است که اجازه می دهد تا آنها را به طور کامل بازگشایی برای ناهار خوردن در خدمات.

"این واقعیت که ما در حال در حال حاضر دارای دو بخش متفاوت است و من واقعا فکر می کنم ما در بخش آسان در حال حاضر که تنها بازمانده از طریق پناه گرفتن در خانه سفارشات" میچلین 3 ستاره آشپز دیوید Kinch قبلا گفته Robb Report. "بخش سخت می گذرد به باز کردن رستوران به بالا." رستوران در حال حاضر بیشتر منابع مالی به راحتی در دسترس برای کمک به با این انتقال.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب